Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. ............. trzepać?...............
  2. dobrze jest nie trzeba psuć
  3. oplata za prad ,serwis i oplaty manipulacyjne+parking dla VIPow ja mysle ze to ich zarobek jest :gwizdanie:
  4. "Serwis kawowy = 15zł/osoba" - o co z tym chodzi ?
  5. podjedz do serwisu, powinni miec
  6. http://www.urwanizchoinki.pl/U47VKV
  7. niestety ale nie udało Ci sie zabłysnąć to jest zwykły torsen z B2 Quattro
  8. mi w końcu dzisiaj płyn do spryskiwaczy odtajał
  9. kilka dzisiejszych fotek ze stoku Ci co nie mogli niech żałują
  10. rewelacja
  11. witaj Piotrze http://www.joemonster.org/filmy/21293/Dlaczego_swiat_na_amerykanskich_filmach_wyglada_tak_realistycznie_ fajne
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/top_3_najlepszych_lasek-t107122.0.html
  13. czwartek rano - białka w czwartek ma byc 10 stopni
  14. witam, jutro, narty, ktoś ?
  15. żadnego nie zadawałem
  16. Kiedyś na tym forum czytałem, że w R8 jest to co innego niż haldex i że jest to sprzęgło wiskotyczne. I o ile się nie mylę, w R8 nie rozdzieli tak napędu przód/tył jak haldex. Różnice, które odczułem na drodze: -octavia łatwiej traciła przyczepność w zakrętach i przy ruszaniu (ruszanie z włączonym ESP to już wolę nie mówić) -a4 nigdy nie miałem problemu po zatrzymaniu się ruszyć dalej pod górę na śniegu, chyba, że śniegu było za dużo pod czy też przed samochodem; octavią w ogóle raz nie ruszyłem na ubitym śniegu (goniła tylko prawo-lewo) -a4 łatwiej przewidzieć i kontrolować w poślizgu Następny AWD będzie STI 04 albo EVO IX. haldex IV gen ma juz stały napęd na 4 koła [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 08:02_________________________________________________OT odnośnie tematu 4x4 http://www.joemonster.org/filmy/21265/Tfu_pieprzone_Subaru_ EOT
  17. no themon to mięczak ale faktycznie, zimno strasznie
  18. wykorzystuje technologie haldex
  19. napisałem tak ogólnie bo wszyscy tylko Audi i tylko z Quattro a pewnie i tak połowa z nich nie wiem jak w ogóle działa mechanizm różnicowy zapraszam do ogladania: http://www.wykop.pl/ramka/197551/dzialanie-mechanizmu-roznicowego
  20. dokładnie silnik wzdłużne ( czyli takie które idą prostopadle względem karoserii, od chłodnicy do kabiny ) silnik poprzeczne ( czyli takie którą w komorze silnika są do błotnika do błotnika ) silniki wzdłużne, czy to Quattro czy 4motion mają napęd poprzez mechanizm różnicowy Torsen -> stały silniki poprzeczne, czy to Quattro czy 4motion mają napęd wykorzystujący sprzęgło Haldex -> dołączany więc każda na tyle inteligentna osoba powinna wydedukować, że : - skoro każdy passat B5 i B5FL ma silnik wzdłużnie i oznaczanie 4motion to napęd ma .... ? - skoro każde A3/S3 nie ważne czy 8L czy 8P ma silnik poprzecznie i oznaczenie Quattro to napęd ma ... ? i skoro Haldex to gó. no to czemu jest w Audi R8 i Bugatti Veyronie, mądre głowy ?
  21. to nie jest coś jak 1Z, to jest AFN z mocniejszą pompą wtryskową i mniejszą średnicą dyszy wtryskowych -> zamiast 0.205 jest 0.179, ale założcie 205 -tki i macie od kopa 120-130 koni AHH - to wersja albo ekologiczna albo podatkowa, tego niestety nie wiem dzięki za poprawienie czyli w takim razie w AHH jest dwumas? tak[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 15:14_________________________________________________ to fakt [br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 15:15_________________________________________________ prawdą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.