Treść opublikowana przez sokolnh
-
Audi - historia
sam to pisałes ?
-
Sklep rowerowy - Kraków
czy ja wiem czy tak taniej bo tego http://coolbike.pl/index.php?main_page=rower_info&cPath=78&products_id=836 tylko wyposażonego w hydrauliczne hamulce tarczowe, teleskop o większym skoku, tytanowe piasty, lepsze obręcze i opony oraz 27 przerzutek za 1500 zł kupiony w Krakowie http://revor.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo zmądrzałeś i pozbywasz sie tych okropnych lamp ? ale z ceną to przesadziłes[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 23:30_________________________________________________a tak to btw to zima kozak ale niestety kobieta przyjechała i nici z jutrzejszych rajdów po lotnisku no chyba ze ją jakoś przekonam
-
[ALL] Cóż to za wynalazek? Hybryda.....
http://www.audizine.com/forum/showthread.php?231075-Best-turbo-for-low-end-torque-K04-Highest-hp-on-K04-20&p=2838963&viewfull=1#post2838963
-
[Małopolska] Widziany, widziana
themon ok 11 wulkanizacja na przeciwko selgrosa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poszalałem sobie przed chwilą quattrową na pasie i mimo że na letnich to daje rady fajnie bokami sie lata tylko lód już tam jest pokryty cienką warstwą śniegu
-
[INNE] Adaptacja nowego sterownika ECU
stukać to można co innego ostukiwanie wtrysku żeby sprawdzić czy jest dobry ( a konkretnie cewki w nim) to jakaś bujda weź go podmień manualnie i zobacz, to jest 5 min roboty moze zaoszczędzisz sobie czasu i pieniędzy
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
to dobrze, niech sypie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja- Prośba o oddanie głosu - najlepsza wybajerowana obudowa hehe
są tam ładniejsze no ale niech będzie w Polsce tylko na znajomościach można jechać- [INNE] Adaptacja nowego sterownika ECU
banshee. a podmieniałeś wtrysk sterujący ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemian zajeb.ł z lodówki ?- [ALL] Jak zabiezpieczyć auto przed złodziejem?? szok - film !!
każdy ma swoje sposoby na zabezpieczenia ale nie oczekuj, że ludzie na forum publicznym bedą sie chwalić nimi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I po co mu żeby go jeszcze zgwałciła :?: słuszna uwaga i co wtedy by było ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lubisz to s.ko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/22595/Kotozilla_robi_UuuuAaaaa_- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dawaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie widziałem daj jeszcze raz Pablo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poka poka :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pokażesz te zdjęcia w koncu- Modele Audi (dużo fotek)
urquattro kozackie- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ale fakt faktem że 200 KM to już musi być urobione a jak się w eSe zrobi chipa żeby było sprawiedliwie na 300 KM to stosunek jest mniej więcej taki sam Kamil, może to Cie zaciekawi . Auto znajomego z osiedla . http://audi-b2.pl/forum/viewtopic.php?t=179&postdays=0&postorder=asc&start=150 Nosb, sorry za OT znam znam daje rade to b2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciiiiiiisza- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stawiam na wtrysk sterujący najpierw go podmień zanim wyczyścisz nastawnik - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!