Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. Ja leje 98 lecz zdarzyło sie tez 95 pewnego razu:P na 95 autko wydawało sie być bardzo zamulone....
  2. 1.Chciałem sie dowiedzieć ile pali Pb ten model... każdy pisze cos innego.... 2.Jakie Paliwo należy lać do 2.8V6 .. ja leje 98 3.O ile więcej pali automat od Man..
  3. 18 i wszystko jasne :twisted:
  4. Polerowanie to długa i mozolna czynność ....... czym to zrobiłem........??? Papierami ściernymi Pasta polerska.
  5. czemu nie??? Zdaje mi sie ze do Srebrnego rumaka takie polerowane podkowy pasują -> tu sa zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a1550f9d4d87a7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e99928c674c06c9c.html Robione przed polerowaniem.... jak na mój gust jest dobrze :biggrin:
  6. :biggrin: Tak moja robota:P Sam je robiłem...
  7. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/620eb82b969cb9cb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ece913ac6d3bfb40.html
  8. Jesli chodzi o polerowanie to Jestem Amatorem Mialem troche czasu wiec sobie zaczelem rzezbic......... Najpierw meczylem sie z Fabryczna Farba i podkladem.... to jak dla mnie najwiekszy horror.. Trzeba sie nameczyc ..... przynajmniej w tych felgach od Rs 4 1.Lakier 2.Podklad szary 3.Podklad bialy Nie znam sie na nich wiec opisalem kolorami hehehe usuwalem je Skansolem.... Pozniej Jechalem Papierami 400 ,600 ,800 ,2000, 2500 z tym ze 2000 i 2500 to na mokro :confused: na koniec Pasta Polerska Auto max...... rozprowadzalem ja filcem...... Efekt jak dla mnie jest dobry ....... Widac moja twarz kiedy sie przygldam feldze..... Pewnie da rade jeszcze lepiej ja zrobic ..... ale jak naraize nei mam czasu jej piescic Pozdrawiam
  9. spedyt, Lakierowales rancik....... czy nastapila jakas zmiana???
  10. spedyt, tzn podobno jest tak pasta zabespieczająca.... bede eksperymentowal ... bo robie to pierwszy raz:P Lakierowac raczej nie chce bo efekt sie zmieni;/
  11. pet3r, No własnie jest tak jak piszesz.... Robilem fote z piwnicy....Komorka 3 mega pixela..... wiec nie jest to extra fota;P eheheh
  12. pet3r, tzn ??? postarac ........... walczylem z nimi dlugoo.....Poloerowales felgi??
  13. zdjecie felgi -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/770bf3cf0635627b.html i 2 -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf5df348618fa382.html Co sadzicie o nich???
  14. CHodzi o nakladke P R N D 4 3 2 / + - mam obecnie szara a chce zmienic na chromowana:D Moze ktos wie jak szybko i bespiecznie zrobic podmianke:P :biggrin:
  15. Jak tam smiga ci to cacko ....??? ma takie same:p i narazie dzial dobrze [ Dodano: 07-02-2007, 20:25 ] jak tam smiga to cacuszko???
  16. Cor72z odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    Ukradles mni Felgi!!!!!
  17. Moze ktos mi powie ile kosztuje obicie tapicerki skora??
  18. Wsadzilem sobie te podkladki juz:P jutro zrobie fote i wam pokaze :mrgreen:
  19. Mam pytanko .........Co sadzicie o tej opcji na zdjeciu...zamiast czarnych ramek beda chromowane ----->>>>>>. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/469669403e2d44d8.html Piszcie opinie z gory dziekuje
  20. Cor72z odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jeszcze naklejka na boku ala tribal......jak to w Poldersach Bywało......... :mrgreen:
  21. Orientuje sie ktos jaki olej najlepiej pasuje??
  22. ma ktos Zdjecia z tymi lampami na aucie??
  23. Booskie autko....... Narazie to jednak marzenie:P hehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.