Treść opublikowana przez Cor72z
-
Problem czerwone światełko w prawych drzwiach nie świeci;/
sprawdziłem wszystko gra.... nie wiem czy jest sens robierac dalej.. bo to już jest tapicerka przednia... ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej ???
-
Problem czerwone światełko w prawych drzwiach nie świeci;/
Tak pozostałe świeca....
-
Problem czerwone światełko w prawych drzwiach nie świeci;/
Mam problem z tym światełkiem .... nie dochodzi napięcie do pierwszej kostki w drzwiach... ;( Rozebrałem dziś boczek aby to sprawdzic..... Proszę o pomoc Czy to może byc bezpiecznik...???
-
Klima po wyłączeniu silnika Syczy....
Aha dzięki za pomoc:D wiec można zamknąc temat
-
Klima po wyłączeniu silnika Syczy....
Mam pytanko o pewne zjawisko związane z moja klimą... gdy klima chodzi słychać syczenie wychodzące z głębi deski rozdzielczej(mam takie wrażenie).Jest tak również po wyłączeniu samochodu przez pewien okres..... Proszę o pomoc w tej sprawie....
-
Ma ktos te Lampy ->LED DIODOWE CHROME
fajne Lampy zastanawiam sie nad nimi...
-
Użytkownicy pokażcie sie..
- Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???
:eek: Wymiata dla mnie ta A8 ..... Przesada.... Jak dla mnie Super Pomysł .. lecz nie w Polsce;(- Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???
Hmmm nie wiedziałem o tym.... Widziałem a8 bodajże w Dubaju... widocznie tam maja inne prawo.. :biggrin:- Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???
Witam ... Zastanawiam się ile by kosztowało pochormowanie nadwozia... Czytałem ze liczą 3.50zł za cm/2- Jak zmienić sprawnie obudowe drążka w automacie P/D/R..
Mam pytanko jak zmienić tą obudowę ---> Mam chromowaną więc chce dokonać podmianki [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 09-05-2007, 16:30 ] nazwij poprawnie temat!- Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
Hehehe ja widziałem kiedyś u Złotówy... kostkę toaletową miał położoną z tyłu Wygrał dla mnie:P- Ile Pali 2.8V6 automat Q
Hmmm to w takim razie zaczynam lać 95... w sumie na klapeczce od baku jest napisane 95/98 Dzięki za Opinie.. :smile: Pozdro- Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
buhahaah Jaki temat:D :biggrin: Racja Wunder-Baum jak dla mnie najlepsze są Mam ich całą kolekcje w schowku za fotelem pasażera ....- [A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
Jaka cena takiego zestawu.....??? To są Gwinty ??? Kolega Pet3r wspominał coś ze w Musi być gwint...- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Właśnie jeszcze mnie nie stać ale zbieram powoli na sprzęt do gleby:P I tu zwracam sie o Pomoc Jeśli można.... Co polecacie... jaki sprzęcik ?? mam 18/225/40 nie wiem czy to ma znacznie...- [A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
Ale wypas Dexter..... Dobra kompozycja..... fele zaje.... Autko wygląda naprawdę Cudnie... Jak bym był A4 to chciałbym twojego za Męża :biggrin: Mam pytanko... Jak dajesz rade .... latać na tych 19 i to jeszcze na 35 :eek: ....Może w Lublinie macie Proste drogi.... ale u mnie... To raczej slalom Gigant:P mam 18/225/40 i powiem ze jest nie ciekawie :frown: aha i jeszcze pytanko o glebe.... jaki masz sprzęt ??- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Buhahua dobra... już nie będę ale Pet3r chciał zobaczyć z perspektywy bocznej więc zrobiłem dziś .... Pozdrawiam- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Umyłem Srebrnego Rumaka:P wstawiam 2 foty :biggrin: są robione telefonem wiec nie sa za dobre.... niebawem dodam lepsze 1. 2. to są foty zrobione w trakcie mycia... zaraz po tych zdjęciach nadeszła burza :twisted: grr- [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
OOo Mój braciszek młodszy .....- [B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
Świetna myśl :biggrin: Nie wiem sam czemu... ale Avant zawsze mi sie bardziej podobał Szkoda ze ta nowa RS 4 jest w Sedanie :frown:- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
to są Ori Audi ... w serwisie chcieli za taka 2500zł :eek: hehe Pozdrawiam ich są bardzo mili:P ale wolałem dać do dziadka i wyprostował mi felunie... czy są Toora chyba tak... koleś mówił od felg że są ... wiec chyba się znał... Toora to firma wyposażająca Audi w felgi ??? [ Dodano: 08-05-2007, 07:06 ] Mam ale kiepskie Dziś umyje kocura.... to walne mu pare fotek... niestety telefonem;P Musze też doprowadzić felgi do czystości ... ponieważ jakiś zj.... pies zaznaczył mi je i teraz muszę się męczyć ..... :twisted: :twisted: grrr Aha dzięki za miłe słowa.... na temat autka :redface:- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
no kierunki postram sie wymienic.... jest gdzies może foto story jak to sprawnie zrobic??- [B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
Super cool full wypas :biggrin: Lecz czemu nie Avant heeheh- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Dzieki za opinie:> bardzo miło ze tak wam sie podoba troche sie zmienilo w niej ....Ponieważ przez zime wypolerowalem felgi .... tu są zdjecia ;P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ece913ac6d3bfb40.html a tu z boku:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88e9d24806cc0b21.html Pozdrawiam - Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???