Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: qr.wa poplułem sie herbatą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no było smiesznie, Pablo jest jednak woriot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
brd do sprzedania ? albo jaki koszt takiej hybrydy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kup sobie o zapachu lesnym
-
Spocik Lubuski :)
witam, potrzebuje nr tel do topora jakby ktos mógł mi przesłac na pw byłbym wdzieczny potrzebuje na już
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
brzydkie te pięcioramienne, ja wole jak felga ma wiecej ramion, wyglada masywniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/12715/Niespodziewane_zakonczenie[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 22:51_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/12803/Kolejna_swietna_reklama_mototyckla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idz do okulisty, ja nie byłem na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prosze bardzo, nie ruszane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsze jest w hdrze wiec automatycznie musi przejsc przez program drugie delikatnie sciemnione trzecie tylko b&w czwarte poprawa kontrastu no i ramka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sony a300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł pany dzisiaj byłem sobie wypróbować nowy aparacik i powiem wam, że jestem zadowolony mimo, iż aparat jest tanszy od poprzedniego nikona, mam nadzieje ze zdjecia sie spodobają, troche mono tematyka ale to pierwsza sesja
-
[ALL B5] Drzwi bez ramek szyb - czy to mozliwe??
ja wczesniej miałem Audi Coupe i miała własnie drzwi bez ramek, z jednej strony fajna sprawa, z drugiej troche kłopot bo złodziejowi wystarczy wsadzic drut miedzy szybe a uszczelke, a trudne to nie jest ja tak raz straciłem radio, a potem prawie całe auto no ale cos za cos
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
pomieszałes to jest grill od s4 nie ma grillów s-line do b5, no chyba ze ktos sobie sam zrobi cały w chromie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł http://www.joemonster.org/art/10417/Tak_sie_reklamuje_dobre_samochody
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
pewnie murzyn
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
http://moto.allegro.pl/item505643790_best_25oo_oo_hit_wzor_bbs_7_5_x_19_opony.html ale by mi przypasowały, no i cena jest do przyjecia, no tylko ze 19 "
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie bedziemy sie nic rozliczać, po prostu smiesznie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ten Twoj swiadek to mnie za***iście urządził
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dawaj te foty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jkjz [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 14:21_________________________________________________takie jak chce, z oponami nawet nawet cena, tylko czy 19 do b5 to nie przesada ? http://moto.allegro.pl/item505643790_best_25oo_oo_hit_wzor_bbs_7_5_x_19_opony.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ty sokól cwaniaku przyszedłes pod koniec i wszystko pamietasz nie masz mojego telefonu???? niestety nie mam i nie przyszedłem napewno pod koniec bo impreza trwała do 5 :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sam sie odwoziłes ogr z kims tam wkładał Cie do taxi i nie mogłes wybełkotac z siebie adresu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ozzi hamowales? ozi nie miał zadnych hamulców