Skocz do zawartości
IGNOROWANY

50-70 tyś zł w co zainwestowac?


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam gotówkę w kwocie mniej więcej 50-70tys zł, w co warto zainwestować, chodzi mi raczej o jakis własny biznes a nie lokaty.

Moze ktoś palnie jakims fajnym pomyslem :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam samochody i pomyslalbym sciagnac 2 autko z Niemiec na handel ale jak sie ostatnio slyszy i widzi jak idzie handel autami to balbym sie zamrozic taka gotowke. Moze jakas kawalerka pod wynajem? Co miesiac czysta gotowka ktora predko sie nie zwroci ale mysle ze na wartosci nie straci takie mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys miał jeszcze jedno zero przy kwocie to bym Ci podpowiedział :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze wówczas tez bys miał i to sporo wieksze :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam samochody i pomyslalbym sciagnac 2 autko z Niemiec na handel ale jak sie ostatnio slyszy i widzi jak idzie handel autami to balbym sie zamrozic taka gotowke.

to prawda tym bardziej ze obecnie jest 'martwy' sezon na sprzedaz auta.... naprawde ciezko cos sprzedac i wbic sie miedzy 'starych' hanldarzy ktorzy maja swoje dojscia np do aukcji z niemiec

Moze jakas kawalerka pod wynajem? Co miesiac czysta gotowka ktora predko sie nie zwroci ale mysle ze na wartosci nie straci takie mieszkanie.

1. za ta cene nie kupisz kawalerki

2. co z tego zarobisz ? ile myslisz ze by sie wzielo za wynajem kawalerki w zielonej górze ? 800-900zl na czysto ( to ma byc zysk z inwestycji ponad 100 000zl jakie trzeba dac za kawalerke ) [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:04_________________________________________________

gdybys miał jeszcze jedno zero przy kwocie to bym Ci podpowiedział :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

a gdyby mial dwa zera dodatkowo .... :polew: :gwizdanie:

duzo pomogles :decayed:

a tak z ciekawosci to powiedz co bys doradzil gdyby mial pol banki ?

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________

można wykupić jakieś stoisko/pomieszczenie handlowe w dobrym(dochodowym) markecie i wynajmować :naughty:

pomysl moze nie najgorszy jesli by wziac cos na zasadzie franczyzy ale niestety zielona gora jest dosc specyficzna

jest pare marketow z galeriami ( malymi ) ( auchan, carrefour, tesco ) i jedna duza galeria ( focus park ) ktora zbiera wszystkie plony a te przyboczne galerie przy marketach padaja.... [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________wg mnie jedyne co ma sens ze wzgledu na polozenie geograficzne zielonej gory blisko niemiec jest to jakis biznes zwiazany z niemcami ( nie koniecznie sprowadzanie aut... bo tego tez jest juz full tak samo jak kebabow/ pizzeri / pubow / dyskoetk i sklepow w zielonej gorze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapeno, ale ty przemądrzały jesteś.. :gwizdanie:

Jak się uprze to znajdzie kawalerkę za 70tys.

Jeżeli chcesz tu kogoś ośmieszyć to możesz już wyjść i poszukać wyższego poziomu w klubie A8 o ile taki istnieje, sądze że jesteśmy dla Ciebie mniejszą społecznością i nie mamy do 70 kafli skąd dodać tych "dwóch" zer.

Na pewno na te 70tysięcy jest jakaś dobra inwestycja tylko trzeba się rozejrzeć jestem tego pewny w 100%.

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:17_________________________________________________I się odwal od Devka bo chłop dobrze myśli a przy okazji ma czasem ochotę na skrupulatny żart.

[admin]Pierwsze słowne ostrzeżenie[/admin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprze to znajdzie kawalerkę za 70tys.

znajdz mi kawalerke za 50 - 70 tys w zielonej gorze niewymagajaca wkladu fiansowego w dobrym miejscu to biore od zaraz ....

mieszkanie ok 60m w izelonej gorze w okolicach centrum ( nadajace sie do zamieszkania ) i takie ktore bedzie chcial ktos wynajac kosztuje 200 000zl wiec nie znajac sytuacji nie sprzeczaj sie ze znajdziesz kawalerke za paredziesiat kola ktora ktos bedzie chcial wynajac

nie przemadrzaly tylko mysle logicznie.

a powiedz mi co devastation wniosl do tego tematu ? i nie patrz na to ze on ma milion posotw a ja jeden tylko popatrz na tematy i zobacz jak sie czyta niektore tutaj tematy tam gdzie jest sam spam ....

napisal ze

gdybys miał jeszcze jedno zero przy kwocie to bym Ci podpowiedział :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

a takie cos nic tu nie wnosi ... "wiec napisalem z ironia o dwoch zerach " bo tak mozna bez konca

topor pyta i latwiej by sie czytalo takie tematy gdyby kazdy dawal normalne odpowiedzi

kanal dal odpowiedz z tym ze sie pomylil wiec napisalem to dlaczego "nie kawalerka" [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:35_________________________________________________

klubie A8 o ile taki istnieje

istnieje :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:37_________________________________________________

Jeżeli chcesz tu kogoś ośmieszyć to możesz już wyjść i poszukać wyższego poziomu w klubie A8 o ile taki istnieje, sądze że jesteśmy dla Ciebie mniejszą społecznością i nie mamy do 70 kafli skąd dodać tych "dwóch" zer.

nikogo nie osmieszylem... napisalem dlaczego wg mnie pomysl kanala jest zly, dlaczego makaveliego moglbybyc ale nie w zg. a devastation nic nie wniosl to tez to skomentowalem, chociaz sie chetnie dowiem w co zainwestowac pol banki .....

Na pewno na te 70tysięcy jest jakaś dobra inwestycja tylko trzeba się rozejrzeć jestem tego pewny w 100%.

Eureka :naughty:

Lapeno, ale ty przemądrzały jesteś.. :gwizdanie:

teraz to dopiero bylem przemadrzaly :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 00:43_________________________________________________

skrupulatny żart.

a jaki to jest skrupulatny zart ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys miał jeszcze jedno zero przy kwocie to bym Ci podpowiedział :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

więc czekamy na złotą podpowiedź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dygresyjnie lekko:

Możesz zainwestować we mnie:) Potrzebuje dofinansowania do warsztatów fotograficznych w Dubaju :) Po wszystkim dogadamy sie jak fotograficznie będę mógł zrekompensować Ci Twoja inwestycję :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary inwestuj w alkohol jest najlepiej oprocentowany :polew: a tak na poważnie to kupuj grunty orne, dowiedz się gdzie,przekształć na działki budowlane i masz 1000% przebitki albo lepiej, POpierdułki miślą nad ustawą, która będzie zezwalała na przekształcanie większości gruntów rolnych, posły osły nakupiły tego w piz*u :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Arabii Saudyjskiej kilka razy i za każdym wyjazdem kupuj złoto, tam najmniejsze złoto ma 21 lub 18 (nie pamiętam dokładnie) karatów, jak dziewczynie przywiozłem pierścionek to wycenili go na 900 zł, a tam dałem równowartość 300 zł :wink4:.

Wiem, że to głupi pomysł w stosunku do kwoty jaką masz, ale zawsze można pomyśleć :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat ale raczej nie sądzę, że uzyskasz sensowna odpowiedz bo juz kilka takich było

dev co masz na mysli? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoto aktualnie ma najwyższą cenę, niedawno podskoczyło... sam teraz żałuje że z półroku temu nie zakupiłem trochę błyskotek, nieźle bym zarobił. Sprzedałem stary łańcuszek dosłownie nie było go czuć nie pamiętam ile ważył ale wziąłem ok 400zł. Gram chyba za 67zł... jakoś tak :mysli: całkiem przystępna cenka jak za kawałek złomu :naughty: Ale kto wie jak będzie za jakiś czas... w sumie na tym to polega, trzeba ryzykować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...