Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szybkie pytanie o panel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam trochę głupie pytanie, do czego służą zaznaczone przyciski w Audi:

panelm.jpg

Opublikowano

te skarajnie lewy i prawy masz do regulacji temp. podgrzewania siedzen a te dwa nastepne do podgrzewania podgrzewania przedniej i tylniej szyby :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie ;) czyli te do podgrzewania foteli są pokrętłami tak ?:) Podgrzewanie przedniej szyby ?:) ale fajny bajer będę miał :)

Opublikowano

Tu masz instrukcje do B5.

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?112126-ALL-B5-Jak-u%BFywa%E6-klimatronika-kr%F3tka-instrukcja

W b6 jest pewnie analogicznie. Jeżeli nie, niech ktoś mnie poprawi :)

No to mnie uprzedzieliście :)

Opublikowano
Dzięki wielkie ;) czyli te do podgrzewania foteli są pokrętłami tak ?:) Podgrzewanie przedniej szyby ?:) ale fajny bajer będę miał :)

tak jest do podgrzewania stolkow masz zakres od 0 do 6 zima fajna sprawa :decayed:

Opublikowano

jeżeli chodzi o przednią szybę to nie jest ogrzewanie tylko max nadmuch na nią i odparowanie nie jest to tak jak w tylnej szybie.

Opublikowano

Po samych piktogramach nie domyśliłeś się do czego są te przyciski?

Opublikowano
jeżeli chodzi o przednią szybę to nie jest ogrzewanie tylko max nadmuch na nią i odparowanie nie jest to tak jak w tylnej szybie.

Zgadza się :thumbup1: .....ale są też wersje co mają grzane przednie szybki i własnie ten przycisk słuzy do uruchamiania :wink: Oczywiscie jest w tedy inne kodowanie w klimatroniku w B6 .

Przednia szybę podgrzewaną mozna poznać po charakterystycznym niebiesko-fioletowym kolorze :decayed: .

img5702s.jpg

Opublikowano

w b6 grzana szyba to rzadkość chyba kolega ma w sharanie fajna sprawa

Opublikowano

A czy fioletowo-niebieski kolor szyby nie oznacza że szyba jest atermiczna? Do ogrzewania powinny służyć zatopione w szybie paski?

Opublikowano
A czy fioletowo-niebieski kolor szyby nie oznacza że szyba jest atermiczna? Do ogrzewania powinny służyć zatopione w szybie paski?

też mi się tak wydaje... :whistling: nie wszystkie podgrzewane szyby mają taką barwę

Opublikowano
A czy fioletowo-niebieski kolor szyby nie oznacza że szyba jest atermiczna? Do ogrzewania powinny służyć zatopione w szybie paski?

to nie ford.Tu jest inne rozwiązanie i nie ma pasków

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dodam jeszcze że podgrzewanie "standardowe" czyli nadmuch jest i tak lepiej rozwiązane niż w innych autach bo w kanale

jest nagrzewnica elektryczna która ładnie podgrzewa powietrze i odmraża szybę. inaczej w dieslu przy -20 trzeba by dużo czasu żeby

szybę odmrozić.

Zeby nagrzewnica działała musi być włączona klima czyli ECON off

Opublikowano

Ale suchara odkopałeś:facepalm::facepalm:. Patrz na daty, jak odpowiadasz.

Opublikowano

oj tam informacja to informacja :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.