Treść opublikowana przez coti
-
[B6 AWX] Dorobianie kluczyka jak to rozgryść ????
Siemka, w Twojej okolicy hmm...moze troche daleko...Elbląg....100 km od Ciebie...jest chlopaczek co robi takie kluczyki....692 323 703. Jak bedziesz dzwonil mow ze od Michała jestes...pzdr...
-
[B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
Witajcie koledzy...kurcze nie wiem co jest...kto zrobil...ogolnie nie wiem o co kaman...ale szarpanie troche "przygaslo"...wystepuje ale nie w takim stopniu jak bylo po wymianie... ...ja nic nie ruszalem...moze wplyw miala nietypowa sytuacja....ostatnio troche sie zakopalem...az urwalem oslony....i troche przyjaralo sie sprzeglo... ....ale nie wiem czy mam racje....bede caly czas obserwowal.... pozdrawiam chlopaki...
-
Moja Audi A4 1.9 TDI AFN 110kM...
opis do poprawy... zona...kawalek musi starczyc fotki na szybkie wstawione co bylo na kompie,poprawie sie... [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:55_________________________________________________ dzieki za zaproszenie...postaram sie zjawic...
-
Moja Audi A4 1.9 TDI AFN 110kM...
Siemka Vauxhall...ano bez ramek klubowych... ... mam w planach zakup i montaz...ale jakos nie moge sie do tego zabrac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 19:53_________________________________________________ zrobie fotki jak bedzie ladna sloneczna pogoda... :>...no i oczywiscie opis zrobie...pozdrawiam
-
Moja Audi A4 1.9 TDI AFN 110kM...
Witam wszystkich forumowiczow. Przedstawiam Wam moja A4. Przebieg 318 tys, zdjecie zrobione w drodze do Hiszpanii podczas postoju we Francji. Nic w niej nie modyfikowalem, tak jak wyszla spod igly,tak jezdzi do dnia dzisiejszego. Do silnika leje olej Valvoline Dura Blend 5W40. tu widok na srodek...i kawalek mojej zony :gwizdanie:.... Radyjko VDO Dayton...glosniki seryjne przod i tyl...
-
[B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
mapelastic... zdemontowalem caly zestaw, wszystko OK, wyslane do Valeo, oni nie stwierdzili wady zestawu. Wiec nie wiem o co chodzi...i tak jezdze z tym "szajsem" P.S sprawdzalem na ETCE ori zestaw do AFN kosztuje 1700, wiec 400 drozej od Valeo(jednomasy)... i teraz to mam znowu nerwa
-
[B5 AFN] Metaliczny dzwiek z przodu podczas jazdy.
A wiec...wina drapania lezala po stronie zuzytego lozyska firmy SKF. Po wymianie dalej cos drapie...hmm albo inaczej cos szura...w czasie jazdy po luku w lewo...a wiec szukam dalej...pzdr wszystkich "czworkowiczow"....
-
[B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
Przed montazem nie szarpalo, komplet jest nowy(typowy pod silnik AFN)...pzdr.
-
[B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
Caly zestaw Valeo nowka blaszka. Dwumas zastapiony jednomasowym kolem.
-
[B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
Ale ja dwumase zastapilem wlasnie sprzeglem Valeo tzw. jednomasowe...i kurde szarpie jakby wlasnie sypaly sie sprezyny albo cale sprzeglo...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
315 tysia...
-
[B5 AFN] Metaliczny dzwiek z przodu podczas jazdy.
Witam, nie moglem znalezc odpowiedzi na moj dylemat. Otoz podczas jazdy po luku w lewo slychac metaliczny dzwiek dochodzacy z prawego przedniego kola. Nie wiem co to moze byc. Otoz myslalem ze to wina tarczy, tarcza w porzadku, klocki rowniez, nie mam pojecia co to moze byc.... Pozdrawiam uzytkownikow A4
-
[B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
Witam, nie moglem znalezc tematu w historii wiec napisalem na forum. Otoz wymienilem dwumase na sprzeglo Valeo. I zaczal sie problem. Podczas ruszania bardzo szarpie samochodem. Sprzeglo zostalo zamontowane nowe, kompletne. Nie wiem co sie dzieje, ruszanie w korkach to jest sztuka. Szarpanie znika po dodaniu gazu przy ruszaniu, ruszanie z 1-biegu bez gazu...zapomnij!!! szarpie jak byk...moze ktos to przerabial, moze ma jakies sugestie, bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow A4...
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (zawór N75 + przepływka)
Czyli po wymianie przeplywki...zostaje jeszcze Turbo do czyszczenia? Dobrze rozumuje?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę grupy 004
moze ktos to zlookac,mnie to tez interesuje....dzieki klubowicze.
-
[B5 AVG] Pisk przy opuszczaniu szyb
Jak w temacie,podczas opuszczania szyby od strony kierowcy( szyby opuszczane elekt.)...strasznie piszcza. Czy mozna czyms przesmarowac prowadnice( tutaj akurat w gre wchodzi okucie drzwi). Aha i problem pojawia sie tylko w cieple i suche dni. pzdr.
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
No dzieki kolego za foto oraz za zainteresowanie. Otoz zdemontowalem te plastiki,bo myslalem ze problem lezy po luzach na szybie szyberdacha. Jednak nie jest to problem szyby,tylko takiego malego gowienka,ktore chodzi po otworze w zaleznosci czy chcesz otworzyc na uchyl czy na szerokosc(patrz foto ponizej ten element szyberdachu ma niewielki luz na tej szynie,dlatego ten luz na szynie powoduje stuki podczas szybkiej jazdy na nierownosciach). Teraz nie wiem,czy jest mozliwosci demontazu samego szkla szyberka czy niestety trzeba demontowac podsufitke. Foto 1: http://img26.imageshack.us/img26/3701/20090305001a.jpg Foto 2:http://img220.imageshack.us/img220/2210/20090305002a.jpg Sorka za foty,robione mobile phone :>[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 17:34_________________________________________________to chodzi o tej element w koleczku,on ma niewielki luz na szynie,po zamknieciu szberka. http://img232.imageshack.us/img232/2636/dachkh2a.jpg
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
no tak,tylko jak do tego podejsc,mial ktos moze cos podobnego,z gory bede wdzieczny. pzdr.
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
Nie,nie przecieka. On sie zamyka i otwiera bezproblemu. Chodzi tylko,ze jak go zamkne to jak jade po nierownosciach,slysze stuki nad glowa pasazera,tak jakby czegos brakowalo,jest wyczuwalny luz po prawej stronie,moge lekko unosic do gory. Ktos mi powiedzial ze jest to jakis pasek,tasiemka,ale tylko w ASO no i oczywiscie demontaz podsufitki,a to wiaze sie z tym ze nie zawsze zlozysz jak zrobili to Germany.pzdr.
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
Witam wszystkich klubowiczow. Mam takie pytanie. Po zamknieciu szyberdachu,nierownej drodze slysze odglos niedomkniecia szybedacha. Nie wiem o co kaman,pracuje normalnie,otwiera sie zamyka,uchyl oraz caly....tylko jedna strona wydaje sie jakby nie byla"dobrze zamknieta". Co mam zdzialac gdzie uderzyc,w sumie nie usmiecha mi sie zdejmowanie podsufitki,nie jest to narazie maczace ale jak jade szybciej po nierownosciach to slysze stukanie szyberdachu. Dzieki,pzdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc z tej strony Elblag. Witam wszystkich uzytkownikow A4 bardzo serdecznie.