Treść opublikowana przez przepalek
-
tacho test przy przekreceniu kluczyka...
witam, bawil sie ktos kiedys w ustawieniu testu wskaźnikow(tego co wskazowki ida do konca i wracaja) przy przekreceniu kluczyka na zaplon ?i czy jest to wogole realne do ustawienia? pzdr
-
XENON A4 95
hej , ja mam ppytanko nieco z innej krainy, a mianowicie jakich przetwornic uzylibyscie przy zakladaniu xenow ?? denso ? hella czy cos innego ? pozdrawiam
-
dziwne piski?
wczoraj mialem troche jazdy i killow, chyba sie troche przetarlu po kilku hamowaniach ze 160 i juz nic nie slychac :mrgreen:
-
Sportowy filtr powietrza czy da to cos w tdi
stozek doda Ci troche mocy (mikro KM),ale odejmie momentu, sprawdzane w 1.9 tdi 110KM i 130KM, wkladka tesh sie nie oplaca, najlepiej jak bedziesz po prostu czesto(wczesniej niz podaje producent) wymienial filtr na nowy najlpiej Boscha albo Mann'a podobno dobre jakosciowo. pzdr
-
dziwne piski?
mam podobny problem, a mianowicie cos piszczy przy hamowaniu (glownie z niskich predkosci niemalze patrolowych i gdy tarcze sa zimne) wydaje mi sie ze jest to zwiazane z tylnym uk.hamulcowym, bylem u znajomego w serv. i spilowal mi ranty na tarczy, bylo podejrzenie ze to od pocierania klockow o ranciki, wczoraj bylem na drugim szlifie(poprawka) juz zadowolony wrocilem do domu bo cisza i wstawiajac do garazu znow przy heblu uslyszalem pisk, wiecie moze jak temu zaradzic ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Duze cisnienie to wniosek "na sluch" czy vagiem sprawdzales ? jesli slyszysz ze swiszczy nienaturalnie glosno to sprawdz rure dolotowa za turbina, czesto robia sie mikro dziurki(= nieszczelnosc ukladu) co przy dosc duzym cisnieniu doladowania powoduje uciekanie powietrza, przeplywka widzi super ilosc powietrza,ktora Ci sie tak naprawde nie dostaje do cylinderkow, mam nadzieje,ze w jakis sposob pomoge pozdrawiam PS przy przeplywce sprawdz parametry czasu podawania paliwa i powietrza (czy ktores nie opoznia sie wzgledem drugiego,bo niestety nie wyjdzie to jako blad na vagu itp.) [ Dodano: 25-10-2006, 21:03 ] w vtg okolo 15 tys, a jesli sam to zlozysz to zmiescisz sie mysle w 7 tysiach. pozdr
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Autko nie tatusia :razz: powiedzmy ze mamusi :smile: ale wciaz nabieram coraz to wiekszych praw do niego, aktualnie montuje bufer i mam zamiar rozbudowac troszke audio jesli chodzi o osiagi poki co nie ingeruje bo 163 koniki w zupelnosci mi wystarczaja,a znajac Audi to dodalo tam jeszcze kilka od siebie :twisted: ,na wiosne beda lakierowane dokladki,progi i listwy na drzwiach (te szare na dole), chociaz kto wie na allegro ostatnio widzialem dosyc ladne zderzaczki (laminat robiony na riegera) tylko obawiam sie nieco ich jakosci,bo cena dosc atrakcyjna, ale to wciaz przyszlosc i nie bede zbytnio czasu wyprzedzac
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Witam tak jak obiecalem, wstawiam fotki , sory za jakosc ale robione telefonem po ciemku ale obiecuje ze wstawie jakies ladniejsze (w swietle slonca :twisted: ) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21c561052b9b608b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbbaf73ab90b56df.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/764866bf327e9086.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0aa33abf5a564cc1.html
-
Jak wyciagnac concerta II ??
Dzieki wszystkim , zrobilem sobie klucze z kawalka starej CD i 2 spinaczy biurkowych :razz: wszystko good tylko ze jak chce podlaczyc kostke z wyjsciem na chinche pod wzmacniacz to musze odlaczyc kostke przez ktora nie dzialaja tylne glosniki :???: cos chyba bedzie lutowanko :twisted:
-
Jak wyciagnac concerta II ??
ok na allegro sa wyjmaki ale do concerta widzialem ze 2 wzory jedne a'la "skalpel" a inne zakonczone jakby litera T wiec ktore to sa ?? pozdrawiam
-
Jak wyciagnac concerta II ??
Witam, przegladalem forum i znalazlem tylko temat o wyjmowaniu chorusa, ze mozna to zrobic wsuwkami do wlosow, temat jest zamkniety i pytan tam kierowac nie mogle wiec pytam czy da rade bez kluczy wyjac concerta II ?POzdrawiam i z gory dzieki za pomoc
-
Lampy od B6 cabrio do B6 sedana
Kurr ... A takie sa piekne ze szok poszukam jakichs innych bo chcialem je zrobic calosciowo i wstawic xenon. dzieki za odp .pozdrawiam
-
Lampy od B6 cabrio do B6 sedana
Witam, nie wiem czy ktos sie orientuje czy przednie lampy z A4 b6 cabrio pasuja do A4 sedana ? bo strasznie mi sie te czarne spodobaly. Prosze o odp, pozdrawiam
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
odpowiedz na OT chyba ze bylo to pieknie zrobione a4 b6 na wer. s4 ale wnetrze i hamulce raczej wskazywaly na S4 pozdrawiam
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja zobaczylem naklejke na Bemowie w srebrnym S4 b6
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Witam, A4 w ktorego posiadanie wszedlem to seryjne B6 z silnikiem 1.8 T o mocy 163 KM , potencjał jest duzy jednak potrzeba troche nakladu finansowego,ktorego poki co nie mam,a poza tym i tak zbyt malo doswiadczenia kierowcy nabralem by tak mocnym autem jezdzic, co nie znaczy ze auto seria pozostanie. Szczytem marzen stylistycznych sa zderzaki od oettingera i mysle, ze kazdy znawca tematu(a konkretnie a4) zna ich wyglad.Planow jest wiele wiecej,a poniewaz jest to wersja tzw. goła(oprocz silnika :twisted: ) trzeba bedzie dorzucic pare smaczkow tunerskich takich jak xenon czy chociazby ładnej jak na takie auto przystalo felgi,plany dosc odlegle ale kto wie, moze cos wyskrobie ze swinki skarbonki :razz: i robota ruszy. Jesli chodzi o zdjecia to postaram sie zamiescic jak najszybciej. Z racji wieku i wiedzy prosze innych uzytkownikow A4klubu o wyrozumialosc i w razie czego pomoc z gory dzieki i pozdrawiam.