Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Wąski chciał jechać ze mną po Ogra O której dojedziesz do Eweliny? wiesz żebym nie zadzwonił do niej jak będziesz gdzieś obok dzwon smiało, ja tolerancyjny jestem
  2. ok, przesle od Ciebie buziaki
  3. weekend dopiero sie zaczyna w razie czego zapraszam na przejażdżkę do Wrocławia, ewentualnie Trzeniak szuka kogos na wyjazd do wwa
  4. http://lawka.pl/filmy/23/...yjny_na_swiecie <- mistrzostwo świata, popłakałem sie
  5. plaka sie nie używa do tego jesli juz to odtłuszczacz do hamulców ale to sie robi jak pompa sie zapowietrzy watpie ze to przez paliwo
  6. w marcu juz bedzie wiosna
  7. Piotrze, masz jeszcze: http://forum.tdi-tuning.pl/index.php http://tdi.pl/component/option,com_smf/Itemid,5/ do poczytania, jakby wiedza na naszym forum była za mała [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 22:05_________________________________________________ Trzeniu Ci zvaguje
  8. siemanko nex jak chcesz miód to nie do mnie
  9. ucz sie ucz nowy klubowicze juz czekają na vagowanie na spocie
  10. witam w piatek 13-tego
  11. a dzieje sie cos z autem czy szukamy dziury w całym ?
  12. no własnie, nie mam zamiaru skrzyni zmieniac juz lepiej sprzedac i kupic inne auto
  13. dobry taaa oj Bruno, teraz zrobisz turbo i koszt potem trzeba bedzie jechac do wwa na korekte i koszt ewentualnie w katowicach, tez koszt co tanie to drogie, niestety
  14. teraz po 2-ce daje odrazu 5-tke także nie jest zle Tak wolno je zmienia? Taka jest krótka skrzynia? jest krótka, v-max to 180-190 ale za to przyspieszenie jest lepsze
  15. taki mam plan, niestety z racji tego ze euro podrozało, 230 -tki sie są w atrakcyjnej cenie juz ;(
  16. a co Ci trzyma ten zacisk ? tłoczek sie zatarł ?
  17. jest napisane że turbo seria
  18. była seria, założyłem wtryski od 110 -tki ( 0.205 ) i na hamownii inercyjnej wyszło 141,8 KM potem założyłem fmic, zaslepiłem egra i tak sobie jezdziłem, aż stwierdziłem że pojade na program do Aligatora po modyfikacji softu i paru korektach pojechalismy na maha, seria wyszła 139,6 KM 298 NM potem program, pare korekt i finalnie jest tak doładowanie 1,25 na seryjnym turbie ja jestem bardzo zadowolony, ale napewno na tym nie spocznę pozdro
  19. Grzesiek, nie lepiej było jechac nad polskie morze ?
  20. po co ? jeszcze Ci sie spali i bedzie wtedy
  21. no niestety zgasiłem ale spoko juz zakupiłem programator http://www.allegro.pl/item540209020_tamagotchi_ekran_dotykowy_irda_tamagoczi_hit_2008.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.