Treść opublikowana przez sokolnh
-
[Małopolska] Widziany, widziana
...
-
[B5 AFN] [B5 AFN] natastawnik pompy wrtyskowej
mozna wyczyscic nastawnik nowego nastawnika nie kupisz, bo jest czesc nie wystepująca w serwisach czy hurtowniach, przewidziany jako element nierozbieralny, tworzacy całosc z pompą wtryskową tylko cała pompa do podmianki, ewentualnie uzywany nastawnik podmienic
-
[ALL B5] Czerwona kusicielka heheh...
bez urazy, ale po co Ci ten autobahn ? :gwizdanie: fajnie ze czerwoną, moja poprzednia tez tak wygladała jak ją kupiłem, ale porobiłem pare zmian
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
gratki musze sie wkoncu za to wziac, ale niestety czasu brakuje
-
[B5 AJM] dziwne zachowanie
koronka absu jest chyba na przegubie, także jedno z drugim moze miec cos wspolnego
-
[B5 AFN] Jakie sprężyny -40mm - proszę o radę
pokaż zdjecie jak teraz siedzi
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów.
zmienił przepływke
-
[B5 AVV] Jaki tłumik założyć ?
zamiast nowego katalizatora czy strumienicy, wybebesz stary katalizator, wnętrznosci sprzedaj i wstaw poprostu rure do katalizatora, tak żeby spaliny swobodnie przepływały, a na przeglądach zeby nie było problemów ze nie masz kata, powinno troche poprawic samopoczucie a i $$$ troche zostanie
-
[B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
nie daje sie silikonu na uszczelke miski oleju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nicole z pussycatdolls http://images.google.pl/images?hl=pl&safe=off&q=Nicole%20Scherzinger&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
-
[1.8T 350KM] Problem z turbiną
ma zwrotnice zaspawane tylko do jazdy na wprost
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o własnie, i ma taki sam zawias
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktos u nas 18" w b5 ?[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:42_________________________________________________ jedzi, z partronikiem w zderzaku albo to moja była audica, chociaz ona miała załozone nowe ramki
-
[Małopolska] Widziany, widziana
gdzie ? no juz przy m1 Cie wypatrzyłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takie sieczkarnie to jeszcze gorsze od tych floydów :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ale teraz sobie postów nabijesz w newbie co to za g... ?
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
heh, to coś mi sie ... ja własnie kupiłem kolektor i myslałem ze u kogos podpatrzę jak to jest rozwiazane przejsciówke chyba trzeba bedzie samemu zrobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
założyłem sobie dzisiaj 1BE, całkiem ładnie usiadł i dobrze sie jezdzi, także mysle ze juz wiecej nie ma sensu obnizac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też przegapiłem Kamil wielkie dzięki za serwis, tylko mam teraz dyskotekę z różnych ikonek na fisie :polew: spoko, kiedyś sie wkońcu spalą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nawet nie widziałem ze jest głosowanie na klubowicza dla Pabla
-
[B5 AHU] Audiczka zdechla i niechce odpalic,POMOCY!!!
a jak popuscisz wstryskiwacze to leje sie paliwo ?
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
felgi bdb, opony sezon, dwa gumy jeszcze troche jest
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
Tomigsi, miałbym prośbe mógłbys zrobic zdjecie jak zamontowałes kolektor od awxa ?
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ja chce ostatecznie za swoje z oponami 1700 zł, nizej nie zejde
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mozna zrobic hustawke na drzewo