Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie mówie że nie było, ale 2.3 20V r5 jest dużo lepszym silnikiem do tego auta ja miałem taką (felgi vt) 2.3 Q, ale niestety 10V, wydech dedykowany z nierdzewki jak to pięknie mruczało
  2. wtryski od AHH też są 220, także je też możesz zmodyfikować
  3. moja jak ją odbierałem miała 164 tys i pachniała jeszcze nowością materiały bdb jakości, przejechałem już kilkanaście tysięcy po Polsce i nic sie skrzypi i trzeszczy komfort jest ok, chociaż fotele mogłyby byś miększe najlepiej przejedz się taką i sam wtedy ocenisz ja polecam
  4. 6/20 i debiut no to całkiem ładnie gratulacje
  5. stałem przed takim wyborem jakiś czas temu i po przeanalizowaniu wszystkie wybrałem BMW, własnie z racji mniej awaryjnego silnika i tańszego w utrzymaniu ( rozrząd na łańcuchu ) Common Rail zapewnie fajną charakterystykę pracy, jest elastyczny w pełnym zakresie obrotów, nie pali dużo a przy tym jest dynamiczny, seria ma 8,3 do 100 -> to już miło po chipie jeszcze milej ja jestem zadowolony i uważam też był to dobry wybór i nie zamienił bym na Audi pozdro
  6. jeśli nie 216-tki to 110 KM od ASV (Golf/A3) będą najlepsze bo mają ciśnienie 220 mbar[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:08_________________________________________________ ja na wtryskach od AHF/AFN + FMIC na seryjnej turbinie miałem 158 koni
  7. po swapie już http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11568441[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 19:14_________________________________________________Tukan, coś dla ciebie http://www.allegro.pl/item930502270_audi_qattro_80_b2.html
  8. 2.3 20V 170 KM
  9. Szkoda ze 95% firm tego nie wie,bo na ryknu z RWD zostal tylko mer i bmw. I nic tu nie będę wyjaśniał bo nie ma z kim rozmawiać. księgowość zabija frajde z jazdy
  10. ma ktoś może jakieś tanie radio na CD ?
  11. siema, nie ma ktos przypadkiem jakiś dwóch soczewek z lamp ?
  12. no złe miejsce bmw bedzie szybsze
  13. folią farba schodzi
  14. w mechanice zawsze znajdziesz prace jak chcesz znaleść potem dobrze płatną prace to inżynieria materiałowa i informatyka przemysłowa -> na start w jakieś firmie 5 tys zł, jeśli bedziesz miał magistra to będziesz mógł kontrolować spawaczy a to już 10 tys+ , no chyba że chcesz pracował za granicą to zarobki razy 2-3 rachunkowość, bankowość -> praca jest zarządzanie -> przyjemny kierunek zależy co kto lubi
  15. sokolnh odpowiedział(a) na lpk temat w Lifestyle i Hydepark
    audi są drogie w utrzymaniu można by rzec że szyld Będziesz Miał Wydatki własnie tyczy się Audi
  16. jak tanio to biore
  17. może i wsiur, który nie umie jeździć ale zamiast sierry mogła by stać Wasza audica
  18. tak sie kończą zabawy na placykach
  19. siema, ale sie kuwa dziur narobiło w tym Krakowie
  20. brzydkie strasznie http://moto.allegro.pl/item918232944_range_rover_2_7_diesel_1wl_aso_navi_dvd_20_cali.html taki lepszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.