Treść opublikowana przez Cor72z
-
Książka Serwisowa... Prawdziwa ..czy fałszywa??
Tez tak masz Alvaro?? wpisany ręcznie??? co sadzisz o tej książce??
-
Książka Serwisowa... Prawdziwa ..czy fałszywa??
Drodzy koledzy :> Prosze o opinie na temat Ksiażki serwisowej.... Porównajcie ze swoimi i dajcie znac... 1. 2. 3. 4. .......Czy ten podkreślony na różowo wpis jest stanem licznika przy wymianie rozrządu??
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Shell... z Orlenem mam złe przygody... pozatym Shell to światowa marka wiec raczej nie Kabinuja...
-
Wgniecenie... Błotnika..
Faktycznie lakier da sie wypolerowac... z wgnieceniem podjade do fachowca... :th: niech oceni ...
-
[ALL] Renowacja lakieru
mam auto 5 letnie... Warto juz zaczac go polerowac??? Jest tak naprawde jak kolega czarny Gt napisał???
-
Wgniecenie... Błotnika..
Witam Mam pytanie czy da rade naprawic wgniecenie umieszczone ponizej.. bez malowania całego elementu?? Wyklepac .. wypchnąć??? 1. 2.
-
Strefa Śmiechu
Nasza Polska Klasa... ->
-
[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?
Postanowiłem dziś wymienić postojówki w H6W w mojej Niuni.... mam Bixenony... i powiem szczerze że sie zdziwiłem .. ile trzeba sie namęczyć zeby wymienić te zaróweczki... wyglądalo to mniej wiecej tak.... 1. Odkrecenie 2 srubek + od dolotu powietrza... demontaż.. jego... (lampa lewa) 2. Odkrecenie 2 srubek *(torks) nastepnie kolejnych 2 na prowadnicach...w celu wysuniecia lampy... 3.odkrecenie 2 kolejnych srubek * od przetwornicy.. chyba.. w celu dostania sie do wnetrza ... 4. Odgiecie zatrzasku... dolnego.. polozuwoanie 2 gornych.. i nareszcie dotarcie.. do postojówki.. (jak ktos ma rece jak dekiel od sracza to cieżko bedzie mu tam wsadzic palce) Z lampa przednia jest to samo tylko ze dodatkowo musialem poluzowac pojemniczek od Wspomagania... zeby dostac sie do Sruby * trzymajacej prowadnice.. Jak ktos nie ma ochoty sie pomeczyc... i stracic troche czasu to niech jedzie do ASO.... Jak dla mnie to jest to troche dziwne rozwiazanie.. ze strony OOOO zeby wymienic żarówki tyle zachodu...
-
Co sadzicie to tych felgach.
Jeżeli ktoś bedzie miała dużo czasu i ochote.... Polerować... to służe pomocą.... Możecie pisać na gg Powiem co i jak
-
[B6] Podłokietnik
Witam Mam pytanko ..... czy ten podłokietnik ->http://moto.allegro.pl/item313124543_podlokietnik_audi_a4_model_8e_czarny.html <-- Pasuje do B6??
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
Tak Orginalne.. z podróbkami bym sie nawet tu nie wychylał.. Tzn .. ja miałem na profilu opony 40... Moje w porównaniu.. z kolegi Oz-tami... krzywiły sie częsciej... po seoznie letnim.. muisałem.. je prostowac... Wiadomo przez co.... Kazdy wie jakie niespodzianki czekaja na nas w naszych drogach... tu jest zdjecie Ozetów i Moich ...
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
Miałem te felgi w oprzedniej A4.... i powiem szczerze ze nie sa wytrzymałem... A tak wyglądały po wypolerowaniu....->
-
Zamiana Navi+ na RNS-E
Da rade to zrobic samodzielnie??? czy lepiej udac sie do Specialistów??
-
Zamiana Navi+ na RNS-E
Czy przy zamianie navi+ na RNS-E trzeba dokonać jakies przeróbki... czy mozna wykorzystać pozostałośći po Navi+? ... i czy należało by w takim wypadku wymienic tylko konsole???
-
Rodzaj Lakieru
Flayer ty to jesteś znawca nie lichy.... Dzięki wielkie
-
Rodzaj Lakieru
Witam Drodzy klubowicze.. Proszę was o rozpoznanie rodzaju lakieru w tej o to a4.. -> chodzi mi o to jak sie nazywa w palecie kolorów OOOO.
-
[ALL B6] Parowanie przednich reflektorów
Panowie jest jakiś sposób na te lampy??? czy trzeba być na nie skazanym:(
-
[A4 B5] Radio Concert a przednie glosniki...
Mam ten sam problem... Rozmawiałem z typkiem o radyjek i powiedział mi że trzeba odciąć 2 kable z tylu radia ... one są chyba od systemu bose.... dowiem się dokładnie i napisze:P Więc tak odcinasz kabelek od BOSE i K BUS i wszystko działa.
-
[B6] Game Over
To auto jest własnością klubowicza??? Jak tak to gratulacje :th:
-
Reanimacja Rolety zakrywającej w Avancie.
Mam pytanie czy da rade naprawic roletę zakrywająca ... ponieważ nie chce sam się zwijac ;(
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
Wszystko Super :oklaski: Tylko sądzę że to jest auto dla starszych ludzi... mi jakoś nie podchodzi.... A4 wydaje mi się takie młodzieżowe
-
Problem czerwone światełko w prawych drzwiach nie świeci;/
OMG :bicz3: hehehe JAsne że tak!!![br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 20:01 _________________________________________________Sprawdzałem żarówkę,kostki i przewody.... od lampki -> gumy łączącej drzwi z kabina (tzn. to jest ta guma przez która przechodzą przewody z drzwi do budy:P ) Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ???[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 20:04 _________________________________________________po długiej drodze do wykrycia usterki.... znalazłem ją thumbup był to przekaznik nr: 4D0 907 131 o numerze zewnętrznym 282. Można zamknąc temat.
-
Czujnik zamykania drzwi.....
w takim razie idę sprawdzic.........[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2007, 10:39 _________________________________________________Chciałem bardzo podziękowac lukasssw za pomoc po długiej drodze do wykrycia usterki.... znalazłem ją był to przekaznik nr: 4D0 907 131 o numerze zewnętrznym 282. Można zamknąc temat.
-
Czujnik zamykania drzwi.....
Przekznik na pozycji 5.. gdzie się znajduje??? chodzi o kostkę w słupku a ???
-
Czujnik zamykania drzwi.....
Mam pytanko .... mianowicie nie świeci mi czerwona lampka w drzwiach..... sprawdziłem już kable i kostki i żarówkę . nie ma napięcia na przewodzie dostarczającym napięcie do czerwonej lampki .... sadze że to może byc czujnik w drzwiach,Lecz kiedy otworze drzwi pali się światło wewnątrz auta... 2 pytanko.. czy czujnik może byc zepsuty częściowo????