Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
joł ja nie musze miec gdzie siedziec bede pił i tanczył
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
felgi ma takie dosc nawet
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/10312/Ciezki_zywot_pana_Andrzeja tempe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez bym jutro chetnie gdzies polazł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boskie te spodnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takie chromowane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitac odebrałem dzisiaj wkoncu audice od lakiernika, całkiem całkiem to wyglada tylko musze sobie jeszcze zimówki załozyc bo na letnich dosc kiepsko sie jezdzi jak myslicie, alusy 15" czy czarne stalówki ?
-
[B5 AHH] Drgania, dymienie i spadek mocy
jakiś kod błedu ?
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
kozak takie felgi własnie chce to siebie załozyc
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
a czemu ma nie zamontowac ? robił to ktoś z was ? moze wystarczy delikatnie powiekszyć otwór, wyszlifowac, pomalowac i założyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo specjalnie dla ciebie, trzeba Cie utemperować : audi: http://www.globalcar.com/datasheet/Audi/2001_Audi_A4_Avant_3.0.htm bmw http://www.globalcar.com/datasheet/BMW/2002_BMW_330d.htm przypatrz sie na wage, bmw jest ciezsze o grubo ponad 100 kg a osiagi sa praktycznie takie same btw w dieselu mozna jeszcze chipa walnąc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak Pablo, Ty o tym wiesz najlepiej
-
[B5 AFN] Jakie Sprzegło do Quattro(Docelowo 180KM)
jednomas od 1z mozna założyć, co do sprzegła to obecnie najlepszą opcją bedzie chyba Radzikowski
-
[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D
sciagnij te ozdoby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi karnet jeszcze został- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego mi odpowiada- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.narty.spytkowice.pl/trasy.php?podstrona=trasy jedzie ktoś za tydzien jak bedzie jeszcze snieg ?- [B6 BEX] Szwecki tuning
..pokazywałem Ci juz takie dawno temu wiem wiem, ale chodzi mi o wzór- [B6 BEX] Szwecki tuning
ooo, jest nowa koncepcja na felgi mi sie podoba- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zestaw naprawczy głowicy ? jest wogóle cos takiego ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a bedziesz robił kulig ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 18:02_________________________________________________ Co tam słychac modyfikatorze na okres zimowy przerwa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raperzy :kox: http://www.joemonster.org/filmy/12304/Waszka_G- [ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
bosko to wyglada jak rozkleiłes lampy ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uszanowanie - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!