Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. Witam.. Ujrzałem dziś na mieście felgi na tej a4 -> i chciałbym dowiedziec się jaki to model.... na allegor nie znalazłem takich dzieki za pomoc
  2. a o to moje... 225/40/18 Pakiet zimowy 16/55/205
  3. Witam Wielu z nas denerwują żółte żarówki pozycyjne.... Szukam od dawna czegoś podchodzącego pod xennon... znalazłem kilka propozycji.. i proszę o opinię 1. http://cgi.ebay.pl/XENON-WHITE-4-LED-SIDELIGHT-BULBS-H6W-433C-BAx9_W0QQitemZ300233726688QQihZ020QQcategoryZ72233QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem 2. http://cgi.ebay.pl/XENON-SIDE-LIGHT-LED-VW-GOLF-R32-H6W_W0QQitemZ260252409942QQihZ016QQcategoryZ72235QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem 3. http://cgi.ebay.pl/XENON-S-LUX-LED-H6W-433C-BAX9-BULBS-AUDI-TT-GOLF-COUGAR_W0QQitemZ380039439922QQihZ025QQcategoryZ72235QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  4. Widzę ze mam klona.... :th: :th: :th: :th: Pozdrawiam brata :>
  5. .....:::::::Nowe zdjęcia mojej Niuni w nowych kapciuszkach...:> :> :>
  6. Nazwij ja Audiana seesese OOOO :th:
  7. Mam pytanie może Banalne ale sie nie znam.... jaka Funkcje ma ta klapa gasząca???
  8. Właśnie telepie przy gaszeniu....
  9. Witam .. Mam następujące błędy... Proszę o przetłumaczenie.... z góry dziękuje
  10. Gratulacje ładny Avancik :th: ciekawy kolor... ale brakuje mi tu relingów :> Pozdrawiam.
  11. Ja mam sprzet... tylko nie posiadam laptopa... pozyczam od kolegi...
  12. witam kupiłem ten zestaw->http://www.allegro.pl/show_item.php?item=322973839 Mam problem z połączeniem sie ... na wejsciu com 3 łaczy sie ale wyskauje komunikat..... status port OK interface not found ;( nie moge sie połączyc... w czym tkwi problem??
  13. www.MeneleTv.pl ->http://www.menele.tv/files.viewFile,391,%EF%BF%BDwirek-i-muchomorek.html ->http://www.menele.tv/files.viewFile,308,szturm-cygan%EF%BF%BDw.html :polew:
  14. Do b6 żaróweczki bedą miały 36 mm tak??? Bo na allegro wiekszośc ledów to 42 mm i to sa 8... typu ->http://www.moto.allegro.pl/item306222536_led_zarowka_rurkowa_42mm_8xled_mega_jakosc_hit.html
  15. Jezeli nie prysniesz klarem... to trzeba je cos jakis czas przepolerowac szmatka.... z pasta... w zime raczej nie jezdzi sie na takich felgach...
  16. czy ten zestaw pasuje?? http://moto.allegro.pl/item316479822_vw_audi_skoda_seat_k_l_line_we_wtyku_obd2_promo_.html
  17. Powiem szczerze ze jak dlamnie prawie niedostrzegana... :th:
  18. Panowie jakie Led do b6 polecacie??
  19. Siema Michał Ja ostatnio twojego kocura tez nie widze:P
  20. Ładniutki czarnuszek Gratulacje... :th: ja bym dodał czarne szybki... lub fotochromy... wedle gustu.... takie moje spostrzezenie
  21. Ładna sztuka :th: tez chciałbym RNS-E ........... narazie zbieram...
  22. Poprzedni właściciel lakierował.... narazie sie za to nie biore.. bo mam zamair kupic zderzagi od ski... zrobic podobnie jak ma Blizniak Flayer [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 02:10 _________________________________________________Odnosnie felg... znaczek jest VW bo nie mialem innych dekielków Felgi narazie testuje.... mam zamair jeszcze inne buciki przymierzyc... wtedy koledzy mi poradzicie.. które lepsze...[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 02:13 _________________________________________________ hmmm.... 2.8 bezyna... szło lepiej... od dołu do góry... ale piło i piło.. cieżko mi z tym było... Wiadomo ze 2.5 tdi... to inna bajka... ale mi sie podoba... w dzisiejszych czasach... to dobre rozwiązanie według mnie...
  23. [b6 BDH] 2.5 V6 TDI - AVUS lakier/ platynowa perła - zawieszenie 1BV - aluminiowe wykonczenie wnetrza (s-line) - czarna podsufitka (s-line) - felga 17 opony 235/45 (s-line) - sportowa skórzana kierownica + gałka (s-line) - 6x airbag - bi-xenon - sportowa skórzana kierownica + gałka zmiany biegow [s-line] - sportowe fotele skóra + materiał speed z wysuwaną przednią częścią [elektryczna regulacja podparcia odcinka ledzwiowego] [s-line] - navi plus dx - klima 2-strefowa - pełny FIS - pakiet oświetlenie - pakiet zima (podgrzewane fotele, lusterka boczne, spryskiwacze) - pelna elektryka - fotochromatyczne lusterka boczne - fotochromatyczne lusterko wsteczne Planowane dodatki: - Virus - 18" firm Mam(polerowne) - Podłokietnik - Navi RNS-E - schwartz pakiet - Pakiet zderzaków S-line - Listwy boczne s4 - Felgi Rs6 mat 18 cali -> Wnętrze zrobiony na próbę slideshow (kilka zdjęć)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.