Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojscan1989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. moja Niunia na 60 litrach przejchala 1150 kilometrow pierwsze 850 to trasa reszta juz różnie i nie zastanawialem sie zbytnio nad tym czy jade ekonomicznie
  2. z bagaznika nie pojedzie...jest strasznie ciezkie dojscie do nich... chodzi poprostu o to ze mi jedenk glosnik delikatnie stuka...takie chrakterystyczne drganie plistiku...myslalem ze jakos da sie to sciagnąć bez wiekszej ingerencji ale nie...bede musial kiedys znalesc czas i zdjąc cała polke
  3. czyli musze wejsc do bagaznika i te plastiki co wystają pchnąć do gory tak kolego??
  4. a jak zdjać osłone glośnika??pomozcie mi prosze...nie chce jej uszkodzić
  5. a wie ktoś jak ściągnąć te maskownice by ich nie uszkodzić?? mam z tym problem
  6. wiem że to troche nie na temat..ale nie moge nigdzie tego znaleść...jak wyjąć tylne głośniki??chciałbym je wymienić a nie mam pojęcia jak je wyciągnąć prosze o pomoc
  7. kiedy kupiłem Autko wlany był shell,tylko za nic nie wiedzialem jaki...teraz wymienilem i zalałem MOBIL 10W-40
  8. dzieki powoli zaczne odkladac na naprawe:) pozdro:)
  9. mozesz mi powiedziec jaki jest koszt naprawy??taki mniej wiecej (wiem ze to glupie,ale jestem laikiem...co to znaczy buda??) Dzięki za pomoc:)
  10. dokladnie taki kolego wiesz jaka jest przyczyna??
  11. nie sprawdzalem...chcialbym tylko wiedziec czy wymiana jest konieczna natychmiast,czy moge spokojnie jezdzic i zrobic przy okazji:)
  12. moja A4 1.9 TDI 90PS na trasie 500 KM spaliła mi troszke ponad 26 litrow:) co daje srednią 5.2 na 100 kilometrów :th: mam ją od niedawna wiec dopiero teraz bedę sprawdzał ile spali przy nomrlanym użytkowaniu w miescie i okolicach pozdro
  13. mnie tez sie przyjemnie jezdzi:) to dzwonienie slychac tylko jak wcisne sprzeglo i jednoczesnie stoje...gdy jade nic nie slychac...chcialbym wiedziec jak dlugo moge jezdzic z tym łożyskiem bo to chyba ono tak dzwoni...czy na ten "dmumas/dwumas" sa inne okreslenia??
  14. raczej dzwoni...to takie jakby uderzanie jakiejs blaszki o cos...
  15. Mam problem podobny do tego co kolega http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14951.0.html znajomy twierdzi ze to łożysko oporowe...uwaza ze jesli tego nie wymienie w najblizszym czasie to w pewnym momencie przestanie pracowac skrzynia biegow....ma racje?? mam to wymienic jak najszybciej czy nie musze się tym aż tak przejmowac?? temat zmieniony, proszę zwięźle opisywać co dolega [pre_pl]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.