Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. tak, podjedziemy ja jade jutro po uczelni
  2. no zdrada, zdrada nie napisałem, że audica dostała bonusa w postaci wtrysków 0.216, takze jeszcze bigT i korekta
  3. kilka nowych zdjec ... do ogłoszenia http://allegro.pl/show_item.php?item=640433798[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 17:14_________________________________________________z racji tego, że dwumas ostatnio cos marudził, został wymieniony na nowy jednomas + nowe sprzegło + filtry, oleje itp do tego musze kupić oponki, a jak juz sciagne stare to chyba dam fele do malowania :gwizdanie: tak wiec koszta mi sie zrobiły i raczej juz nie bedzie mi sie palic ze sprzedażą a z racji tego ze bedzie jednomas moge przy okazji zaczać dłubac dalej w kwestii PS - ów, tak zeby juz było miło minus tego wszystkiego jest taki, że upragnione e46 330d musi poczekac ;( no ale cóz, życie
  4. wybrałem wkoncu imie dla psa -> Dizel
  5. juz wiem, koło trzyciąża mają tam jakąś hodowlę :?: ile dałeś jeżeli można zapytać no mieli 9 psiaków na sprzedaż, 5 suk i 4 psy ja stargowałem na 400 zł
  6. nie pod Krakowem, w Jangrot-ie od miłego małżeństwa, które miało 9 szt tych psiaków
  7. joł pochwale sie, że zakupiłem sobie dzisiaj psa
  8. joł koledzy potrzebuje 2 oponki 225/40/18 bo jedna wczoraj sie rozleciała, akurat jak do klienta jechałem najlepiej używki bo nie chce dokładac do auta, tak sie prezentuje
  9. Nikon
  10. zgodnie z radami poprawiłem http://allegro.pl/show_item.php?item=640433798
  11. http://www.joemonster.org/filmy/16244/Nie_zadzieraj_ze_spokojna_Supra ale to musi miec spręzare joł [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 10:15_________________________________________________http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Single-Turbo_W0QQitemZ170328837144QQ na sprzedaż jest
  12. z tego artykułu wynika ze model B7 to nic innego jak B6 FL
  13. mogło tak być
  14. http://sokolfotos.cba.pl z mojego dzisiejszego wypadu na rowery z kumplem podoba sie ?
  15. ja w tygodniu czesto pracuje do 22- 23 wiec nie bardzo, ale mna sie i tak nie przejmujcie bo przeciez kupuje baware
  16. Podsi po 14, mogilska
  17. i tak dobrze, że nie dostalismy euro
  18. pierburg to przeciez tez oryginał
  19. http://www.youtube.com/watch?v=q4HTAQ-kBPI
  20. nie wiem, mi krzyknął 1200zł program, ale wpierw mam jechac na diagnostyke i dopiero sie umówimy. 22 wymieniam rozrząd i robie turbine i zaraz po tym uderzam do Daniela. ja, zresztą nie tylko ja, uważam że to niesłowny pajac jest
  21. za duzo tych zdjec ale auto spoko, tylko schowaj tego fmica bo troche wiocha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.