Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: qr.wa poplułem sie herbatą
  2. no było smiesznie, Pablo jest jednak woriot
  3. brd do sprzedania ? albo jaki koszt takiej hybrydy ?
  4. kup sobie o zapachu lesnym
  5. sokolnh odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam, potrzebuje nr tel do topora jakby ktos mógł mi przesłac na pw byłbym wdzieczny potrzebuje na już
  6. brzydkie te pięcioramienne, ja wole jak felga ma wiecej ramion, wyglada masywniej
  7. http://www.joemonster.org/filmy/12715/Niespodziewane_zakonczenie[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 22:51_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/12803/Kolejna_swietna_reklama_mototyckla
  8. idz do okulisty, ja nie byłem na spocie
  9. prosze bardzo, nie ruszane
  10. pierwsze jest w hdrze wiec automatycznie musi przejsc przez program drugie delikatnie sciemnione trzecie tylko b&w czwarte poprawa kontrastu no i ramka
  11. joł pany dzisiaj byłem sobie wypróbować nowy aparacik i powiem wam, że jestem zadowolony mimo, iż aparat jest tanszy od poprzedniego nikona, mam nadzieje ze zdjecia sie spodobają, troche mono tematyka ale to pierwsza sesja
  12. ja wczesniej miałem Audi Coupe i miała własnie drzwi bez ramek, z jednej strony fajna sprawa, z drugiej troche kłopot bo złodziejowi wystarczy wsadzic drut miedzy szybe a uszczelke, a trudne to nie jest ja tak raz straciłem radio, a potem prawie całe auto no ale cos za cos
  13. pomieszałes to jest grill od s4 nie ma grillów s-line do b5, no chyba ze ktos sobie sam zrobi cały w chromie
  14. joł http://www.joemonster.org/art/10417/Tak_sie_reklamuje_dobre_samochody
  15. http://moto.allegro.pl/item505643790_best_25oo_oo_hit_wzor_bbs_7_5_x_19_opony.html ale by mi przypasowały, no i cena jest do przyjecia, no tylko ze 19 "
  16. nie bedziemy sie nic rozliczać, po prostu smiesznie było
  17. no ten Twoj swiadek to mnie za***iście urządził
  18. jkjz [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 14:21_________________________________________________takie jak chce, z oponami nawet nawet cena, tylko czy 19 do b5 to nie przesada ? http://moto.allegro.pl/item505643790_best_25oo_oo_hit_wzor_bbs_7_5_x_19_opony.html
  19. a ty sokól cwaniaku przyszedłes pod koniec i wszystko pamietasz nie masz mojego telefonu???? niestety nie mam i nie przyszedłem napewno pod koniec bo impreza trwała do 5 :gwizdanie:
  20. sam sie odwoziłes ogr z kims tam wkładał Cie do taxi i nie mogłes wybełkotac z siebie adresu
  21. ozzi hamowales? ozi nie miał zadnych hamulców

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.