Treść opublikowana przez Cor72z
-
Ile Pali 2.8V6 automat Q
Ja leje 98 lecz zdarzyło sie tez 95 pewnego razu:P na 95 autko wydawało sie być bardzo zamulone....
-
Ile Pali 2.8V6 automat Q
1.Chciałem sie dowiedzieć ile pali Pb ten model... każdy pisze cos innego.... 2.Jakie Paliwo należy lać do 2.8V6 .. ja leje 98 3.O ile więcej pali automat od Man..
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
2 i koniec
-
Na jakich felgach jeździmy
18 i wszystko jasne :twisted:
-
Co sadzicie to tych felgach.
Polerowanie to długa i mozolna czynność ....... czym to zrobiłem........??? Papierami ściernymi Pasta polerska.
-
Co sadzicie to tych felgach.
czemu nie??? Zdaje mi sie ze do Srebrnego rumaka takie polerowane podkowy pasują -> tu sa zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a1550f9d4d87a7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e99928c674c06c9c.html Robione przed polerowaniem.... jak na mój gust jest dobrze :biggrin:
-
Co sadzicie to tych felgach.
:biggrin: Tak moja robota:P Sam je robiłem...
-
Co sadzicie to tych felgach.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/620eb82b969cb9cb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ece913ac6d3bfb40.html
-
Co sadzicie to tych felgach......
Jesli chodzi o polerowanie to Jestem Amatorem Mialem troche czasu wiec sobie zaczelem rzezbic......... Najpierw meczylem sie z Fabryczna Farba i podkladem.... to jak dla mnie najwiekszy horror.. Trzeba sie nameczyc ..... przynajmniej w tych felgach od Rs 4 1.Lakier 2.Podklad szary 3.Podklad bialy Nie znam sie na nich wiec opisalem kolorami hehehe usuwalem je Skansolem.... Pozniej Jechalem Papierami 400 ,600 ,800 ,2000, 2500 z tym ze 2000 i 2500 to na mokro :confused: na koniec Pasta Polerska Auto max...... rozprowadzalem ja filcem...... Efekt jak dla mnie jest dobry ....... Widac moja twarz kiedy sie przygldam feldze..... Pewnie da rade jeszcze lepiej ja zrobic ..... ale jak naraize nei mam czasu jej piescic Pozdrawiam
-
Co sadzicie to tych felgach......
spedyt, Lakierowales rancik....... czy nastapila jakas zmiana???
-
Co sadzicie to tych felgach......
spedyt, tzn podobno jest tak pasta zabespieczająca.... bede eksperymentowal ... bo robie to pierwszy raz:P Lakierowac raczej nie chce bo efekt sie zmieni;/
-
Co sadzicie to tych felgach......
pet3r, No własnie jest tak jak piszesz.... Robilem fote z piwnicy....Komorka 3 mega pixela..... wiec nie jest to extra fota;P eheheh
-
Co sadzicie to tych felgach......
pet3r, tzn ??? postarac ........... walczylem z nimi dlugoo.....Poloerowales felgi??
-
Co sadzicie to tych felgach......
zdjecie felgi -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/770bf3cf0635627b.html i 2 -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf5df348618fa382.html Co sadzicie o nich???
-
[B5] Zmiana nakładki w Tiptronicu
CHodzi o nakladke P R N D 4 3 2 / + - mam obecnie szara a chce zmienic na chromowana:D Moze ktos wie jak szybko i bespiecznie zrobic podmianke:P :biggrin:
-
[B5 2.8Q] 30V 193 KM Avant
Jak tam smiga ci to cacko ....??? ma takie same:p i narazie dzial dobrze [ Dodano: 07-02-2007, 20:25 ] jak tam smiga to cacuszko???
-
[RS6] Audi RS6
Ukradles mni Felgi!!!!!
-
Ile kosztuje obicie tapicerki skora ???
Moze ktos mi powie ile kosztuje obicie tapicerki skora??
-
Chromowana Ramka pod Rejestracje.....Co o tym sadzicie???
Wsadzilem sobie te podkladki juz:P jutro zrobie fote i wam pokaze :mrgreen:
-
Chromowana Ramka pod Rejestracje.....Co o tym sadzicie???
Mam pytanko .........Co sadzicie o tej opcji na zdjeciu...zamiast czarnych ramek beda chromowane ----->>>>>>. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/469669403e2d44d8.html Piszcie opinie z gory dziekuje
-
Neony?
Jeszcze naklejka na boku ala tribal......jak to w Poldersach Bywało......... :mrgreen:
-
[B5 2.8Q] Jaki Olej Lac do Silnika
160tys
-
[B5 2.8Q] Jaki Olej Lac do Silnika
Orientuje sie ktos jaki olej najlepiej pasuje??
-
Ma ktos te Lampy ->LED DIODOWE CHROME
ma ktos Zdjecia z tymi lampami na aucie??
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Booskie autko....... Narazie to jednak marzenie:P hehehe