Treść opublikowana przez sokolnh
-
[ALL] Garrett gt1749vc
1,25
-
[ALL] Garrett gt1749vc
no pompka 11 ma moc ja na niej + 0.216 + FMIC na seryjnym turbo miałem 166 KM
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.joemonster.org/filmy/20141/Stephen_Fry_i_Hugh_Laurie_kierowca_F1
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
muzyka tylko fajna, z residenta aż nabrałem ochoty zeby obejrzeć
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
w paskach b5 to jest akurat quattro na torsenie
-
[B6 AVJ] Moje zmiany na konsoli środkowej
tam sie wrzuca żetony ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takie mam http://data.motor-talk.de/data/galleries/985579/6006751/img-6424-28284.JPG a tak bede robił http://www.tirerack.com/images/wheels/asa/swap/asa_zr2_blk_ci3_l.jpg rant w polerke, srodek na czarno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_polerowanie_felg_aluminiowych_jak_to_sie_robi-t44472.0.html;msg492904#msg492904
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cwaniaki :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 00:51_________________________________________________ma ktos namiary na dobrego goscia co polerke strzeli na felach ? ja sobie sam bede robił, troche żmudne zajęcie ale sie opłaca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://img692.imageshack.us/img692/4545/asvs.jpg pixi, chyba bedziesz miał nowe zajecie na spotach
-
zmiana z A4 na M6.
Na forum mazdy w skrócie tak piszą, tak jak my tu: A4 itp. bo to jest A4 a nie audi cztery chciałem kiedys kupić własnie taką mazde ale jak sie dowiedziałem o cenach częsci to zwątpiłem ale autko jest ładne
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kerczi, wczoraj BP na bora, ok. 19
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
spoko, ale szczerze to spodziewałem sie czegoś wiecej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://imageshack.us/
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
wlasnie turbo ładnie wstaje graty dzo-dzo
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
pińcet amazing horsów bedzie
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
ja stawiam na pińcet
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe czy za 50 eurogąbek by sie zgodziła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz byłem, tam też mnie nie chcą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm kumpli szukasz? no przydało by sie paru nowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry jak sie miewacie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/item787787495_grube_dywaniki_lazienkowe_3_czesciowe_100_wzorow.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bdh_sedan_25_v6_tdi_bdh_quattro_2004r_felgi_19-t18742.0.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/19888/Bestialska_reklama za***ista reklama - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!