Treść opublikowana przez sokolnh
-
ciekawa teoria o ON
jak sie skonczy ropka to trzeba bedzie orażadkę tankować i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 20:56_________________________________________________ w Podgórzu 28 stopni , chodzę bez podkoszulka chyba fahrenheitów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł masakrycznie zimno jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a masz juz podciete blotniki ? jesli tak to OK jesli nie poszukaj na forum jest wszystko pokazane co i jak Bry wszystkim pewnie jest wycięte bo sonary też sa zespolone nie podciąte masz, te zespolone sonary poprostu są robione do przedliftowych błotników
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 20:02_________________________________________________Kamil nie wiesz czy uniwersalny intercooler pasuje do B6 pewnie podejdzie, tylko trzeba bedzie zderzak ( belke ) podciąc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam szanowne grono
-
[ALL] czy zawias 1be z kombi pasuje do sedana?
pasują ja mam od sedana 1BE
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
napisałem maila do folia-tecu w polsce i odpisali mi że nie mają w ofercie takich folii na reflektory
-
[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy
sprawdz na pompie czy elektrozawór (n109) jest poprawnie zamontowany
-
[B5 AFN] tuning vagim
ciekawe jak chcesz to zrobić skoro jest ona "załanczana" spalinami
-
[Małopolska] Widziany, widziana
jarko, ok 19 pod decatlonem
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
czyich ? ja bede miał [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 21:04_________________________________________________ róznica jest taka, że na początku lag jest ciut większy ale to moze i dobrze, bo koła mniej buksują potem jest już fajnie przyspiesza płynnie tak jak na smic, ale z tą róznicą, że jak wcisne jeszcze mocniej gaz to przyspiesza dalej [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 22:18_________________________________________________złożone jeszcze tylko pomalowac, od razu listwy w kolor i mysle nad lotka nad tylna klape http://moto.allegro.pl/item459479684_audi_a4_1995_2001_avant_spoiler_daszek_tfb_tuning.html
-
[B5 AFN] Kopci na czarno przy spokojnej jeździe!
pewnie coś z turbinką nagły skok ciśnienia, potem n75 go zbija jest zadławienie i czarny dymek ale to tylko spekulacja, trzeba zapiąc vaga
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
mi sie nie widzi b5 sedan i tak ma zadarty tył i żadnych lotek tam nie trzeba
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
niestety bedzie bardziej nerwowe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiemy skąd pochodzisz ja wiem, a czy Ty wiesz ? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w.s.i
-
[B7 BKN] Przedni zderzak mam za nisko
regulacja jakas musi byc nie wiem jak jest w b7, ale w b5 masz na kłach tuleje którymi sie kreci i reguluje wysokosc
-
[B5 AFN] Ciśnienie w cylindrach
przeważnie to osprzet "pada" wczesniej niż sam silnik, a te elementy mozna posprawdzac Vagiem co do kompresji to dowiesz sie jaki jest stan elementów uszelniających komore spalania
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
bo dwumas sie rozsypie jak dostanie taki zastrzyk NM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł nie wiem czy ktoś lubi tematy hh, ale polecam płytke : firma - przeciwko k*restwu i upadkowi_zasad
-
Polski handlarz przechodzi sam siebie
gdzies na allegro jest jeszcze grill do s4 za 500 zł
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
chyba na dwóch jedna do gier, druga do filmów
-
[B5 AFN] Ciśnienie w cylindrach
ad. 1) dowiesz sie co nieco ad. 2)
-
[ALL B5] Brak mocy
Przy kłopotach z turbiną by kopciło na czarno a nie przy wtryskach ;] nie bardzo turbo- biało wtryski - czarno masz problem z turbo, włącza sie tryb serwisowy