Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zoltax

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zoltax

  1. Zobacz pw.
  2. Kto z was miał kompletną wiązkę do B6 ?
  3. Rzuć jakimś weekendem na spota, to zobaczymy ta Twoją padaczkę Tylko nie tym najbliższym, bo mnie nie ma
  4. Wilkołak (2010) - Filmweb
  5. K***a, jeba** złodzieje. Ktoś mi podwędził w dziś w nocy dekle to avusów, ale tylko z lewej strony. Pewnie się do felg próbowali dobrać, ale śruby zabezpieczające zrobiły swoje.
  6. Może od razu ?
  7. Jedziesz na wulkanizacje, wkładają koło do wody i widzisz którędy ucieka powietrze. I dopóki nie jest to jakaś wielka dziura z boku opony spokojnie do naprawienia.
  8. Jak coś to 12 mam bieżmowanie brachola i 13 komunie znajomej. Więc odpadam. Chyba że inny termin ?
  9. dziwki i alkohol PS dostaniemy autograf? :polew: :polew: Dostaniecie, dostaniecie. Taka piękna pogoda, można by na weekedzie gdzieś się spotkać. Co wy na to ?
  10. Pany, moja fura jest sławna. Pokazują zdjęcia w internetach. Potem telewizja, wywiady http://www.mmkielce.eu/blog/redakcja/czarnow-sie-zmienia-szare-bloki-beda-kolorowe
  11. Głos oddany. Jeszcze znajomym powiem, żeby klikli. Wygranej życzem.
  12. Możesz powiedzieć, to pewnie tam podjadę pozwiedzać
  13. Wietrznia ?
  14. W Kielcach nie ma wiele do oglądania ;p Ale zobaczyć możecie Sienkiewicza, to coś ala Krupówki w Zakopanem, tylko że skromniej. Ewentualnie warta zobaczenia jest Kadzielnia. Stary kamieniołom. I się wspinać nie trzeba. 20 km od Kielcowni macie Zagnańsk, a tam dąb Bartek. Też można rzucić okiem. No i masz taki jeden kościółek na górce, może nie chodzi o sam kościół, ale masz panoramę na całe Kielce. Na ulicy Gwarków. Pozdrawiam.
  15. No to gratulować Mody do audi się skończyły
  16. Tu masz instrukcje do B5. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?112126-ALL-B5-Jak-u%BFywa%E6-klimatronika-kr%F3tka-instrukcja W b6 jest pewnie analogicznie. Jeżeli nie, niech ktoś mnie poprawi No to mnie uprzedzieliście
  17. I tak jak na spot A4 w CK była świetna frekwencja. Dzięki panowie
  18. Stali zaraz za górką jak się jedzie na Kielce. Pewnie tam ;p
  19. Przywieź 3. Tona pójdzie na grila, dwie zawioze dla teściów.
  20. A kto węgiel załatwi ? :grin: Dobra, niech wam będzie, wezme.
  21. No fele nie za bardzo ;p Ja mam jakiś tani substutut grila, więc mogę wziąć.
  22. Ma ktoś jakieś gierki na xboxa 360 ? Bo mam konsole na 2 tygodnie, a nie będę kupować gier za 2 stówki. Jak ktoś co ma to pisać, szczegół na pw dogadamy.
  23. Czerwona góra 3:0
  24. Panowie, w Kielcach bylismy parę razy, w Borkowie również, a na czerwonej górze jeszcze nas nie było(przynajmniej za mojej kadencji). Więc czerwona góra jest jak najbardziej ok
  25. No panowie, 10 osób, ładna frekwencja będzie. Mi ten termin pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.