Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilj21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilj21

  1. No tak wymiana procka ok 150. Czyli wyjdzie tyle samo po naprawie, co concert plus. A może się kupi z dobrym prockiem, a jak coś to się będzie bawił znajomy w wypalanie procka. Co do kabla to mówiłeś, że masz i się dogadamy jak będę potrzebował Czy co jest? Magazynek? Co to jest? Znajomy co mnie prosił o poszukanie czegoś ma teraz chorusa i właśnie mu się psuje procek. I poczytałem tutaj i kazałem mu podgrzać zapalniczką i mówi, że "lata" już 3 dzień bez problemu :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:17_________________________________________________W każdym razie napisałem czy ma magazynek i oto odpowiedz: "Oczywiście że ma, jest to pełen gotowy do podłączenia komplet :)"
  2. Powiedziałem znajomemu, żę ten panasonic słabiej gra podobno to powiedział, żebym go nie kupywał. A że concert plus blaupunkt za drogi troche to żebym szukał zwykłego blaupunkta. Mówi, że w razie awarii procka da sobie rade. I żębym licytował tę zmieniarkę: http://allegro.pl/zmieniarka-cd-cx-ca1821-audi-concert-i-i1323697145.html Co do radia to mówiłem mu o tym: http://allegro.pl/audi-concert-a2-a3-a4-a6-igla-i1322079892.html To na pewno będzie grało ok nie? I pasowało ze sobą?
  3. Właśnie gdzieś czytałem, że gorzej gra, ale ciekawe czy to jakaś duża różnica. Bo mi zależy trochę na jakości dźwięku. Ale z drugiej strony to brak problemu z prockiem. Gdzieś pisało na forum, że jak panasonic ma bezpiecznik 5 to gra gorzej, a blaupunkt 7,5 gra ok. A to radio widać na fotkach ma 7,5 więc może będzie grało lepiej? Czy może to naiwne rozumowanie? Właśnie napisałem do gościa czy podejdzie zmieniarka pod panasonica. Tak myślałem, że będzie potrzebny kabel więc jak będę potrzebował to napisze do Ciebie na priv.[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 14:38_________________________________________________Gościu odpisał: "Witam,zmieniarka jest na złączce 13-sto pinowej, ale czy będzie pasowała do panasonica to nie powiem. Jej symbol podany jest w nazwie, trzeba poszukać. Pozdrawiam" Więc teraz już nie wiem. Ale wydaje mi się, że powinna podejść. Jak myślicie?
  4. Witam! Podpinam się do tematu. Moje pytanie jest takie: Czy ten zestaw będzie do siebie pasował? Pisze, że tak, ale wolę się upewnić: http://allegro.pl/radio-concert-do-audi-i1321180252.html http://allegro.pl/zmieniarka-cd-cx-ca1821-audi-concert-i-i1323697145.html I czy to mi wystarczy do podłączenia, żeby wszystko ok grało? (zmieniam z chorusa) Z góry dzięki i pozdrawiam!
  5. Mam na imię Paweł. Jeżdzę audi a4 1.6 z 2000 roku. Witam wszystkich i pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.