Treść opublikowana przez zoltax
-
Spociki w Kielcach
Zobacz pw.
-
Spociki w Kielcach
Kto z was miał kompletną wiązkę do B6 ?
-
Spociki w Kielcach
Rzuć jakimś weekendem na spota, to zobaczymy ta Twoją padaczkę Tylko nie tym najbliższym, bo mnie nie ma
-
Z jakiego to filmu?
Wilkołak (2010) - Filmweb
-
Spociki w Kielcach
K***a, jeba** złodzieje. Ktoś mi podwędził w dziś w nocy dekle to avusów, ale tylko z lewej strony. Pewnie się do felg próbowali dobrać, ale śruby zabezpieczające zrobiły swoje.
-
Spociki w Kielcach
Może od razu ?
-
Uchodzi powietrze. Dziennie 0.1
Jedziesz na wulkanizacje, wkładają koło do wody i widzisz którędy ucieka powietrze. I dopóki nie jest to jakaś wielka dziura z boku opony spokojnie do naprawienia.
-
Spociki w Kielcach
Jak coś to 12 mam bieżmowanie brachola i 13 komunie znajomej. Więc odpadam. Chyba że inny termin ?
-
Spociki w Kielcach
dziwki i alkohol PS dostaniemy autograf? :polew: :polew: Dostaniecie, dostaniecie. Taka piękna pogoda, można by na weekedzie gdzieś się spotkać. Co wy na to ?
-
Spociki w Kielcach
Pany, moja fura jest sławna. Pokazują zdjęcia w internetach. Potem telewizja, wywiady http://www.mmkielce.eu/blog/redakcja/czarnow-sie-zmienia-szare-bloki-beda-kolorowe
-
Mam wielką prośbę do Was ;)
Głos oddany. Jeszcze znajomym powiem, żeby klikli. Wygranej życzem.
-
Spociki w Kielcach
Możesz powiedzieć, to pewnie tam podjadę pozwiedzać
-
Spociki w Kielcach
Wietrznia ?
-
Spociki w Kielcach
W Kielcach nie ma wiele do oglądania ;p Ale zobaczyć możecie Sienkiewicza, to coś ala Krupówki w Zakopanem, tylko że skromniej. Ewentualnie warta zobaczenia jest Kadzielnia. Stary kamieniołom. I się wspinać nie trzeba. 20 km od Kielcowni macie Zagnańsk, a tam dąb Bartek. Też można rzucić okiem. No i masz taki jeden kościółek na górce, może nie chodzi o sam kościół, ale masz panoramę na całe Kielce. Na ulicy Gwarków. Pozdrawiam.
-
Spociki w Kielcach
No to gratulować Mody do audi się skończyły
-
Szybkie pytanie o panel
Tu masz instrukcje do B5. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?112126-ALL-B5-Jak-u%BFywa%E6-klimatronika-kr%F3tka-instrukcja W b6 jest pewnie analogicznie. Jeżeli nie, niech ktoś mnie poprawi No to mnie uprzedzieliście
-
Spociki w Kielcach
I tak jak na spot A4 w CK była świetna frekwencja. Dzięki panowie
-
Spociki w Kielcach
Stali zaraz za górką jak się jedzie na Kielce. Pewnie tam ;p
-
Spociki w Kielcach
Przywieź 3. Tona pójdzie na grila, dwie zawioze dla teściów.
-
Spociki w Kielcach
A kto węgiel załatwi ? :grin: Dobra, niech wam będzie, wezme.
-
Spociki w Kielcach
No fele nie za bardzo ;p Ja mam jakiś tani substutut grila, więc mogę wziąć.
-
Spociki w Kielcach
Ma ktoś jakieś gierki na xboxa 360 ? Bo mam konsole na 2 tygodnie, a nie będę kupować gier za 2 stówki. Jak ktoś co ma to pisać, szczegół na pw dogadamy.
-
Spociki w Kielcach
Czerwona góra 3:0
-
Spociki w Kielcach
Panowie, w Kielcach bylismy parę razy, w Borkowie również, a na czerwonej górze jeszcze nas nie było(przynajmniej za mojej kadencji). Więc czerwona góra jest jak najbardziej ok
-
Spociki w Kielcach
No panowie, 10 osób, ładna frekwencja będzie. Mi ten termin pasuje