Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie wiem jak to z błotnikami, ale nieraz spotkałem sie z audicami mającymi starsze częsci niż sugerowałby to rocznik samochodu
  2. Ty sie lepiej nie smiej bo z którego liftu błotnik masz ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 23:30_________________________________________________z tymi błotnikami moze byc tak, że jeszcze w fabryce je załozyli, mając nadstan magazynowy
  3. nie bardzo
  4. http://www.joemonster.org/filmy/11764/Najwiekszy_mentosowy_gejzer_na_swiecie
  5. ahh ? :gwizdanie: niemozliwe
  6. http://www.joemonster.org/filmy/11694/Pies_walczacy_ze_swoja_noga
  7. zrobiłem mu tak jak prosiłes z hamulcami :gwizdanie:
  8. mi juz dwa lata minęły
  9. http://moto.allegro.pl/item464343721_oryginal_audi_5x112_et48_8jx18h2_okazja.html jak myslicie ? albo te i srodek na czarno http://moto.allegro.pl/item463083916_super_felga_w_dobrej_cenie.html
  10. no to git dzisiaj na tvn o 23 jest "zły skręt" całkiem fajny dreszczowiec, takze polecam
  11. no i po czyszczeniu przepływki jak ? jezdzi juz normalnie ?
  12. to pewnie zobaczymy sie za 10 tys http://allegro.pl/item465617467_audi_s4_a4_b5_grill_atrapa_halogeny_zderzak.html z ceną poszałał pięknie
  13. tez kiedys dostalem, ale zapomniałem zapłacic :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 20:28_________________________________________________ docierasz czy juz dotarłes ?
  14. jechałem tam dzisiaj o tej godzinie także mozliwe ze to ja
  15. tam tylko dwa wskaźniki są odbija sie od szyby w takim miejscu mam je założone że nie przeszkadzają no nie miałem, 90-tki są niestety słabo wyposażane jak chcesz to mam obudowe na słupek na 1 zegar
  16. temp oleju i cisnienie doładowania z felgami jeszcze zobacze, narazie i tak zima idzie
  17. bede, ale o której wjedziesz na hale to juz nie wiem :gwizdanie:
  18. http://www.joemonster.org/filmy/11622/Legia_Legia_kur
  19. dałem zdjecia do galerii
  20. jak tylko czasu troche wiecej znajde nie ma sprawy, jak tylko je ładnie wykończe to dam zdjecia z opisem co do felg od rs6 to miały być, ale stwierdziłem że wole jakiś ładniejszy i mniej spotykany wzór, ale tak ostatnio sie zastanawiam czy aby napewno pakować 18", już na tych 17" jak sobie zapitalam i wpadne w jakąś dziure to aż mnie ciarki przechodzą, chociaż wtedy by wygladał ... ehhh ORT / Flyer
  21. joł Jarko co do tego samopoziomowania to sprawdz jeszcze czy idzie napiecie na silniczki wogóle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.