Skocz do zawartości
IGNOROWANY

50-70 tyś zł w co zainwestowac?


topor

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest prosta, choc dochody beda duze dopiero po zakonczeniu inwestycji, kupujesz 1 lub 2hektary ziemi nad morzem, grodzisz i stawiasz drewniane domki, tak z 10-12 szt, wynajmujesz jeden za dobe srednio 200-250źl od sztuki praktycznie juz od maja do polowy wrzesnia. Za zarobiona kase dostawiasz kolejne domki az zawalisz nimi caly plac. Tak ok 30szt. Reszte mozna latwo policzyc. Nie jest to zadna fikcja, duzo moich znajomych tak robi i pracuja 4-5 miesiecy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale na ta ziemie nad morzem,to rzeczywiscie trzeba miec sume z 5 zerami na koncie.

sam bede stal przed "problemem" inwestycji podobnej sumy jak topor, tylko ze dopiero tak na przelomie wrzesnia/pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev a tyle kasy styknie na kupienie ziemi nad morzem?

on to pisał wtedy gdyby karol miał jedno zero więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev dobra opcja ale jak ktos mieszka blisko i moze pilnować dobytku albo miec kogos kto bedzie to robil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład pogrzebowy :decayed: ale tu mówie serio, jeszcze zalezy jak to z tym wygląda w Twoim mieście :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak i gdzie trafisz ziemię :mysli: :mysli: :mysli:

we wrzesniu dokupiłem 0.5ha ziemi za 212000zł brutto

koszt domku w zaleznosci od wyposazenia i standartu ok 30000-40000zł

do tego dochodza koszty podłaczenia kanalizy, prądu i wody

jest z tym roboty do zajeb...ania, chodniki, lampy i wiele innych rzeczy

za jakies 3-4 lata bedzie wszystko pracowac na wysokich obrotach

moje dzieci nie beda musiały juz pracowac, no chyba ze na siebie :> :> :> :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:34_________________________________________________

dev dobra opcja ale jak ktos mieszka blisko i moze pilnować dobytku albo miec kogos kto bedzie to robil

a po co siedziec w smierdzacej spalinami Wa-wie jak mozesz wdychac jod 24h/dobę ??????

kupujesz chate kilka kilometrów od morza, gdzies na wsi i do konca zycia nie pracujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na chodnik, tudziez WC.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak i gdzie trafisz ziemię :mysli: :mysli: :mysli:

we wrzesniu dokupiłem 0.5ha ziemi za 212000zł brutto

koszt domku w zaleznosci od wyposazenia i standartu ok 30000-40000zł

do tego dochodza koszty podłaczenia kanalizy, prądu i wody

jest z tym roboty do zajeb...ania, chodniki, lampy i wiele innych rzeczy

za jakies 3-4 lata bedzie wszystko pracowac na wysokich obrotach

moje dzieci nie beda musiały juz pracowac, no chyba ze na siebie :> :> :> :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:34_________________________________________________

dev dobra opcja ale jak ktos mieszka blisko i moze pilnować dobytku albo miec kogos kto bedzie to robil

a po co siedziec w smierdzacej spalinami Wa-wie jak mozesz wdychac jod 24h/dobę ??????

kupujesz chate kilka kilometrów od morza, gdzies na wsi i do konca zycia nie pracujesz

Wydaje mi się jednak,że,to ryzykowny interes,bo jednak część inwestycji,trzeba by skredytować,a pogoda nad naszym morzem jest nieprzewidywalna i czasami cały sezon leje...Jak przetrwać taki rok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym myjnie otwierał...

Najlepiej bezdotykową tylko nie wiem czy tyle hajsu by starczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym myjnie otwierał...

Najlepiej bezdotykową tylko nie wiem czy tyle hajsu by starczyło...

na bezdotykówkę 2 stanowiskową potrzeba z 200tysięcy :gwizdanie:, zakładająć że masz swój grunt :wink4:, badałem ten temat ostatnio :gwizdanie:, no i ostatnio tych myjni rośnie jak grzybów po deszczu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili przerabiam to od kilku lat :> :> :> :> :>

kazdy sezon jest do przodu, kazdy :good: :good: :good: :good:

wierz mi wystarczy na poczatek 300000zł, nie potrzeba zadnych kredytów

po 5 latach jestes na swoim z workiem kasy

ale, ale.... u Was na Kaszubach tez jest to przeciez do zrobienia :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

ostatnio rozglądałem sie za jakąs ziemią w okolicach Sudzienic, Kłączna, Somin i Prądzonki

ale wszystko juz wykupione :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za co tyle kasy :?: Za automat dwustronny :?:

Chyba że to średni koszt przy budowie np całej myjki z 4 boxami.

A jak nie to ręczną - w tym przypadku z taką kasą i sporymi chęciami myślę że temat do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za co tyle kasy :?: Za automat dwustronny :?:

Chyba że to średni koszt przy budowie np całej myjki z 4 boxami.

A jak nie to ręczną - w tym przypadku z taką kasą i sporymi chęciami myślę że temat do ogarnięcia.

200tysi, za myjnie bezdotykową 2 stanowiskową :wink4:, sam myślałem że w tej kwocie którą dysponuje Karol da się to rozkręcić ale bidnie to widać :gwizdanie:, tak jak mówisz jedynie dobra ręczna myjnia może by dała radę przy tych funduszach...

a może auto detaling :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za co tyle kasy :?: Za automat dwustronny :?:

Chyba że to średni koszt przy budowie np całej myjki z 4 boxami.

A jak nie to ręczną - w tym przypadku z taką kasą i sporymi chęciami myślę że temat do ogarnięcia.

też o tym myślałem ale kapitału brak :thumbdown: Ogólnie pomysł na czasie bo jeszcze tak dużo tego nie ma a aut pełno :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za co tyle kasy :?: Za automat dwustronny :?:

Chyba że to średni koszt przy budowie np całej myjki z 4 boxami.

A jak nie to ręczną - w tym przypadku z taką kasą i sporymi chęciami myślę że temat do ogarnięcia.

też o tym myślałem ale kapitału brak :thumbdown: Ogólnie pomysł na czasie bo jeszcze tak dużo tego nie ma a aut pełno :cool1:

powiem CI że mnie sciął gościiu który w mojej wiosce 3,5k mieszkańców otworzył dwustanowiskową myjkę :gwizdanie:, zbyt długo się z tym wahałem i poszło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...