Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. no niemiła sprawa, a co do folii, skoro to lipa to trzeba bedzie pomyslec nad czyms innym dzieki
  2. troche kijowo wyglada
  3. odświeże temat, bo ostatnio znalazłem sobie coś takiego i stwierdziłem, że warto by miec cos takiego u siebie i nie wiem czy na zdjeciu też jest produkt lamin-x czy moze ktos inny tez to robi ?
  4. no raczej przez nadmiar oleju silnik nie powinien stanąć
  5. sugerujesz głupi żart ze strony inżynierów Audi ??? wydaje mi się że w pewnych fazach pracy silnika może go jednak brakować ...a właściwie tego co wpuszcza moze jak był nowy to służył, teraz wg mnie bedzie przeszkadzał bo przez niego silnik moze miec za mało tlenu - dymienie, które po zaslepieniu sie zmniejsz, a że silnik bedzie miał wiecej tlenu odzyska moc
  6. ktos chyba miał juz taki problem tu na forum, i też cos wyło z okolic egru zaslep go po prostu, on wiecej przeszkadza niż służy
  7. http://www.joemonster.org/art/10092/Cos_dla_prawdziwych_profesjonalistow :shocked:
  8. zamontowany ( jeszcze delikatne poprawki i bedzie ) myslałem, że bedzie gorzej ale łatwo to wyrezać koszta też nie są duże
  9. czerwony, są szybsze
  10. http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344
  11. tu tez sie pochwale ja juz mam fmic, a Ty ?
  12. jak pokazuje optymistycznie to jedz, moze Ci wyjdzie seria
  13. no 3 zdjecia łączysz w Photomatix, pro a potem bawisz sie suwakami, kontrastu, jasnosci itp idzmy dalej chciałbym w tygodniu zrobic orurowanie i juz sobie posmigac
  14. nie maluje go narazie bo i tak bede sciagał/zakładał kilka razy jak fmica bede montował slizgi bede miał od Oziego, on bierze moje, ja jego
  15. narazie slizgi mi nie pasują, musze miec przedliftowe
  16. hał macz ? To jest kubeczek na słupek czy da sie go przerezać na obudowe kieronicy ? 20, na słupek, ale powinno dac rade go przerobic http://pl.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_imaging [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:54_________________________________________________wstepna przymiarka :gwizdanie: niestety okazało się - zresztą tak myslałem - że zderzak jest na przedliftowe slizgi i musze poczekac az kumpel zdemontuje sobie swoj zderzak, da mi slizgi i załozy mój poliftowy jutro moze jak bedzie troche czasu to dopasuje fmica
  17. no też tak słyszałem zapomniałem jak to sie robi [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:43_________________________________________________ :gwizdanie:
  18. http://pl.youtube.com/watch?v=_MD_w0OFdYM
  19. Pablo już sie wyrobił dzisiaj nam zrobił wykład o dinozaurach :gwizdanie:
  20. trzeba zmienic miejsce a nie godzine
  21. mnie też doklej Godzina niech zostanie na razie 18.00 moim zdaniem lajcik gdzies was tam wcisne jakby ktos chciał to mam pierwsze 8 odcinków 4-tej serii prison breaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.