Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. kupujcie wieksze a nie regenerujcie
  2. jutro ci zrobie tutorial, teraz ide spac pozdro
  3. zrobić zrobisz, ale jak potem zrobisz dokładnie dwa takie same zdjecia ? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:41_________________________________________________tak na szybko, cos takiego ma ci wyjsc
  4. Patrzyłem teraz, są już od 1400 do 2400... Dobra, pomyslę i do jutra dam Ci znać. I ja równiez spadam, miłej nocy w ruchu nie zrobisz, obiekt w hdrze musi byc nieruchomy rawy sa lepsze do hdrów, poniewaz wiecej jest na nich detali i kolorów, lepiej sie obrabiają chociaz ja i tak na jpgach robie
  5. cos nie ma działania, pobawiłes w tone mapping ? muszą byc przesycone kolory ja mam photomatix pro 2.5.4
  6. nooo, tylko zeby ci auta na pół nie rozerwało
  7. juz mówie o tak: http://wiecek.biz/technika_hdr_-_high_dynamic_range.html
  8. no jakbym taki załozył to było by mi przynajmniej fmica widac
  9. hamulce oczywiscie bede zmieniał, ale to dopiero na wiosne, jak zrobie już reszte modów mechanicznym i chipa najlepiej byłoby wsadzic 312 mm
  10. dzieki Marek za jedzonko Jarko pokaz foty ze spota
  11. jutro zrobie zdjecie
  12. bede dzieki [br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 19:43_________________________________________________dodałem zdjecia
  13. zdjecia rozumiem na spocie beda pokazane ? :gwizdanie:
  14. mój jest zwykły przelotowy i chyba działa poprawnie btw, to nie mój silnik, ja mam ładniejszy
  15. nie w kolektorze ssącym o tu : tam gdzie X wiercisz, wpasowujesz króciec i wezyk do kabiny ciagniesz
  16. http://bongacom.ning.com/photo/510817:Photo:12717
  17. ciekawe gdzie ten trojnik wstawisz
  18. prosze Cie bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.30.html trzeba wsadzic króciec w dolot
  19. do odpalania 2,5 tdi po wymianie filtra paliwa czy pompy przydaje sie bardzo użyć jakiegoś "dopalacza" - ja np. korzystałem ostatnio z odtłuszczacza do hamulców, podczas krecenia psikac w dolot inaczej bedziesz krecił i krecił ...
  20. Trzeniowi murzyn pod maską zapie..ala
  21. joł ja również dziękuje za zabawe, było fajnie, no moze oprócz tego, że tą rurke z wrózbą zjadłem razem z wrózbą zaspałem na pierwsze zajecia, a na reszte to juz mi sie nie opłaca isc pozdro
  22. pomalowałem jeszcze listwy boczne, te gumowe i dokładke zderzaka tylnego całkiem fajnie to wyglada, jutro wrzuce jakies lepsze zdjecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.