Treść opublikowana przez sokolnh
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
no niemiła sprawa, a co do folii, skoro to lipa to trzeba bedzie pomyslec nad czyms innym dzieki
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
troche kijowo wyglada
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
odświeże temat, bo ostatnio znalazłem sobie coś takiego i stwierdziłem, że warto by miec cos takiego u siebie i nie wiem czy na zdjeciu też jest produkt lamin-x czy moze ktos inny tez to robi ?
-
[B7 BKN] Awaria 3.0 tdi... przelany olej
no raczej przez nadmiar oleju silnik nie powinien stanąć
-
[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?
ja jestem fanem bbs ch
-
[B5 AFN] Problem po wymianie turbosprężarki.
sugerujesz głupi żart ze strony inżynierów Audi ??? wydaje mi się że w pewnych fazach pracy silnika może go jednak brakować ...a właściwie tego co wpuszcza moze jak był nowy to służył, teraz wg mnie bedzie przeszkadzał bo przez niego silnik moze miec za mało tlenu - dymienie, które po zaslepieniu sie zmniejsz, a że silnik bedzie miał wiecej tlenu odzyska moc
-
[B5 AFN] Problem po wymianie turbosprężarki.
ktos chyba miał juz taki problem tu na forum, i też cos wyło z okolic egru zaslep go po prostu, on wiecej przeszkadza niż służy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/10092/Cos_dla_prawdziwych_profesjonalistow :shocked:
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
z Agrokoru
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
zamontowany ( jeszcze delikatne poprawki i bedzie ) myslałem, że bedzie gorzej ale łatwo to wyrezać koszta też nie są duże
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
komplet
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
ja dałem za 1BE 250 zł
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
czerwony, są szybsze
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu tez sie pochwale ja juz mam fmic, a Ty ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak pokazuje optymistycznie to jedz, moze Ci wyjdzie seria
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
no 3 zdjecia łączysz w Photomatix, pro a potem bawisz sie suwakami, kontrastu, jasnosci itp idzmy dalej chciałbym w tygodniu zrobic orurowanie i juz sobie posmigac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie maluje go narazie bo i tak bede sciagał/zakładał kilka razy jak fmica bede montował slizgi bede miał od Oziego, on bierze moje, ja jego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie slizgi mi nie pasują, musze miec przedliftowe
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
hał macz ? To jest kubeczek na słupek czy da sie go przerezać na obudowe kieronicy ? 20, na słupek, ale powinno dac rade go przerobic http://pl.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_imaging [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 18:54_________________________________________________wstepna przymiarka :gwizdanie: niestety okazało się - zresztą tak myslałem - że zderzak jest na przedliftowe slizgi i musze poczekac az kumpel zdemontuje sobie swoj zderzak, da mi slizgi i załozy mój poliftowy jutro moze jak bedzie troche czasu to dopasuje fmica
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no też tak słyszałem zapomniałem jak to sie robi [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:43_________________________________________________ :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://pl.youtube.com/watch?v=_MD_w0OFdYM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo już sie wyrobił dzisiaj nam zrobił wykład o dinozaurach :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba zmienic miejsce a nie godzine
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie też doklej Godzina niech zostanie na razie 18.00 moim zdaniem lajcik gdzies was tam wcisne jakby ktos chciał to mam pierwsze 8 odcinków 4-tej serii prison breaka