Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
078121113F coolant thermostat 87C / AFB,AKN,AGB, AJK,AZB
-
[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
mi sie wydaje że dłużej
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
na zdjeciu jest 19" u mnie narazie biedne 16" tak, 320d 163 KM, daje rade ale po chipie licze na ~ 190 330d drogie
-
Strefa Śmiechu
polecam też "show me your genitals"
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
no tak sie złożyło
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
ano po to żebys sobie uświadomił, że dałeś d*py z terminami i to w Twojej kwestii jest żeby naprawić ten błąd i żeby Ci ludzie którzy chcieli zrobić program nie odeszli z niesmakiem, dlatego uważam że powinny mieć z automatu niższą cenę na usługe w Wasze czołowej firmie w Polsce, a nie po wklejeniu banera, no chyba że wolicie olewać klienta zreszta, zapamietałem to co usłyszałem jakiś czas temu od Patryka, że " teraz jestesmy już w takiej komfortowej sytuacji, że mozemy wybierać swoich klientów" , nic do niego nie mam, a nawet pozdrawiam bo mi pomogł przy eSie no ale tak sie robi
-
[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
1. MAJKI_3646 A4 2.0 TDi BLB 2. diman ? 3. sokolnh BMW 320d 4. kolega Majkiego Passat 1.9 TDi AWX 5. Skydiver A6 1.9 TDi AFN
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
komercja straszna sie zrobiła reklama nic nie pomoze, rządzą prawa wolnego rynku i dobra opinia
-
[ALL B5] B5 AFN na turbo BRD bez kata
troche niekonsekwetnie zrobiona modyfikacja ale mam nadzieje ze pojawi sie pompa 11 i 230 - tki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm, mi sie wydaje ze by Cie zjadł, tam po chipie jest 500 NM
-
[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
ja był u niego wczesniej swoją b5-tką i naprawde sie przykłada mam tez paru znajomych ktorzy byli u niego i tez zadowoleni takze polecam moze zróbmy liste chetnych: 1. MAJKI_3646 2. diman 3. sokolnh
-
[ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
ja chce, i tak miałem jechac do niego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Źle by było jak byś mu nie dał rade, Miedzy nami jest róznica 80km to nie jest tak duzo zeby jadac po 160km/h mu odejsc jak rakieta,wiadomo ze dac rade mu musialem ale naprawde szla ładnie bylem pewnie ze ma ok 200-220km a tu 185 dobrze ze to nie byla 204ps po chipie byłby obciach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko ze ona spaliła 8 litrów
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
praktycznie sprzedana co do ceny to stara mnie interesuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co ? znowu Twoja siedzi w knajpie z jakimis typami ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lubisz anal izy ? musi lubiec
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/18777/Bikini_hula_hop_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ej, za słodko sie robi
-
Kurs euro - prognozy
do góry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie esą ale dzisiaj mi przyjechała bawara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu to tak ? bo chce kupić co innego, tak zdecydowałem i dobrze bavarian motor works rulezzz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz koniecznie z usb to taki jest wporządku
-
Spot w Rosji - na bogato :)
a moze jest miły i go dziewczyny lubią
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie kupuj ori zainwestuje w alpine, pioneera albo clariona, o wiele lepiej zagrają