Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. rzadko no to fajnie, zadowolony ? jaki obiektyw w końcu ?
  2. Piotrek, kupiłes juz aparat ?
  3. siema [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:47_________________________________________________ potwierdzam, choć warunki spotkania średnio miłe
  4. Masz Q i takie rzeczy opowiadasz to ty chyba nie umiesz tym jeździć Ja przecież nie narzekam Chyba troszkę umiem co? Umieć umiesz ale takie rzeczy to potrafi mój 15 letni bracik moim autem :gwizdanie: To co powinienem wykonać, żeby wzbudzić szacunek? to jest wykorzystanie Q, a nie kręcenie sie wokół słupka przy 20 km/h
  5. jesteś taki groźny i męski :naughty: podoba Ci sie co ? ale wiesz przeciwieństwa sie przyciągają
  6. wszyscy sa amatorami zimnych źródeł lanych doustnie Rozgrzewać się trzeba wewnętrznie ale i zewnętrznie ja planuję mieć przytulanki po lewej i prawej stronie po prawej dziewczynę Trzenia a po lewej dziewczyna Sokoła a oni zajmą się sobą nawzajem :naughty: co najwyżej możesz sie przytulać do tych kobitek, na których widok sie Ogr i Cuber zadowalali
  7. za dwa tyg Ci dam, możesz mi tez przypalić
  8. ALE URWAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ :kox:
  9. nie było ARLa (150KM) w A3-kach tylko w Golfach IV i Seatach w A3 najmocniejszy TDi to ASZ odpowienik AWX/AVF - 131 koni to w ogłoszeniu jesli juz to jest modzone
  10. to one bedą ciągły kulig ?
  11. sokolnh odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    sport quattro to juz inna liga mysle ze problem bedzie znalesc taką za 50 tys ojro u koraszewskiego sama karoseria kosztuje 30 tys ojro
  12. do takich spraw jest "tabela rzeźnicza" bedzie dobrze jak dostaniecie pareset złotych
  13. No chyba turbiny bo nie wpadał by w tryb awaryjny przy niedoładowaniu czyżby ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 01:08_________________________________________________zapytałem bo zastanawia mnie jaka turbina tam jest, skoro pompuje 2bary BRD ? zakładając ze rzeczywiscie tyle pompuje
  14. sokolnh odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    to jest klasyka http://tnij.org/fonl
  15. a to jest ciśnienie turbiny czy cisnienie turbiny + atmosferyczne ?
  16. Drift Audi A4 1.9TDI 110koni na Torze w Wyrazowie
  17. skonczyłem dyskusję na ten temat bo nie odpowiedziałes na moje pytanie wiec sam sobie na nie odpowiedziałem chętnie zobacze jak bez problemu SAM wprowadzasz auto w poślig i je kontrolujesz z przyjemnością bo co innego przekonac sie o czyms na własnes skórze, a co innego gadać tak bo słyszałem, widziałem w tv czy wydaje mi sie koniec z mojej strony OT
  18. na śniegu tak reszta to już napęd na tył Nie tylko na śniegu, na suchym również, tylko tu niech Ci odpowie Pan TUKAN, on ma kompetencje (czytaj: 265KM), żeby powiedzieć Ci, że jesteś w błędzie przykro mi to mówić, ale sie nie znasz miałem quattrówy i mam rwd wiec wiem co mówie zresztą wpisz sobie na YT słowo drift i zobacz jaki w wiekszosci samochody mają napęd No tak ale mówimy o kontroli i łatwości wyjścia z poślizgu a nie o zawodach driftu. Tam celowo mają tylny napęd, żeby te boki były jak najgłębsze i przy możliwie niskich prędkościach, co oczywiście nie oznacza, że to jest łatwe do kontrolowania Przykładem niech tu będą rajdy WRC, gdzie już dawno RWD odeszły w zapomnienie na rzecz 4x4 mieszasz strasznie, a wydaje mi sie że niepotrzebnie jedno pytanie: miałeś samochód z napędem na tył ? jeśli nie to nie ma o czy gadać, bo po prostu z racji tego że masz quattro masz też klapki na oczach i bedziesz chwalił swoje jeśli miałeś to i tak Ci nie uwierze że Q na suchym lepiej wprowadzić w poslizg i go kontrolować ( z przyjemnością ) niż rwd
  19. sokolnh odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    to auto to już inwestycja, a nie samochód do jazdy
  20. na śniegu tak reszta to już napęd na tył Nie tylko na śniegu, na suchym również, tylko tu niech Ci odpowie Pan TUKAN, on ma kompetencje (czytaj: 265KM), żeby powiedzieć Ci, że jesteś w błędzie przykro mi to mówić, ale sie nie znasz miałem quattrówy i mam rwd wiec wiem co mówie zresztą wpisz sobie na YT słowo drift i zobacz jaki w wiekszosci samochody mają napęd
  21. na śniegu tak reszta to już napęd na tył
  22. Powiem tak ,,po co jechac na recznym,jak mozna dac w piz*e'' to sie tyczy rwd
  23. to jest pokaz quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.