-
[ALL B5] Wyprowadzenia pinow silniczka szyby
wielkie dzieki 2 szybki juz smigaja:D
-
[ALL B5] Wyprowadzenia pinow silniczka szyby
dzieki troche wyjasnia, a masz moze cos takiego do 4xel?
-
[ALL B5] Wyprowadzenia pinow silniczka szyby
Witam czy posiada ktos wyprowadzenia pinow silnika elektrycznych szyb? Jestem w trakcie zakladania calych ramek z szybami lecz nie posiadam instalacji i zamierzam robic ja sam od nowa...
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/mjto_32107.html Grupy: 008,008 - http://vaglog.rtnet.pl/mjto_32108.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mjto_32109.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mjto_32110.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mjto_32111.html Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/mjto_32112.html Prosze o analize logow, problemow jako takich nie ma.
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Witam,przeszukalem forum i nigdzie nie znalazlem interesujacej mnie informacji.Czy moglby ktos rozpisac mi piny w aktywnym tylnym glosniku??W zalaczniku przesylam zdjeca wtyczki.
-
[B5 AHU] Skrzynia Biegów
Naprawde jest juz kilka tematow o tej tresci.szkoda zeby kazdy pisal co temat to samo
-
[B5 1Z] Problemy z rozruchem
Moze na ktorejs swiecy nie ma iskry?? :polew:a tak na powaznie przyczyn moze byc wiele np. problem z paliwem
-
[ALL B5] Wymiana rozrządu kilka pytań
tak,tak robia mechaniory starej daty. ile to sobie pozniej sprawdzic kat i w razie potrzeby wyregulowac?
-
[B5 AHH] Ciężko wchodzi dwójka
Dokladnie,w roznych samochodach sa rozne przyczyny,w jednym olej,w innym mechanizm zmiany biegow jeszcze w innym synchronizator.Najgorsze jest to ostatnie.Jezeli peknie i wkreci gdzies w tryby czy cos to nawet obudowe moze rozsadzic. U mmnie na przyklad na zimnym silniku sa problemy z 2.Jak sie rozgrzeje to problem maleje.Dodam ze na zgaszonym silniku jest ok.I nikt Ci jednoznacznej odpowiedzi nie da co jest przyczyna
-
[B6 AMB] Ciężko wchodzi jedynka
wymien synchronizator i bedziesz sie cieszyl ze swojej skrzyni.W skrzyniach biegow nie wymienia sie oleju jak jest wszystko ok.Wymienia sie jak sa w nim jakies opilki itp.A opilki skad sie biora?? Cos sie sciera lub pęka lub jeszcze cos innego
-
[B6 AMB] Ciężko wchodzi jedynka
Po co mydlicie ludziom oczy olejami/poduszkami??
-
[B5 AFN] Wymiana łożyska koła napędzającego visco.
trzeba
-
[B5 AEB] Kabel nie pasuje!!! Dokładnie to wtyczka!!!
A tam gadanie, nie mozliwe,pewnie cos ci blokuje i nie chce wejsc.
-
[B5 AFN] Wymiana łożyska koła napędzającego visco.
To jest jedno duze lozysko,mam gdzies jeszcze takie oryginalne
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
i tu sie nie zgodze.Zapomnialem dodac ze rzecz dzieje sie na cieplym silniku,jak jest zimny to jest wszystko ok.Wiec wedlug Ciebie co to moze byc?? tarcza docisk??
mjto
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta