Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zoltax

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zoltax

  1. Mi fura stoi u mechanika w Kielcach, w piątek mam ją odebrać, więc ja się piszę na piątek.
  2. Spoko, może w 2014 się zgramy
  3. W piątek zróbta. Około 15-18 będę w Kielach. Tak w tych godzinach, może godzinkę wcześniej. I do 16 myślę załatwić wszystkie swoje sprawy, więc jestem wolny. 20 odpada, nie chce mi się 4 godziny czekać
  4. No to nic, mnie nie będzie na spocie, o tej godzinie nie ma mnie już w Kielcach.
  5. dopiero tu zajrzałem :wallbash: Macie jeszcze godzinkę. Dacie rade
  6. Znajomy sobie kupił taki mały router wifi, wsadził tam kartę z aero i teraz wszędzie ma ze sobą neta bezprzewodowego. Super motyw.
  7. Ja jestem w ten, więc ten
  8. Spoko. Na 100% nie mogę obiecać, bo jadę jednak z Warszawy. I nie płaczcie mi tutaj, ze 60 km to za daleko
  9. W piątek zróbta. Około 15-18 będę w Kielach.
  10. Ja będe w piątek w Kielcach tam u was, to mogę wpaść na chwilkę.
  11. Pewno zegar radiowy. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-zegar-radiowy-aucie-990/
  12. To ile was było ?
  13. Zanim napisałeś o piatku, to już było do przewidzenia. Spocki w Kielcach giną śmiercią naturalną
  14. Jak zrobicie w czwartek o 18, to ja też się na chwilkę pojawię.
  15. Znalazłeś rozwiązanie problemu odkopując mega suchara
  16. Jak nie chce się wam rozkręcać boczków, woda na szybę i szyba w dół. Pomaga :naughty:
  17. Ja też mogę się pojawić na łikedzie.
  18. Ale suchara odkopałeś:facepalm:. Patrz na daty, jak odpowiadasz.
  19. nie ma tak latwo formalnie niestety to moja wina, bo predkosci drugiego nie da sie udowodnic. Szkoda, że nie jechałem tamtędy chwilę wcześniej, bo bym robił za świadka. Szkoda autka.
  20. Dokładnie. Już raz siedzieliśmy w trójkę na tesco. Może kiedys Pozdro
  21. To co panowie ? Jutro w Kielcach ? Ile nas będzie, tyle nas będzie.
  22. Spoko, tu i tak prawie nikt nie wchodzi
  23. Mejbi 30 w sobote ?
  24. Panowie, trzeba jakiś spocik zorganizować, ponieważ od lipca spieprzam do wawy. Co Wy na to ?
  25. Hej. Tu masz już tutorial w dziale warszat, pewnie Ci to pomoże http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-wygluszenie-drzwi-montaz-glosnika-13cm-5981/ Kolega Forest robił to samo, to pewnie sobie poradzisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.