Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rzadko no to fajnie, zadowolony ? jaki obiektyw w końcu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek, kupiłes juz aparat ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:47_________________________________________________ potwierdzam, choć warunki spotkania średnio miłe
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
2.2 T
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Masz Q i takie rzeczy opowiadasz to ty chyba nie umiesz tym jeździć Ja przecież nie narzekam Chyba troszkę umiem co? Umieć umiesz ale takie rzeczy to potrafi mój 15 letni bracik moim autem :gwizdanie: To co powinienem wykonać, żeby wzbudzić szacunek? to jest wykorzystanie Q, a nie kręcenie sie wokół słupka przy 20 km/h
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
jesteś taki groźny i męski :naughty: podoba Ci sie co ? ale wiesz przeciwieństwa sie przyciągają
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
wszyscy sa amatorami zimnych źródeł lanych doustnie Rozgrzewać się trzeba wewnętrznie ale i zewnętrznie ja planuję mieć przytulanki po lewej i prawej stronie po prawej dziewczynę Trzenia a po lewej dziewczyna Sokoła a oni zajmą się sobą nawzajem :naughty: co najwyżej możesz sie przytulać do tych kobitek, na których widok sie Ogr i Cuber zadowalali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za dwa tyg Ci dam, możesz mi tez przypalić
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ALE URWAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ :kox:
-
Audi a3 150km?
nie było ARLa (150KM) w A3-kach tylko w Golfach IV i Seatach w A3 najmocniejszy TDi to ASZ odpowienik AWX/AVF - 131 koni to w ogłoszeniu jesli juz to jest modzone
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
to one bedą ciągły kulig ?
-
RS4 B5
sport quattro to juz inna liga mysle ze problem bedzie znalesc taką za 50 tys ojro u koraszewskiego sama karoseria kosztuje 30 tys ojro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
Wypadek nie komunikacyjny - na ile procent można liczyć?
do takich spraw jest "tabela rzeźnicza" bedzie dobrze jak dostaniecie pareset złotych
-
[B5 AFN] Turbina ładuje ponad 2 bary...
No chyba turbiny bo nie wpadał by w tryb awaryjny przy niedoładowaniu czyżby ? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 01:08_________________________________________________zapytałem bo zastanawia mnie jaka turbina tam jest, skoro pompuje 2bary BRD ? zakładając ze rzeczywiscie tyle pompuje
-
RS4 B5
to jest klasyka http://tnij.org/fonl
-
[B5 AFN] Turbina ładuje ponad 2 bary...
a to jest ciśnienie turbiny czy cisnienie turbiny + atmosferyczne ?
-
[AFN+] Keżorowóz
Drift Audi A4 1.9TDI 110koni na Torze w Wyrazowie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
skonczyłem dyskusję na ten temat bo nie odpowiedziałes na moje pytanie wiec sam sobie na nie odpowiedziałem chętnie zobacze jak bez problemu SAM wprowadzasz auto w poślig i je kontrolujesz z przyjemnością bo co innego przekonac sie o czyms na własnes skórze, a co innego gadać tak bo słyszałem, widziałem w tv czy wydaje mi sie koniec z mojej strony OT
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
na śniegu tak reszta to już napęd na tył Nie tylko na śniegu, na suchym również, tylko tu niech Ci odpowie Pan TUKAN, on ma kompetencje (czytaj: 265KM), żeby powiedzieć Ci, że jesteś w błędzie przykro mi to mówić, ale sie nie znasz miałem quattrówy i mam rwd wiec wiem co mówie zresztą wpisz sobie na YT słowo drift i zobacz jaki w wiekszosci samochody mają napęd No tak ale mówimy o kontroli i łatwości wyjścia z poślizgu a nie o zawodach driftu. Tam celowo mają tylny napęd, żeby te boki były jak najgłębsze i przy możliwie niskich prędkościach, co oczywiście nie oznacza, że to jest łatwe do kontrolowania Przykładem niech tu będą rajdy WRC, gdzie już dawno RWD odeszły w zapomnienie na rzecz 4x4 mieszasz strasznie, a wydaje mi sie że niepotrzebnie jedno pytanie: miałeś samochód z napędem na tył ? jeśli nie to nie ma o czy gadać, bo po prostu z racji tego że masz quattro masz też klapki na oczach i bedziesz chwalił swoje jeśli miałeś to i tak Ci nie uwierze że Q na suchym lepiej wprowadzić w poslizg i go kontrolować ( z przyjemnością ) niż rwd
-
RS4 B5
to auto to już inwestycja, a nie samochód do jazdy
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
na śniegu tak reszta to już napęd na tył Nie tylko na śniegu, na suchym również, tylko tu niech Ci odpowie Pan TUKAN, on ma kompetencje (czytaj: 265KM), żeby powiedzieć Ci, że jesteś w błędzie przykro mi to mówić, ale sie nie znasz miałem quattrówy i mam rwd wiec wiem co mówie zresztą wpisz sobie na YT słowo drift i zobacz jaki w wiekszosci samochody mają napęd
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
na śniegu tak reszta to już napęd na tył
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Powiem tak ,,po co jechac na recznym,jak mozna dac w piz*e'' to sie tyczy rwd
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
to jest pokaz quattro