Treść opublikowana przez sokolnh
-
[B5 ADR] Obniżenie zawieszenia - co radzicie ?
obniżyć
-
[B6 AVF] Zużycie tylego zawieszenia
jedz na kanał/ podnośnik i sprawdz czy sie tam cos nie podziało
-
[B5 AFN] Czy zawieszenie 1BE z rocznika 2000 będzie pasowało do rocznika 97
tak
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Tak wiem ale chodziło mi że nie był to pakiet oświetlenie w B5 nie było czegoś takiego jak pakiet oświetlenie (chyba) tylko to było w standardzie pakiet zaczynał się dopiero od B6 no tak, wszystko to co w b6 nazywają pakietem oświetlenia w B5 po II lifcie miało w standardzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja robiłem zdjecia, jutro wrzuce
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
jako, że uzbierałem juz praktycznie wszystkie graty, powoli zaczynam rezac na pierwszy ogien poszło zawieszenie 1BE i wskaźniki na słupek, musze je jeszcze ładnie wykończyć i bedzie git za niedługo powinien pojawic sie zderzak od s-ki i fmic
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
graty Grippen Chyba jeszcze nie full w b5 chyba nie było takiego pakietu następne mody to będzie podświetlanie na nogi i lampka podsufitowa z diodami każda b5 po II lifcie ma podswietlenie nóg i diody w podsufitce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taki filmik jest prosto złożyc, ja bym celował w cos bardziej ambitniejszego :gwizdanie: no ale do tego pasowały by miec wiecej materiałów
-
SWAP AFN-> AVF /AWX Co potrzebne ?
dla mnie jak zmieniac silnik to juz na taki, który bedzie miał spory potencjał - rzędowe 2.5 tdi zmiana na 1.9 PD skoro nic sie z twoim obecnym afnem nie dzieje mija sie z celem, to chyba tylko taka zachcianka jest, bo moce mozna podobne osiagnac
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pewnie na bp jechał po piwo nie, było małe rezanie u niego w garażu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł co do hamulcy to mi w piwnicy lezą zaciski z jarzmami, tarczami i klockami w bdb stanie do b6 288 mm, wszystko ori jakby ktos chciał to tanio oddam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grozisz mi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok poradzisz sobie? spokojnie przeciez Twoje audi to praktycznie to samo co Zuk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej tak, od poniedziałku bedziemy mieli 4 mechaników także wszystko powinno isc sprawnie jutro Ci rano zadzwonie i tak w wiadomej sprawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zeby ci sie lepij czytalo dobre
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ozi dzisiaj wieczorem, gdzies tam koło zakopianki
-
[ALL B5] Rozrząd 90/110KM AHU/AFN
daj zdjecie silnika, albo powiedz gdzie masz umiejscowioną turbine: - czy zaraz obok kolektora ssącego, tak u góry - czy na dole, pod kolektorem ssacym ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tytus, szukasz dziury w całym z tym kątem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja własnie przeczytałem w ze w moim laptopie jest jednak kiepska karta graficzna chyba bede musiał sobie kupic jakis stacjonarny bo mam ochote pograc w stalkera
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tak sobie łaże dzisiaj byłem pod zalewem na tym boisku zapytac o terminy, podobno jeszcze nie mają rozpisane i pod koniec pazdziernika rozkładaja balon, jutro mam dzwonic i sie dowiem co i jak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł Piotrze
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
mozesz zakładac spokojnie
-
[B5 AKN] Jakie amorki na tył w zawieszeniu 1BE ?
jeszcze w tych latach w których montowali do audi był porządna firmą potem sie opuscili z jakoscią, ale teraz tez juz jest ok