Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie no Piotrek musiałem po prostu
  2. dzisiaj akurat jak gumowa wywłoka ale nie przyzwyczajajcie sie
  3. z takich gUpich podspiewanek to "najlepsze" są nieśmiertelne parabole http://j-klimek.ovh.org/
  4. spoko, za niedługo i tak ci bedzie brakowało mocy
  5. spoko, kupisz mi za to fervex masz
  6. narazie musze to ogarnac u siebie zanim bede cos komus robił
  7. to teraz juz moze zagladniesz na spota ? :gwizdanie: fmica bym sobie oglądnął
  8. staram sie zagłebic w tą mini awarię spotową, i przypomniało mi sie, że kiedyś czytałem o tym jak Master's pisał o tuningu CR przy którym nie mozna pewnych wartosci przekraczac, ze zwgledu na jakis czujnik powodujący wyższą temperature spalin z tym ze narazie nie moge znalesc tego tematu [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 21:15_________________________________________________rs4 w hdr-ze
  9. do kości chce sie dobrac
  10. btw młodzi przyjechali, a zadnej flaszki nie widziałem :gwizdanie:
  11. ta klamka od s-lina była lepsza jak bedziesz miał takie do b5 to daj znac
  12. no szczerze jak tam dzisiaj pojechalismy ją ogladac po myslałem ze sobie cos ponarzekam, jak ja to lubie a tu lipa, autko jest naprawde ok
  13. prosze, problem rozwiązany http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?products_id=818
  14. juz wiem ze zawieszenia po II lifcie są twardsze przez amory
  15. nie ma to jak porządnie uszlachetnic fotele
  16. Tukan i jak sie jezdzi ? co z komfortem ? lepszy ?
  17. R.D.B, Snoop Dogg & Akshay Kumar - Singh Is Kinng http://pl.youtube.com/watch?v=y83P0tiXDXo M.I.A. - Bucky Done Gun http://pl.youtube.com/watch?v=YVX0sVMGCAo Ludacris - What Them Girls Like http://pl.youtube.com/watch?v=rQv9aXTvuZI
  18. my nie wpadamy :gwizdanie:
  19. jedzie ktos w niedziele do tego tarnowa ? narazie ja jade z kumpel
  20. narazie mam serie i nie jestem zadowolony szczerze mówią, a co dopiero jak bym nizsze sprezyny załozył, no chyba ze to własnie przez nie jest tak twardo[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 21:54_________________________________________________czekam az Tukan zmieni u siebie to zobaczymy
  21. nie tylko ja, w etce w 99r jest rozdział od nr nadwozia i od nr nadwozia i od nr nadwozia juz są inne oznaczenia sprezyn i amorów to samo jest w katalogach firm np. weitec są sprezyny od 95 - 99 i od 99 - 01
  22. czy ktoś wie czemu zawieszenia po II lifcie są tak twarde ? duzo twardsze od tych przed liftowych nie wiem czy sprezyny mają taką charakterystyke czy amortyzatory inaczej tłumią ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.