WITAM WSZYSTKICH
Pochodzę z Wrocławia ale 7 rok meszkam na Islandii.
Moje A4 B6 2.0i z 2004 r z bezstopniowym automatem zrobiło 40 tysięcy kilometrów po górach, szutrach, lodzie i śniegu.
Narazie śmiga aż miło wymieniłem tylko klocki z przodu i oczywiście normalne materiały eksploatacyjne, a zwłaszcza filtry, które wymieniam co 7 tyś
Niczym mnie (jeszcze) nie zaskoczyła i jestem z niej zadowolony.
Zimą opony z kolcami a latem zwykłe szosowe nawiasem mówięc 20 tyś i do kosza. dlaczego? - SZUTRY!
opcje to:
srebrny reling i otwierane el. tylne okna no i multitronic