Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Q jest fajne, bardzo i dobre na śnieg dlatego szukam dla siebie B2Q ale do zabawy lepsze jest rwd i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie juz slizgałem fajna sprawa to rwd Eeee tam nie ma to jak Q Ja jak dorzuce bi Q to już całkiem jest zabawa miałem Q wiec wiem lepiej :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie juz slizgałem fajna sprawa to rwd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to fajnie nex zasłużyłeś na nowy kapelusz
-
Ile warte jest moje b7?
weźcie poprawkę na to ze za niedługo Wasze auta bedą kalendarzowo o rok starsze wiec cena w dół
-
Ile warte jest moje b7?
~ 45 tys
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten już to znalazł ale tam był koks kiedyś [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 21:58_________________________________________________jedziemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil ja chętny, ale najpierw musze spłodzić potomka wiadomo czemu tez sie nad tym zastanawiałem, ale chyba nie powinno byc wpływu przez promieniowanie choc moge sie mylic[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________http://firesuite.com/chernobyl-exclusion-zone-2008-2009.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://bispol.com/czarnobyl-tour/ ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a dziury w dolocie nie masz przypadkiem ?
-
Virtual Tuning - wasze prace
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19528.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21029.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21057.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21924.0.html;highlight=vt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t21576.0.html;highlight=vt[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:04_________________________________________________moje ulubione :
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Q Ci w hamowaniu nie pomoże, wręcz przeciwnie raczej mowilem o zabawie do tego Q tez nie jest potrzebne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Q Ci w hamowaniu nie pomoże, wręcz przeciwnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam, wie ktoś może gdzie w krk są jakies fajne komisy narciarskie ? znalazłem cos takiego http://www.dobrenarty.pl/
-
[ALL B5] A4 B5 3.0 TDI, da się to zrobić?
za 10tysi kupujesz cały kompletny silnik z osprzetem i komputerem, zorientowałem sie w cenach zanim założyłem ten temat jeszcze lepsze osiagi bede miał jak włoże bigT do mojej Cupry ale nie o to mi chodzi ... a 1.8T modzone pali ogromne ilosci benzyny V-power , w gre wchodzi tylko dieselek 4x4 z bardzo duzym momentem obrotowym wiec wybór jest tylko jeden, 3.0 TDI to nie lepiej kupić bmw e46 330xd 204 KM w serii ? co do swapa to raczej da sie zrobić, wsadzic silnik to raczej nie problem, gorzej z podłączeniem całego osprzętu itp projekt niby spoko, ale 40 tys moze okazac sie za mało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/21002/Calkiem_szybki_CRX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pomaluj na czerń fortepianową A mozesz mi podsłac foto tej barwy?Bo cos nie kojaze bardzo głeboki czarny http://www.zlotoplatkowe.com.pl/shop/forum/files/czer__fortepianowa.jpg http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/833/68/97/833689713_2 nad navi http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/835/02/64/835026402_7 boczek drzwi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pomaluj na czerń fortepianową
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to idz na kurs 200 zł płacisz, siedziesz pare godzin i masz 6 pkt mniej
-
Odzyskiwanie odszkodowań
1. Kwota, którą dostanie Nordheim od każdej wygranej sprawy jest uzależniona od wysokości wywalczonego odszkodowania. Procent, który uzyska firma od wysokości odszkodowania jest ustalony przez naszego Specjalistę przy podpisywaniu umowy z klientem. 2. Według danych naszego prawnika z tych 7% spraw w sądzie 100% to sprawy wygrane. Po prostu to odszkodowanie ofiarom się należy, a towarzystwo ubezpieczeniowe musi się przychylić do takiego żądania, gdyż jest to zapisane w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych. Sprawa nie będzie wygrana tylko w przypadku, gdy klient oszukał naszego pracownika, bo stwierdził, że był ofiarą wypadku, a tak naprawdę to on spowodował zdarzenie, ale sytuacja ta jeszcze się nie zdarzyła. 3. Zakład ubezpieczeń ma obowiązek wypłacić odszkodowanie w ciągu 30 dni od zgłoszenia szkody. Gdyby wyjaśnianie okoliczności (czyli likwidacja szkód) byłoby niemożliwe w tym terminie to zakład ubezpieczeń może ten termin przedłużyć (musi poinformować klienta dlaczego nie mogą tego dokonać w terminie), ale maksymalnie do 90 dni od zgłoszenia szkody. Jednak nie dotyczy to spraw, które trafiają do sądu, gdyż wtedy trzeba poczekać do zakończenia procesu. Nie powinien on trwać długo, gdyż sprawa jest dość klarowna i odszkodowanie się należy w 100% przypadków (punkt 2), jednak wydłuża to trochę cały proces. Dlatego nie umiem określić dokładnie ile trwa taka rozprawa, ale nie powinna być ona długa. 1. Usługa podlega opodatkowaniu. 2. 3-5 miesięcy to czas nadany przez Ustawodawcę, przeznaczony na likwidację szkód przez towarzystwo ubezpieczeniowe, więc szybciej się nie da. 3. Średnia pochodzi z wyliczeń naszego prawnika zajmującego się egzekucją należnych odszkodowań i jest wyliczona z wszystkich spraw, które podejmowaliśmy. 4. Nie istnieje minimalna kwota roszczenia. pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to trzeba sprzedać teraz i szykować sie na styczeń http://allegro.pl/item836600799_audi_s5_coupe_4_2fsi_8v_quattro_2008_rok_anglik.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zarobiłes ?
-
Odzyskiwanie odszkodowań
Doradcy Nordheim, przy współpracy z najskuteczniejszymi prawnikami, zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań powstałych w wyniku wypadków komunikacyjnych, rolniczych lub innych nieszczęśliwych zdarzeń. Nordheim w zeszłym roku odzyskał dla swoich Klientów kilkaset tysięcy złotych należnych im odszkodowań. W Polsce, na 100 wypadków komunikacyjnych ginie 14 osób, co jest najgorszym wynikiem w Europie, a drugim najgorszym wynikiem na świecie. Na polskich drogach codziennie ginie 40 osób. Te przerażające statystyki z każdym rokiem uwidaczniają jak brawura i brak wyobraźni kierowców przekładają się na obrażenia odniesione przez poszkodowanych. Aż 80% poszkodowanych w wypadkach nie wie, że należy im się odszkodowanie. Częściej poszkodowani myślą o swoim mieniu (np. uszkodzony samochód) niż o swoim zdrowiu. Zwykle nie zdają sobie sprawy z tego, że należą im się pieniądze z OC sprawcy za szkody na osobie. Nordheim właśnie im pomaga w uzyskaniu odszkodowania z tytułu uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia, utraconych dochodów, zwiększonych potrzeb czy poniesionych kosztów leczenia. Współpraca z Klientem możliwa jest również w przypadku gdy uzyskał już odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeń, ponieważ najczęściej jest ono rażąco zaniżone w stosunku do odszkodowania, które w rzeczywistości się należy. Mając na uwadze dobro Klienta, Doradcy Finansowi Nordheim nie pobierają żadnych opłat za podjęcie sprawy, takich jak opłata za pełnomocnictwo, ekspertyzę, opłata wstępna, czy zaliczka na koszty. Wynagrodzeniem firmy jest jedynie ułamek już odzyskanego dla Klienta odszkodowania. Dzięki takiemu systemowi pracy, odszkodowanie odzyskiwane jest w maksymalnie krótkim czasie, tj. od 3 do 5 miesięcy, ponieważ tylko około 7% spraw kierowanych jest do rozstrzygnięcia przez sąd. Pozostałe 93% przypadków nie wymaga ingerencji sądu. Odzyskiwane odszkodowanie średnio wynosi 30 000 zł. tak sie zareklamuję po prostu
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/pics/streetview.jpg