Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupujcie wieksze a nie regenerujcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jutro ci zrobie tutorial, teraz ide spac pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrobić zrobisz, ale jak potem zrobisz dokładnie dwa takie same zdjecia ? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:41_________________________________________________tak na szybko, cos takiego ma ci wyjsc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Patrzyłem teraz, są już od 1400 do 2400... Dobra, pomyslę i do jutra dam Ci znać. I ja równiez spadam, miłej nocy w ruchu nie zrobisz, obiekt w hdrze musi byc nieruchomy rawy sa lepsze do hdrów, poniewaz wiecej jest na nich detali i kolorów, lepiej sie obrabiają chociaz ja i tak na jpgach robie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos nie ma działania, pobawiłes w tone mapping ? muszą byc przesycone kolory ja mam photomatix pro 2.5.4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z Gracjanem
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
nooo, tylko zeby ci auta na pół nie rozerwało
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
juz mówie o tak: http://wiecek.biz/technika_hdr_-_high_dynamic_range.html
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
no jakbym taki załozył to było by mi przynajmniej fmica widac
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
hamulce oczywiscie bede zmieniał, ale to dopiero na wiosne, jak zrobie już reszte modów mechanicznym i chipa najlepiej byłoby wsadzic 312 mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Marek za jedzonko Jarko pokaz foty ze spota
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
jutro zrobie zdjecie
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
bede dzieki [br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 19:43_________________________________________________dodałem zdjecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdjecia rozumiem na spocie beda pokazane ? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i nie wstyd Ci ?
-
[B5 AFN] Wskaźnik ciśnienia
mój jest zwykły przelotowy i chyba działa poprawnie btw, to nie mój silnik, ja mam ładniejszy
-
[B5 AFN] Wskaźnik ciśnienia
nie w kolektorze ssącym o tu : tam gdzie X wiercisz, wpasowujesz króciec i wezyk do kabiny ciagniesz
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
http://bongacom.ning.com/photo/510817:Photo:12717
-
[B5 AFN] Wskaźnik ciśnienia
ciekawe gdzie ten trojnik wstawisz
-
[B5 AFN] Wskaźnik ciśnienia
prosze Cie bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.30.html trzeba wsadzic króciec w dolot
-
[B5 AFB] Nowa VP44 a auto nie uruchamia się
do odpalania 2,5 tdi po wymianie filtra paliwa czy pompy przydaje sie bardzo użyć jakiegoś "dopalacza" - ja np. korzystałem ostatnio z odtłuszczacza do hamulców, podczas krecenia psikac w dolot inaczej bedziesz krecił i krecił ...
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniowi murzyn pod maską zapie..ala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł ja również dziękuje za zabawe, było fajnie, no moze oprócz tego, że tą rurke z wrózbą zjadłem razem z wrózbą zaspałem na pierwsze zajecia, a na reszte to juz mi sie nie opłaca isc pozdro
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
pomalowałem jeszcze listwy boczne, te gumowe i dokładke zderzaka tylnego całkiem fajnie to wyglada, jutro wrzuce jakies lepsze zdjecia
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
pomalowane