Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Trzeniu, wczoraj 16.30 na wielickiej
  2. witam, potrzebuje nr audi do zaslepek spryskiwacza do zderzaka s4 za cholere ich nie moge znalesc w etce
  3. dobre muzeum nie jest złe
  4. gratki szybko sie uwinąłes
  5. z tego wspolnego zlota w Tarnowie, są inne fajne fotki które mozna by wykorzystac
  6. obniżenie nic nie da jak jest mokro trzeba na wstecznym popier.alac i tyle
  7. http://www.joemonster.org/filmy/11047/Hej_sokoly t ch
  8. czerwony is da best daj wiecej fotek
  9. jak kopci za bardzo na czarno to cos z układem wtryskowym nie tak, prawdopodobnie wtryski juz mają dosc, ewentualnie pompa wtryskowa, albo masz chipa
  10. jak zamówicie pogode na 21.09 to pewnie tez was odwiedze
  11. ja chyba pojade jak bedzie pogoda
  12. Nie dam rady dzisiaj przyjechac Tam od spodu są dwie śrubki, które trzymają dół schowka. Po ściągnięciu boku jest dostęp do kolejnej śrubki. Jeszcze coś trzeba wykręcić ? koledzy z b6-tek, pisac http://www.joemonster.org/filmy/11054/Kto_ninja_atakuje masakra :kox: :kox:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 23:30_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/11046/Bylo_sobie_porno
  13. tutaj sobie poszukaj http://a4mods.com/library/wheels/[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 13:19_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item438326545_r36_black_edition_5x112_et45_audi_vw.html
  14. "Zacznijmy od tego że nie kazdy stop aluminium poleruje sie na lustro - po polerce takowy wygląda jak lustro za mgłą... Polerowanie felg zaczynamy od usunięcia z nich lakieru, farby i podkładu - tak by zostało gołe aluminium...Do tego celu używamy specyfiku o nazwie SCANSOL (do dostania w sklepach z lakierami..) lub zamiennie BONDEX (podobno jednak SCANSOL lepiej działa..) - ma on konsystencję żelu który rozprowadzamy pędzelkiem po feldze..Oczywiście trzeba uważać na kontakt żelu ze skórą ponieważ nawet jego opary potrafią zdziałać "cuda"... Po rozprowadzeniu czekamy 10-15 minut aż nasz żel zacznie działać i następnie plastikową lub drewnianą szpachelką zdzieramy farbę..Czynność tą musimy powtórzyć kilka razy aż do "gołego" aluminium - zależnie od ilości warstw farby oraz podkładu na feldze...Czasem może zdarzać się, że bardzo trudno będzie usunąć podkład (zejdzie sama farba) ale nie należy się "łamać".Po tym zabiegu felgę myjemy by pozbyć się resztek żelu.. Tak przygotowaną felgę możemy zacząć polerować. Musimy zaopatrzyć się w papiery o różnej gradacji - źródła mówią różnie ale najczęściej powtarza się że od ok.400-600 (chyba że felga jest ładna i bez wżerów to drobniejszym..) a później coraz drobniejszymi papierami wodnymi aż do 2500..Oczywiście nie muszę tu chyba mówić że zajęcie to jest bardzo czasochłonne... Po spolerowaniu papierkiem 2500 powinniśmy nie mieć już żadnych rys po grubszych papierach tylko matową powierzchnię z malutkimi ryskami. Wtedy przystępujemy do polerowania pastą i tu zamiennie stosuje się AUTOMAX lub AUTOSOL. Polerujemy szmatką - finalnie filcem założonym na wiertarkę na który nakładamy pastę ale trzeba mieć takowy którym dojdzie się we wszystkie zakamarki..Ważne - nie używamy Dremela i podobnych wynalazków... Jeśli polerujemy tylko ranty a środek felgi malujemy to czyścimy ramiona - najpierw szczotką drucianą a później papierem, później wszystko odtłuszczamy i malujemy 2-3 warstwami podkładu do aluminium (przedtem należy oczywiście obkleić nasze spolerowane ranty) Gdy już podkład dobrze wyschnie możemy go troszkę zmatowić papierkiem a następnie odtłuszczamy i malujemy 2-3 warstwami bazy w odstępach ok.10 minut a następnie 2-3 warstwami lakieru bezbarwnego.. Po wyschnięciu lakieru odklejamy taśmę z rantów i nie możemy nadziwić się że sami osiągneliśmy taki efekt Konserwacja: wbrew pozorom osoby które zajmują się polerowaniem felg odradzają malowanie tychże clarem ponieważ: a) psuje to efekt polerki clar i tak się złuszczy i zacznie odpadać "płatami" Felgi myjemy samą wodą bez jakichkolwiek chemikaliów - unikamy myjni automatycznych i aktywnej piany...po umyciu wycieramy do sucha. Na nasz "pierwszy raz" z polerowaniem proponuję zakupić jakąś uszkodzoną felgę i dla treningu ją wypolerować - zawsze lepiej popsuć taką za 30 PLN niż cały komplet za 800 Przy pisaniu podpierałem się materiałami znalezionymi w sieci oraz opiniami ludzi, którzy już felgi polerowali - jeśli w którymś miejscu coś możnaby zrobić lepiej proszę oczywiście mnie poprawiać. Postaram się udoskonalać o fotki oraz dodatkowe info. Dziekuję za uwagę - możecie usiąść :)"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.