Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. nie wiem do końca o co Ci dokładnie chodzi, czytając to co napisałeś chcesz większe odszkodowanie za malowanie drzwi, tak ? Multiagent ma polisę odpowiedzialności cywilnej dotyczącej wykonywanego zawodu więc możesz dać samochód do ASO na bezgotówkową naprawdę i podać numer polisy Multiagenta, wtedy sciągną z jego ubezpieczenia ALE czy na pewno wolałeś wariant serwisowy od kosztorysowego ? Może on Cię zapytał o to, a Ty nieświadomy odpowiedziałeś że ten tańszy, przekonując się dopiero teraz o skutkach tego wyboru
  2. Passat B2 i 80 B2, oba z silnikami z s8 - 340 KM
  3. siedział obok grilla
  4. widocznie ani jeden ani drugi czysto nie trafił :gwizdanie: widocznie ? przecież tam stałeś obok nie pamiętasz ?
  5. no to już po starciu jak się przytulali mięczaki :gwizdanie:
  6. masz w aukcji napisane że nie wywalają ja tam nie lubię tych ledowych podświetleń, lepsze zwykłe żarówki
  7. na grouponie za niedługo będą
  8. " Jeśli włożę komuś palec w du*ę to kto ja palec w du*ie ja czy ten ktoś ? "
  9. Masz na myśli samo OC?? Czy może jakiś pakiecik OC+MiniCasco tak jak to jest w moim przypadku?? Muszę niebawem już zacząć o tym myśleć, bo początkiem lipca kończy mi się polisa Skoro więc PZU jest tańsze to może warto taką opcję przemyśleć... samo OC też fajnie wychodzi w PZU, trzeba porównywać ostatnie przykłady Ford Escart 99r 60% zniżek PZU 435 zł MTU 429 zł Yamaha r6 bez zniżek PZU 180 zł MTU 270 zł tak dla wiadomości, żeby wszyscy wiedzieli na przyszłość mBank to tylko platforma sprzedające ubezpieczenia, nie swoje najczęściej są to ubezpieczenia HDi
  10. a teraz paradoksalnie PZU jest tańsze niż MTU
  11. ja z Ozim wyjeżdzam w przedziale 12-14 reszta pewnie wcześniej Ty Pablo w końcu jedziesz ze mną ?
  12. http://images25.fotosik.pl/282/38237cc3b2383468med.jpg tak wygląda tylni zawias jako takiego porządnego stabilizatora nie ma
  13. szkoda że taki krótki filmik i że nie dałeś w palnik ale wygląda mi że chyba jest bez podpiętych chłodnic bo nie zuważyłem zbiorniczka wyrów. (chyba że jest w bagażniku ) i pewnie dlatego taki krótki film Nagraj jak ryczy zgadza się, chłodzenia jeszcze nie ma, tutaj są jeszcze zdjęcia http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123330.210
  14. można, ale łatwiej znajdzie b3 20v quattro niż b2 quattro i taniej tu jest b2 na sprzedaż http://moto.allegro.pl/audi-80-quattro-b2-i1524810310.html[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:25_________________________________________________oczywiście fajnie jakbyś kupił w Krakowie jest już z 7 B2 quattro za niedługo można spoty robić
  15. to nie ich widzi mi się większość ubezpieczalni korzysta z eurotaxu bądź info experta, które podają im niekiedy nie adekwatne wartości samochodów ale zawsze możesz podnieś sumę ubezpieczenia
  16. jak masz zbędne 30-40 tys na budowę to bierz B2 jak dla zabawy na początek b3 20v będzie git
  17. nie ma problemu zależy co chcesz robić z autem
  18. wydech by Artur z QS rozwiązanie z puszczeniem paska bez kompresora klimy miejsce między silnikiem a wentylatorami ( jeszcze węży nie ma ) dyfer z torsenem z V8 it's alive
  19. niestety nie sram pieniędzmi [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:14_________________________________________________i kolejne http://moto.allegro.pl/audi-80-quattro-b2-i1524810310.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.