Treść opublikowana przez zoltax
-
Spociki w Kielcach
Mi fura stoi u mechanika w Kielcach, w piątek mam ją odebrać, więc ja się piszę na piątek.
-
Spociki w Kielcach
Spoko, może w 2014 się zgramy
-
Spociki w Kielcach
W piątek zróbta. Około 15-18 będę w Kielach. Tak w tych godzinach, może godzinkę wcześniej. I do 16 myślę załatwić wszystkie swoje sprawy, więc jestem wolny. 20 odpada, nie chce mi się 4 godziny czekać
-
Spociki w Kielcach
No to nic, mnie nie będzie na spocie, o tej godzinie nie ma mnie już w Kielcach.
-
Spociki w Kielcach
dopiero tu zajrzałem :wallbash: Macie jeszcze godzinkę. Dacie rade
-
aero2 opinie
Znajomy sobie kupił taki mały router wifi, wsadził tam kartę z aero i teraz wszędzie ma ze sobą neta bezprzewodowego. Super motyw.
-
Spociki w Kielcach
Ja jestem w ten, więc ten
-
Spociki w Kielcach
Spoko. Na 100% nie mogę obiecać, bo jadę jednak z Warszawy. I nie płaczcie mi tutaj, ze 60 km to za daleko
-
Spociki w Kielcach
W piątek zróbta. Około 15-18 będę w Kielach.
-
Spociki w Kielcach
Ja będe w piątek w Kielcach tam u was, to mogę wpaść na chwilkę.
-
[B5 AHH] Co oznacza ta kontrolka ? A4B5 1.9TDI 90KM rok 2000
Pewno zegar radiowy. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-zegar-radiowy-aucie-990/
-
Spociki w Kielcach
To ile was było ?
-
Spociki w Kielcach
Zanim napisałeś o piatku, to już było do przewidzenia. Spocki w Kielcach giną śmiercią naturalną
-
Spociki w Kielcach
Jak zrobicie w czwartek o 18, to ja też się na chwilkę pojawię.
-
Pisk przy podnoszeniu szyby kierowcy
Znalazłeś rozwiązanie problemu odkopując mega suchara
-
[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb
Jak nie chce się wam rozkręcać boczków, woda na szybę i szyba w dół. Pomaga :naughty:
-
Spociki w Kielcach
Ja też mogę się pojawić na łikedzie.
-
Szybkie pytanie o panel
Ale suchara odkopałeś:facepalm:. Patrz na daty, jak odpowiadasz.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nie ma tak latwo formalnie niestety to moja wina, bo predkosci drugiego nie da sie udowodnic. Szkoda, że nie jechałem tamtędy chwilę wcześniej, bo bym robił za świadka. Szkoda autka.
-
Spociki w Kielcach
Dokładnie. Już raz siedzieliśmy w trójkę na tesco. Może kiedys Pozdro
-
Spociki w Kielcach
To co panowie ? Jutro w Kielcach ? Ile nas będzie, tyle nas będzie.
-
Spociki w Kielcach
Spoko, tu i tak prawie nikt nie wchodzi
-
Spociki w Kielcach
Mejbi 30 w sobote ?
-
Spociki w Kielcach
Panowie, trzeba jakiś spocik zorganizować, ponieważ od lipca spieprzam do wawy. Co Wy na to ?
-
Wymiana głośników i wygłuszenie drzwi.
Hej. Tu masz już tutorial w dziale warszat, pewnie Ci to pomoże http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-wygluszenie-drzwi-montaz-glosnika-13cm-5981/ Kolega Forest robił to samo, to pewnie sobie poradzisz.