Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. Tez tak masz Alvaro?? wpisany ręcznie??? co sadzisz o tej książce??
  2. Drodzy koledzy :> Prosze o opinie na temat Ksiażki serwisowej.... Porównajcie ze swoimi i dajcie znac... 1. 2. 3. 4. .......Czy ten podkreślony na różowo wpis jest stanem licznika przy wymianie rozrządu??
  3. Shell... z Orlenem mam złe przygody... pozatym Shell to światowa marka wiec raczej nie Kabinuja...
  4. Faktycznie lakier da sie wypolerowac... z wgnieceniem podjade do fachowca... :th: niech oceni ...
  5. mam auto 5 letnie... Warto juz zaczac go polerowac??? Jest tak naprawde jak kolega czarny Gt napisał???
  6. Witam Mam pytanie czy da rade naprawic wgniecenie umieszczone ponizej.. bez malowania całego elementu?? Wyklepac .. wypchnąć??? 1. 2.
  7. Nasza Polska Klasa... ->
  8. Postanowiłem dziś wymienić postojówki w H6W w mojej Niuni.... mam Bixenony... i powiem szczerze że sie zdziwiłem .. ile trzeba sie namęczyć zeby wymienić te zaróweczki... wyglądalo to mniej wiecej tak.... 1. Odkrecenie 2 srubek + od dolotu powietrza... demontaż.. jego... (lampa lewa) 2. Odkrecenie 2 srubek *(torks) nastepnie kolejnych 2 na prowadnicach...w celu wysuniecia lampy... 3.odkrecenie 2 kolejnych srubek * od przetwornicy.. chyba.. w celu dostania sie do wnetrza ... 4. Odgiecie zatrzasku... dolnego.. polozuwoanie 2 gornych.. i nareszcie dotarcie.. do postojówki.. (jak ktos ma rece jak dekiel od sracza to cieżko bedzie mu tam wsadzic palce) Z lampa przednia jest to samo tylko ze dodatkowo musialem poluzowac pojemniczek od Wspomagania... zeby dostac sie do Sruby * trzymajacej prowadnice.. Jak ktos nie ma ochoty sie pomeczyc... i stracic troche czasu to niech jedzie do ASO.... Jak dla mnie to jest to troche dziwne rozwiazanie.. ze strony OOOO zeby wymienic żarówki tyle zachodu...
  9. Jeżeli ktoś bedzie miała dużo czasu i ochote.... Polerować... to służe pomocą.... Możecie pisać na gg Powiem co i jak
  10. Witam Mam pytanko ..... czy ten podłokietnik ->http://moto.allegro.pl/item313124543_podlokietnik_audi_a4_model_8e_czarny.html <-- Pasuje do B6??
  11. Tak Orginalne.. z podróbkami bym sie nawet tu nie wychylał.. Tzn .. ja miałem na profilu opony 40... Moje w porównaniu.. z kolegi Oz-tami... krzywiły sie częsciej... po seoznie letnim.. muisałem.. je prostowac... Wiadomo przez co.... Kazdy wie jakie niespodzianki czekaja na nas w naszych drogach... tu jest zdjecie Ozetów i Moich ...
  12. Miałem te felgi w oprzedniej A4.... i powiem szczerze ze nie sa wytrzymałem... A tak wyglądały po wypolerowaniu....->
  13. Da rade to zrobic samodzielnie??? czy lepiej udac sie do Specialistów??
  14. Czy przy zamianie navi+ na RNS-E trzeba dokonać jakies przeróbki... czy mozna wykorzystać pozostałośći po Navi+? ... i czy należało by w takim wypadku wymienic tylko konsole???
  15. Flayer ty to jesteś znawca nie lichy.... Dzięki wielkie
  16. Witam Drodzy klubowicze.. Proszę was o rozpoznanie rodzaju lakieru w tej o to a4.. -> chodzi mi o to jak sie nazywa w palecie kolorów OOOO.
  17. Panowie jest jakiś sposób na te lampy??? czy trzeba być na nie skazanym:(
  18. Mam ten sam problem... Rozmawiałem z typkiem o radyjek i powiedział mi że trzeba odciąć 2 kable z tylu radia ... one są chyba od systemu bose.... dowiem się dokładnie i napisze:P Więc tak odcinasz kabelek od BOSE i K BUS i wszystko działa.
  19. To auto jest własnością klubowicza??? Jak tak to gratulacje :th:
  20. Mam pytanie czy da rade naprawic roletę zakrywająca ... ponieważ nie chce sam się zwijac ;(
  21. Wszystko Super :oklaski: Tylko sądzę że to jest auto dla starszych ludzi... mi jakoś nie podchodzi.... A4 wydaje mi się takie młodzieżowe
  22. OMG :bicz3: hehehe JAsne że tak!!![br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 20:01 _________________________________________________Sprawdzałem żarówkę,kostki i przewody.... od lampki -> gumy łączącej drzwi z kabina (tzn. to jest ta guma przez która przechodzą przewody z drzwi do budy:P ) Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ???[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 20:04 _________________________________________________po długiej drodze do wykrycia usterki.... znalazłem ją thumbup był to przekaznik nr: 4D0 907 131 o numerze zewnętrznym 282. Można zamknąc temat.
  23. w takim razie idę sprawdzic.........[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2007, 10:39 _________________________________________________Chciałem bardzo podziękowac lukasssw za pomoc po długiej drodze do wykrycia usterki.... znalazłem ją był to przekaznik nr: 4D0 907 131 o numerze zewnętrznym 282. Można zamknąc temat.
  24. Przekznik na pozycji 5.. gdzie się znajduje??? chodzi o kostkę w słupku a ???
  25. Mam pytanko .... mianowicie nie świeci mi czerwona lampka w drzwiach..... sprawdziłem już kable i kostki i żarówkę . nie ma napięcia na przewodzie dostarczającym napięcie do czerwonej lampki .... sadze że to może byc czujnik w drzwiach,Lecz kiedy otworze drzwi pali się światło wewnątrz auta... 2 pytanko.. czy czujnik może byc zepsuty częściowo????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.