Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie mówiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.mechanika.zafriko.pl/kat/zawieszenie/zawieszenie_mcpherso McPhersonem nie będzie więc zawieszenie wielowahaczowe
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
bez kabli i troche bardziej tajemnicze no faktycznie taki średni, ale nie mam pomysłu co do niego
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
cos z sesji do kalendarza: w najlizszym czasie do audicy dojdzie pare dodatków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkie szyby ? tzn. czy przednie tez w tej cenie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nadal jestem jakoś bliżej mi do e46 oska tył niż b6 oska przód choc tu mozna kupić xd a quattro to jednak ciezko dostac w takiej kwocie jaka mam poza tym to
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
małe sprostowanie, niestety nie masz silnika ahh tylko ahu no chyba ze był swap robiony
-
[B5 AHH] Jakie końcówki wtryskiwaczy ?
Aligator ma takie nówki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2003 mam[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________Przemo - 120 było na pewno czy więcej nie wiem bo mnie żółć zalała odezwe sie http://www.joemonster.org/filmy/15562/Anomalie_wietrzno-grawitacyjne :polew:
-
[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach
420 przekroczony limit transferu Przekroczony został maksymalny limit transferu dla tej strony. Strona ponownie będzie widoczna po upływie czasu obowiązywania limitu. Spróbuj później, jeśli chcesz zobaczyć tę stronę. wrzuc te zdjecia gdzie indziej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktos z was moze office'a ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja moze podjade
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
ja tez taką kupuje
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
musze sobie takie czarne reflektory zrobic wypas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł rozkmincie to: chce sobie kupić lampy zespolone na allegro, jakies tanie bo chce na nich poeksperymentować z czarnymi srodkami, jedna osoba zalicytowała 250 zł, a ja dałem 260 zł za dwie i otrzymałem takiego maila od tego drugiego licytujacego : WITAM NIE PRZESADZAJ Z LICYTACJĄ - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=590398239 tu masz nowe lampy nie pourywane - i zapytaj gości z licytacji o zdięcia - niech ci prześłą jak to jest przerobione - jak zobaczysz to ci szczęka opadnie bo lampy są zepsute i to dość poważnie i będą wymagsły naprawy - ja sam z nimi gadałem i chciałem im dać 200 bo sporo nakładu będą wymagały jeszcze żeby je do auta założyć - jak chcesz oczywiście to możesz licytowqać - ja też będe licytował bo się już napaliłem na nie - ale wydaje mi się że nie ma sensu dawać gościom zarobić tylko dla tego że znajdą się naiwniaki - a gość sprzedaje bo pewnie parują po jego przeróbce - pozdrawiam jeb.niutki
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
jesli na zdjeciu wrzuconym gdzies na stronę, nie widać nr rejestracyjnych danego samochodu to raczej nie ma sie do czego doczepić prawo do zdjecia ma fotograf, jesli rejestracja miała by byc widoczna to on powinien poprosić Cie o zgode jesli nie, to moze sobie umieszczac gdzie chce i ile chce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie ogladaliscie to http://www.joemonster.org/filmy/12399/Jak_jezdzic_Subaru__(gymkhana) to tu sa dodatkowe ujecia: http://www.joemonster.org/filmy/15540/Ken_Block_Gymkhana_ujecia_bonusowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokół odpada kabel sprzedałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja polecam ten film http://www.filmweb.pl/f123383/Ciekawy+przypadek+Benjamina+Buttona,2008 naprawde fajny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzien dobry
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Cuber, mogilskie 16.01
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
pewnie poza allegro zeby prowizji nie płacic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+ wysyłka trzeba było brac ozi wtedy ode mnie, a nie bac sie tych 4 -ech dziurek na montaż
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiadomo, ze to Pablo myslisz ze za co by kupił tą bransoletę na ręce ?
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
poszukaj http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=galerie