Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co sie dzieje z autem, szarpie ? Tylko jak nie będzie miał dochodów to mu je zabiorą coś za coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko, a tak w ogóle to nie opłaca Ci sie wziąć auta w leasing ? bo chyba działalność masz wtedy wrzucasz całą rate leasingową w koszty, ubezpieczenie, paliwo, naprawy itp itd i uciekasz z podatkiem więc zamiast płacić podatek masz auto "za darmo"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zainteresowani pisac na pw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Plugin do firefoxa - rapidshare downloader nie działa z nowym firefoxem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znacie jakiś program do rapidshare który sciąga po kolei wszystkie part-y ?
-
Nie widać treści (zawartości) maili
poszedł format i windows 7 wiadomosci nie odzyskałem, ale jakos to przeżyje wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz giełde małopolską http://www.a4-klub.pl/smf/gielda_malopolska-t27981.120.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
noran, masz temat od ogłoszeń
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no fajne te auta szczególnie taka jedna z dwoma rurami wydechowymi, a dymi sie tylko z jednej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i co no i wniosek jest prosty - pseudopochodna laguna byla mniej razy w serwisie niz pseudo Audi Siamiana :polew: ale jakby Siemian pojezdził pseudopochodnią laguną to by się po tygodniu rozleciała, a pseudopochodnia Audi czasem wyląduje w serwisie ale jezdzi. Francuzy nie lubią "cięzkich nóg" A obiecali Ci betonowe buty :gwizdanie: a tak naprawdę myślę że Twoja jazda :gwizdanie: po prostu nie umiesz jeździć TAK właśnie A czy ja Ciebie prosiłem o opinie? :gwizdanie: ja uważam że drogie masz częsci ale obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg... może dla Ciebie specjalnie ma drogie
-
[B7 BPW] 193KM i 400Nm juz powoli zaczyna sie robic malo.... co dalej
popieram powyższe zdania już dawno doszedł do takiego wniosku, że w ośke szkoda kasy a diesel to nie do upalania dlatego kupiłem sobie drugi samochód "do zabawy" Tobie radze to samo
-
Nie widać treści (zawartości) maili
witam, mam problem z moim kompem, zaczeło się od tego, że przedwczoraj złapałem jakiegoś wirus, który powodował że użycie procesowa było cały czas 100%, wyłaczyłem kompa, właczyłem na drugi dzień i już windows się nie odpalał, chciałem go przywrócić instalką XP, ale wyskakiwał błąd na niebieskim tle i sie resetował, potem przeczytałem że w związku z tym trzeba połaczyć XP z SP2, po wielu próbach mi sie to udało i przywróciłem system, ale do końca nie było najlepiej. Zainstalowałem antywirusa Avast i zrobiłem skan, znalazł w piz*u wirusów/trojanów i pokasował mi pewne pliki, łacznie z msinm.exe i nie mogłem odpalić potem outlooka, ale znalazłem ten plik, outlook działa, widze wiadomości, ale nie widze ich treści, tych starych i nowych które przychodzą na bieżąca Myśle, że brakuje jakiegoś pliki/folderu, ale zupełnie nie wiem jak się za to zabrać bede wdzięczny za pomoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
są diesle na gaz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
google.pl http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL300&=&q=regeneracja+turbospr%C4%99%C5%BCarek+krak%C3%B3w&btnG=Szukaj+w+Google&meta=lr%3D&aq=4&oq=
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wracając do walki diesel/benzyna to nie ma jasnego zwycięscy jak jeżdze dużo dieslem to mi brakuje benzyny, jak pojezdze dużo benzyno to brakuje diesla i tak w kółko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to kup z gazem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee tam dobry gaz nie jest zły
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1.6 [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 18:53_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/13367/Niepowtarzalny_Golf_z_kuszaca_cena
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
do zabawy wystarczy 200 KM w aucie ważącym 1100 kg nie chce robić auta na 1/4 mili nie chce tez żeby auto wyjezdzało przodem
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Musiałby obspawać budę na ostro bo 2.7 mogło by ją rozyebać i napędy wymienić niestety, 500 NM by je poukręcało ale pomysle
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nie, za ciężki jest
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
co to za gó.no ?
-
[B5 AEB]Chiptuning.....warto ryzykować?
no mnie też zaciekawiło to bmw V6 lepiej nie rób chipa