Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miroo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miroo

  1. średnica wewnętrzna to 14mm w sumie ja wziąłem stare i pojechałem do sklepu motoryzacyjnego i tam mi dobrali niestety identycznych nie było pod względem grubości były albo 1.5 (troszkę za cienkie) albo 2.0 które założyłem
  2. Ostatnimi dniami tez walczyłem z wycieraczkami. Najgorzej jak dla mnie to było z wyjęciem całego mechanizmu dopiero za którymś ustawieniem się udało. Miałem ściągacz Yato o którym koledzy pisali z że nie za dobry bo nie trafia centralnie w śrubę od wycieraczek ale prosto można temu zaradzić nakręcając lekko nakrętkę i ściągacz spełnia swoja funkcję. Podszybie wyszło bez problemów. Okazało się ze zatarta jest jedna strona (pasażer) Wszystko zostało wyczyszczone nasmarowane kupione nowe oringi o grubości 2mm oryginały maja ok 1.6-1.8 Dlatego wyjąłem jedna podkładkę od spodu wszystko elegancko zmontowałem i działają jak nowe( oby jak najdłużej). Koszt naprawy to 1 zł za 2 oringi i ze 3-4h Dziękuję wszystkim bo po przeczytaniu całego tematu można naprawdę dużo oszczędzić: czasu nerwów i pieniędzy :> :>
  3. mam takie pytanie ponieważ oddawałem dziś auto do wymiany manetki i odblokowania fisa i mam komputer ale nie mam tej jedynki i dwójki takiej małej czyli jak się nie mylę mierzenia spalania na danym odcinku drogi czy da się to jakoś uaktywnić?
  4. Z kluczem nie było problemu bo sobie dospawałem kawałek. Żarówkę udało się kupić i właśnie się zastanawiałem czy muszę jechać go ustawić ale już wszytko wiem. dzięki chłopaki.
  5. kurcze przepaliła mi się postojów ka od strony kierowcy odkręciłem śrubkę od dekielka zatrzaski z góry puściły ale dekielek nie chce wyjść niby nic go nie powinno już trzymać bo się odchyla i jest szczelina ok 4 cm ale nie wiem co dalej? Może lepiej wyciągnąć reflektor?
  6. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4/S4 B6
    opony kupione Ug7+ 300 zł za sztukę, teraz już tylko zimy wypatrywać
  7. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4/S4 B6
    a Ten styropian to tylko ASO? i jaka cena?? Zamierzam także już zakupić opony zimowe. przeczytałem kilka tematów na forum i nie tylko o oponach. Moje typy to 1 Goodyear Ultra Grip 7+ - 300 zł 2 Dunlop SP WINTER SPORT 3D 320 zł 3 Dębica FRIGO 2 230 zł Mieszkam na wsi na płaskim terenie, które kupić?
  8. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4/S4 B6
    Muszę kupić koło zapasowe bo mam bombę i mam pytanie czy takie koło będzie pasować 16 CALI , 5X112 , ET 42 , 6,5J ? Wiem też ze muszę wymienić ten styropian w bagażniku czy kupię go tylko w ASO? jaka cena?
  9. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4/S4 B6
    Zawias schowka naprawiony tak nasmarowałem siłownik ze teraz za szybko opada ale cóż na razie tak zostanie.
  10. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4/S4 B6
    Tak mam ta fukcje Dzięki za opnie i podpowiedzi. W poniedziałek będę walczył z urwanym zawiasem schowka już wszytko rozebrałem nasmarowałem siłownik tylko muszę skleić zawias o czym już tez czytałem na forum
  11. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4/S4 B6
    Zobaczymy bo na razie i tak uważam że auto jest dość sztywne
  12. Miroo opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Po kilku miesiącach bez auta w maju sprzedałem Passata b5 Anglika i długich poszukiwaniach wreszcie kupiłem Audi A4 B6. Po auto byłem sam u sąsiadów (DE) Auto jest już zarejestrowane i od wczoraj śmiga po drogach. Auto ma silnik 1.9 tdi AVF 130 koni i 6-ścio biegową skrzynię biegów. Przebieg 190 000 . Kupione od pierwszego właściciela do końca serwisowane Z wyposażenia posiada -czujniki cofania -3 ramienna kierownica -8 poduszek -4el szyby -sportowe fotele, podgrzewane -ksenony ze spryskiwaczami -tempomat -żaluzje na bocznych tylnych szybach -podłokietniki -pakiet podświetlenia -pakiet chrom -kolor srebrna akoya -9 głośników i pewnie wiele wiele innych o których nie wiem albo zapomniałem Plany: -CB - zrobione -na przyszły rok jakieś fele 17 z oponami -ogarnąć środek ( pęknięty zawias schowka, może pranie tapicerki) -może przyciemnię szyby Kilka fotek
  13. Witam wszystkich użytkowników audi a4 oraz forum. Pochodzę z okolic Rzeszowa w obecnej chwili mieszkam w UK ale planuje powrót do Polski i zakup Audi dlatego chciałbym dowiedzieć się trosze o tym modelu Audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.