Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb


coti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,podczas opuszczania szyby od strony kierowcy( szyby opuszczane elekt.)...strasznie piszcza. Czy mozna czyms przesmarowac prowadnice( tutaj akurat w gre wchodzi okucie drzwi). Aha i problem pojawia sie tylko w cieple i suche dni. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chce się wam rozkręcać boczków, woda na szybę i szyba w dół. Pomaga :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w Seacie Leonie. Jak było chłodniej to git, jak gorąco, to wstyd opuścić szyby w dół. Kombinowałem smarowaniem uszczelek, psikaniem silikonem w sprayu- nie dało nic! Jedyne co pomogło, to ściągnięcie boczków drzwi i posmarowanie od środka prowadnice i linki smarem. Teraz cisza i spokój, a i szybki szybciej śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku piszczy zielony element ze zdjęcia, albo coś co jest tam w środku.

e3875cce9cb34649m.jpg

Fakt faktem, zdjęcie przedstawia tył, ale z przodu to samo praktycznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie piszczą uszczelki.

Oryginalnie były pokryte jakby zamszem i on się poprostu wytarł i szyby piszczą a w zasadzie uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem tak do malego wiaderka nalalem cieplej wody rozpuscilem w niej mydlo bialy jelen najlepiej ale do tego stopnia ze krople ktore wyladowaly poza wiadrem po chwili wyschly i zostalo samo mydlo czyli trza dobrze je w wodzie rozpuscic...nalalem ten roztwor:decayed: do pijemnika z psikaczem i opuscilem szybe w dol napsikalem w boczne prowadnice szyby te w ktorych chodzi szyba i zostawilem do wyschnienia nadmiar ktory wysechl wytarlem i tak kilka razy przez dwa albo trzy dni i problem zniknol..oczywiscie po wiekszej ulewie trza ten zabieg powtorzyc pozdrawiam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smar w sprayu pomaga, tylko ze czesc wylazi pozniej na szyby :/ . Jak zacznie znowu piszczec to zrobie mydlem jak kolega wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie umiejetnie psika to pewnie ze tak, ja smarowalem tylko linke i prowadnice a nie szybe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez smarowalem prowadnice, ale jednak szyba ma troche luzu i po kilkukrotnym opuszczeniu wyciaga ten smar na zewnatrz, fakt ze nieduzo i w samym rancie, ale wkurza mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...