Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. tak, nie mam jeszcze ładnych zdjęc także nie bede wstawiał
  2. wieczorem, narazie mykam spowrotem na w.s.i
  3. Ja.. nie btw. ma ktos znajomego radce prawnego? potrzebuje dokument do sadu napisac. ja mam siemanko
  4. Cuber, pod M1 o 13.00
  5. powyżej 12 prawie nigdy nie mam :gwizdanie: jeżdzone dynamicznie masz napisane przeciez :gwizdanie:
  6. o przepraszam, jako oddany wielbiciel (i mam nadzieję przyszły użytkownik) allroadów upominam Cię gdyż 2.5 tdi w tej budzie naprawdę nie pali dużo, zapewne mniej niż Twoje 1.8T - zapytaj Piotrusia z AKP na przykład 2.5 to g.no sorki, ale taka prawda tylko 1.9 tdi albo 1.8 T
  7. dodam swoje 3 grosze miałem 1z-ta, wymieniłem w nim pompe i wtryski od afna, komp 16 bitowy + program i wyszło 130 KM 300 NM szczerze to odpuściłbym sobie tuning 1z-ta, bo szału nie zrobisz
  8. sprawdz jeszcze wtrysk sterujący
  9. jak znajde [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 13:11_________________________________________________no z racji tego ze s2 juz swoje lata mają, wszystko zaczyna sie sypac i trzeba dokładać, no chyba ze znajdziesz doinwestowaną, wtedy jasne, ale nikt Ci takiej nie sprzeda w normalnych pieniądzach
  10. s2 jest za***ista, ale masakrycznie droga w utrzymaniu http://www.youtube.com/watch?v=m4SpmtFADkk ale sie nakrecilem
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_kierownica_skorzana_trojramienna_s4-t83424.0.html
  12. ja mam od s-ki jak chcesz z guziczkami
  13. bedzie dobrze, pogodynki sie nie znają
  14. spoko, ale to i tak bedzie sztanga
  15. bedzie sobie sam do siebie pw pisał
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html
  17. Żuka kupuje, wkoncu bede umiał cos serwisować http://www.joemonster.org/filmy/16919/Grozny_wypadek_Jeremiego_Clarksona
  18. to z jednej strony lepiej
  19. nie, TATA Nano http://pl.wikipedia.org/wiki/Tata_Nano
  20. joł plany do auto mi sie jeszcze raz zmieniły stwierdziłem, że jestem za młody na dziadkowóz i ma byc mocne i ma miec 4 buty mam nadzieje ze was zaskocze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.