Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ciekawa teoria o ON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no cóż .. sa teraz fajne motorki 1,4 TFSI - z takiej wiertarki VW wyciska 170 KM :hi: trzeba się będzie poprzesiadać :decayed:

Opublikowano

no cóż .. sa teraz fajne motorki 1,4 TFSI - z takiej wiertarki VW wyciska 170 KM :hi: trzeba się będzie poprzesiadać :decayed:

Nigdy nie przesiąde sie na nic co ma mniejszy silnik niz 1.9 :decayed:

Juz napewno nie na gwizdek 1.4 :polew:

Opublikowano

no cóż .. sa teraz fajne motorki 1,4 TFSI - z takiej wiertarki VW wyciska 170 KM :hi: trzeba się będzie poprzesiadać :decayed:

Nigdy nie przesiąde sie na nic co ma mniejszy silnik niz 1.9 :decayed:

Juz napewno nie na gwizdek 1.4 :polew:

hmm na dwa gwizdki :P

Kompresor i turbo :kox:

PS. na pół gwizdka to sie robi zeby dzieci nie było :P

Opublikowano

Nigdy nie przesiąde sie na nic co ma mniejszy silnik niz 1.9

konserwatyzm bywa zgubny dla kieszeni :decayed:

Opublikowano

Nigdy nie przesiąde sie na nic co ma mniejszy silnik niz 1.9

konserwatyzm bywa zgubny dla kieszeni :decayed:

e tam wolałbys miec 1,6 102 ps :P

chyba nie :P

Opublikowano

Kolejny pretekst żeby sobie mogli ceny podnieść bo za dużo ostatnio cena spadła.

Opublikowano

no to fakt pewnie juz ze 20 gr jest droższa :)

Opublikowano

e tam wolałbys miec 1,6 102 ps :P

chyba nie

nie zrozumiałes mnie .. trzeba iść ku nowemu :decayed:

Opublikowano

aha :)

to u nas następne 3.0 TDI :P

Opublikowano

ja sie caly czas zastanawiam co z trwaloscia tych silnikow 1.4 170 KM

Wytrwa to 200K ?

Opublikowano

hmm jeszcze ze 2 lata i będziemy wiedzieć ;P

narazie to nowe konstrukcje i chyba jeszcze tyle nie przejechały

Opublikowano

Ku..wa znowu podwyżki chcą czymś uzasadnić. :wallbash: :wallbash: Ceny ON w tej chwili uniemożliwiaja osiągnięcie przychodów na zaplanowanym poziomie. Więc wyciągają rękę do najsłabszych, tym bardziej ze jeszcze niedawno stać nas było płacić po 4.75.

Opublikowano

no stac nie stać ale kurde teraz za zbiornik płace 240 zł a nie jak było 320 zł

w miesiąc zaoszczędzam 240 zł to zawsze jakas pierdołe sobie moge kupic do mein A4

Opublikowano

Jak niema z skąd wyciągnąć kasy to od kierowców najłatwiej bo nic nie zrobią a jeździć i tak będą choćby i 5 zł za litr było. Banda złodziei :angry:

Opublikowano

no wsumie racja :(

ja nie wazne od ceny paliwa będe jezdził i tak i tak bo musze poprostu :(

pociagiem do pracy bede jechał 3 godziny

wstawac bym musiał o 4 rano

to mi sie nie uśmiecha

Opublikowano

to u nas następne 3.0 TDI

otóż to :decayed:

ja sie caly czas zastanawiam co z trwaloscia tych silnikow 1.4 170 KM

Wytrwa to 200K ?

czy miałoby sens projektowanie silnika pod 100 kkm przebiegu ?

pewnie bedzie masa problemów z nową konstrukcją ale po to jest gwarancja ... zresztą, które się nie psują :decayed:

Opublikowano

I oni dokładnie o tym wiedzą bo takich ludzi, firm itd. są miliony i jeździć muszą i jeździć będą

Opublikowano
  • Autor

no wsumie racja :(

ja nie wazne od ceny paliwa będe jezdził i tak i tak bo musze poprostu :(

pociagiem do pracy bede jechał 3 godziny

wstawac bym musiał o 4 rano

to mi sie nie uśmiecha

"wstaje latem, rano to juz jasno" :wink4:

Opublikowano

ja sie caly czas zastanawiam co z trwaloscia tych silnikow 1.4 170 KM

Wytrwa to 200K ?

czy miałoby sens projektowanie silnika pod 100 kkm przebiegu ?

Generalnie z 1.4 miec 170 km to troche iobciaza silnik. ja rozumiem nowe materialy i technologie no ale dla mnie to lekka przesada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.