Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. jak sie skonczy ropka to trzeba bedzie orażadkę tankować i tyle
  2. ja mam[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 20:56_________________________________________________ w Podgórzu 28 stopni , chodzę bez podkoszulka chyba fahrenheitów
  3. joł masakrycznie zimno jest
  4. a masz juz podciete blotniki ? jesli tak to OK jesli nie poszukaj na forum jest wszystko pokazane co i jak Bry wszystkim pewnie jest wycięte bo sonary też sa zespolone nie podciąte masz, te zespolone sonary poprostu są robione do przedliftowych błotników
  5. [br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 20:02_________________________________________________Kamil nie wiesz czy uniwersalny intercooler pasuje do B6 pewnie podejdzie, tylko trzeba bedzie zderzak ( belke ) podciąc
  6. pasują ja mam od sedana 1BE
  7. napisałem maila do folia-tecu w polsce i odpisali mi że nie mają w ofercie takich folii na reflektory
  8. sprawdz na pompie czy elektrozawór (n109) jest poprawnie zamontowany
  9. ciekawe jak chcesz to zrobić skoro jest ona "załanczana" spalinami
  10. jarko, ok 19 pod decatlonem
  11. czyich ? ja bede miał [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 21:04_________________________________________________ róznica jest taka, że na początku lag jest ciut większy ale to moze i dobrze, bo koła mniej buksują potem jest już fajnie przyspiesza płynnie tak jak na smic, ale z tą róznicą, że jak wcisne jeszcze mocniej gaz to przyspiesza dalej [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 22:18_________________________________________________złożone jeszcze tylko pomalowac, od razu listwy w kolor i mysle nad lotka nad tylna klape http://moto.allegro.pl/item459479684_audi_a4_1995_2001_avant_spoiler_daszek_tfb_tuning.html
  12. pewnie coś z turbinką nagły skok ciśnienia, potem n75 go zbija jest zadławienie i czarny dymek ale to tylko spekulacja, trzeba zapiąc vaga
  13. mi sie nie widzi b5 sedan i tak ma zadarty tył i żadnych lotek tam nie trzeba
  14. niestety bedzie bardziej nerwowe
  15. wiemy skąd pochodzisz ja wiem, a czy Ty wiesz ? :gwizdanie:
  16. regulacja jakas musi byc nie wiem jak jest w b7, ale w b5 masz na kłach tuleje którymi sie kreci i reguluje wysokosc
  17. przeważnie to osprzet "pada" wczesniej niż sam silnik, a te elementy mozna posprawdzac Vagiem co do kompresji to dowiesz sie jaki jest stan elementów uszelniających komore spalania
  18. bo dwumas sie rozsypie jak dostanie taki zastrzyk NM
  19. joł nie wiem czy ktoś lubi tematy hh, ale polecam płytke : firma - przeciwko k*restwu i upadkowi_zasad
  20. gdzies na allegro jest jeszcze grill do s4 za 500 zł
  21. chyba na dwóch jedna do gier, druga do filmów
  22. ad. 1) dowiesz sie co nieco ad. 2)
  23. Przy kłopotach z turbiną by kopciło na czarno a nie przy wtryskach ;] nie bardzo turbo- biało wtryski - czarno masz problem z turbo, włącza sie tryb serwisowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.