Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cor72z

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cor72z

  1. sprawdziłem wszystko gra.... nie wiem czy jest sens robierac dalej.. bo to już jest tapicerka przednia... ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej ???
  2. Mam problem z tym światełkiem .... nie dochodzi napięcie do pierwszej kostki w drzwiach... ;( Rozebrałem dziś boczek aby to sprawdzic..... Proszę o pomoc Czy to może byc bezpiecznik...???
  3. Aha dzięki za pomoc:D wiec można zamknąc temat
  4. Mam pytanko o pewne zjawisko związane z moja klimą... gdy klima chodzi słychać syczenie wychodzące z głębi deski rozdzielczej(mam takie wrażenie).Jest tak również po wyłączeniu samochodu przez pewien okres..... Proszę o pomoc w tej sprawie....
  5. fajne Lampy zastanawiam sie nad nimi...
  6. :eek: Wymiata dla mnie ta A8 ..... Przesada.... Jak dla mnie Super Pomysł .. lecz nie w Polsce;(
  7. Hmmm nie wiedziałem o tym.... Widziałem a8 bodajże w Dubaju... widocznie tam maja inne prawo.. :biggrin:
  8. Witam ... Zastanawiam się ile by kosztowało pochormowanie nadwozia... Czytałem ze liczą 3.50zł za cm/2
  9. Mam pytanko jak zmienić tą obudowę ---> Mam chromowaną więc chce dokonać podmianki [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 09-05-2007, 16:30 ] nazwij poprawnie temat!
  10. Hehehe ja widziałem kiedyś u Złotówy... kostkę toaletową miał położoną z tyłu Wygrał dla mnie:P
  11. Hmmm to w takim razie zaczynam lać 95... w sumie na klapeczce od baku jest napisane 95/98 Dzięki za Opinie.. :smile: Pozdro
  12. buhahaah Jaki temat:D :biggrin: Racja Wunder-Baum jak dla mnie najlepsze są Mam ich całą kolekcje w schowku za fotelem pasażera ....
  13. Jaka cena takiego zestawu.....??? To są Gwinty ??? Kolega Pet3r wspominał coś ze w Musi być gwint...
  14. Właśnie jeszcze mnie nie stać ale zbieram powoli na sprzęt do gleby:P I tu zwracam sie o Pomoc Jeśli można.... Co polecacie... jaki sprzęcik ?? mam 18/225/40 nie wiem czy to ma znacznie...
  15. Ale wypas Dexter..... Dobra kompozycja..... fele zaje.... Autko wygląda naprawdę Cudnie... Jak bym był A4 to chciałbym twojego za Męża :biggrin: Mam pytanko... Jak dajesz rade .... latać na tych 19 i to jeszcze na 35 :eek: ....Może w Lublinie macie Proste drogi.... ale u mnie... To raczej slalom Gigant:P mam 18/225/40 i powiem ze jest nie ciekawie :frown: aha i jeszcze pytanko o glebe.... jaki masz sprzęt ??
  16. Buhahua dobra... już nie będę ale Pet3r chciał zobaczyć z perspektywy bocznej więc zrobiłem dziś .... Pozdrawiam
  17. Umyłem Srebrnego Rumaka:P wstawiam 2 foty :biggrin: są robione telefonem wiec nie sa za dobre.... niebawem dodam lepsze 1. 2. to są foty zrobione w trakcie mycia... zaraz po tych zdjęciach nadeszła burza :twisted: grr
  18. OOo Mój braciszek młodszy .....
  19. Świetna myśl :biggrin: Nie wiem sam czemu... ale Avant zawsze mi sie bardziej podobał Szkoda ze ta nowa RS 4 jest w Sedanie :frown:
  20. to są Ori Audi ... w serwisie chcieli za taka 2500zł :eek: hehe Pozdrawiam ich są bardzo mili:P ale wolałem dać do dziadka i wyprostował mi felunie... czy są Toora chyba tak... koleś mówił od felg że są ... wiec chyba się znał... Toora to firma wyposażająca Audi w felgi ??? [ Dodano: 08-05-2007, 07:06 ] Mam ale kiepskie Dziś umyje kocura.... to walne mu pare fotek... niestety telefonem;P Musze też doprowadzić felgi do czystości ... ponieważ jakiś zj.... pies zaznaczył mi je i teraz muszę się męczyć ..... :twisted: :twisted: grrr Aha dzięki za miłe słowa.... na temat autka :redface:
  21. no kierunki postram sie wymienic.... jest gdzies może foto story jak to sprawnie zrobic??
  22. Super cool full wypas :biggrin: Lecz czemu nie Avant heeheh
  23. Dzieki za opinie:> bardzo miło ze tak wam sie podoba troche sie zmienilo w niej ....Ponieważ przez zime wypolerowalem felgi .... tu są zdjecia ;P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ece913ac6d3bfb40.html a tu z boku:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88e9d24806cc0b21.html Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.