Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. siemian, mogilska 14.00
  2. Na czym to jeździ?? sechszehnzalowe , ziebzehnzalowe, czy achzehnzalowe??? :> 16 [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 12:06_________________________________________________chciałbym takie
  3. Tytus, nowohucka z wielicką 9.00 rano
  4. http://nasz-melanz.pl [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 21:30_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/18964/Szok_malego_niedzwiadka_ktory_spotkal_lwiatko :polew: popłakałem się
  5. niestety nie ja dostaje jakies dwie laski w bikini
  6. :polew: :polew: :polew: Bruno to myjnia na os. willowym na wandy Dzięki themon za mape
  7. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 08:11_________________________________________________joł
  8. siema, sokol kiedy wreszcie pokażesz tą swoja furke , wrzuć jakieś fotki... nie ma co pokazywać, zwykła beta
  9. joł panowie, nie ma czasem skąd załatwić mapy 2009 do navi bmw ?
  10. pav7, szlak 11.15
  11. ja narazie widziałem tylko w drugą strone http://www.moto.banzaj.pl/Audi-R8-przeistacza-sie-w-BMW-1773.html :gwizdanie:
  12. ta,Trzeniek na ul.Szlak :gwizdanie: proszę Cię nie ma bmw żeby na szlak jeździć :polew: przeciez Ty codziennie jezdzisz na szlak
  13. od 10 wzwyż ( spoko jeden kubełek wystarczy + Pepsi ) Kamil pokaz wreszcie swój nowy nabytek nie pokaże, bo mam 16-to calowe felgi a tak serio to jutro cos wrzuce
  14. to jeszcze mało widziałes jest tradycja, że nowy przywozi kubełek KFC
  15. to mi sie najbardziej podoba: "this is my nigga kc what the f*ck you just call me" :polew:
  16. jasne , następne auto jak wszystko się ułoży to E90 a nie e60 ? :gwizdanie:
  17. Ozi tez kupuje bmw z tego co wiem, także coś w tym musi być Trzeniek też przecież woli bety, tylko wstydzi sie przyznac
  18. jak bede na wsi to podjade
  19. a zmieniałes wtryski ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.