Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
watpie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze "był"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wykonczyłes pompy paliwa ? Nie mam pojecia, dodam jeszce ze czasem słabo odpala, tzn tak jak by wolno wlazi na obroty, odpala za kazdym razem tylko nie zawsze na cykniecie no to trzeba bedzie popatrzec- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wykonczyłes pompy paliwa ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry jak tam się co poniektórzy miewają ? w razie pytań piszcie, wszystko pamietam i chętnie poopowiadam :kox:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jarko, a sprzedajesz takie z nadrukiem a4 ?- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
zawsze można na lewego przemycić w gumiakach jakos tego nie widze :gwizdanie: albo masz duże rybki,albo małe gumiaki własnie to i to jest problemem- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
zawsze można na lewego przemycić w gumiakach jakos tego nie widze :gwizdanie:- Chip Module do a4-zakupiony-testy!
trzeba było sobie opornik za 5 gr kupić, efekt taki sam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie bedziesz miał problem, że tak z firmy wszystko wynosisz ?- [B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
prosze 038 130 107 J ale nie pasuje p&p do afna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daruj stary, aż mi ciarki poszły, najgorsze te obdarcia miałem takie, tylko ciut mniejsze, ale to i tak nic przyjemnego a motor to bym sobie nadal kupił, tylko że taki stary z wózkiem bocznym tak poza tym to czesc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/12576/Uwaga_pirat_zona_Krystyna boskie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mozna sie z Tobą nie zgodzic za dużo cyanu Próbowałem na różne sposoby, kiepskie foty i już muszę jeszcze potrenować [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 19:06_________________________________________________ to przysiądź do photoshopa, a nie pałętaj sie po forum- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
szczególnie ze nie ma składanych siedzien- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mozna sie z Tobą nie zgodzic za dużo cyanu- [B5 AFN] Gdzie założyć chipa w zachodnipomorskim ?
http://www.tune-up.pl/ tez kawałek od Ciebie ale blizej niz do wwa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba trzeba znowu załozyc taki temat jak kiedys :gwizdanie:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
tym razem mam z lepszej gumy- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
no. z sokolem przeciez będzie do wzięcia tak jak w Sobieszewie za 150pln/h :decayed: ta cena tylko dla Ciebie była dopiszcie mnie + Ewelina- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
pare stron wczesniej macie odpowiedz jak to sie robi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zalezy kto pyta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
razem byliscie ?- [B5 AHU] Rodzaje wtrysków - jaka wtyczka w sterującym?
1.9 tdi - 1z, ahu, ahh, afn, avg, asv,ahl wszystkie mają prostokątną - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!