Treść opublikowana przez Miroo
-
Pomoc w zakupie laptopa
jak 17 do 2100 to propozycje poniżej potrzebujesz laptopa z systemem? http://www.x-kom.pl/p/334416-notebook-laptop-173-lenovo-b70-80-i3-5005u-4gb-240-dvd-rw.html http://www.x-kom.pl/p/323342-notebook-laptop-173-dell-inspiron-5758-i3-5005u-4gb-1000-gf920-hd.html
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
ogrodzenie z paneli i do tego siatka maskująca i po problemie albo bambus
-
problem z częścią pompa
W AVF-ie jest 8E0145155N
-
Gdzie Tanie Oc ?
spr w https://ubea.pl/BTA-ubezpieczenia/ Z żona mamy jedno auto wspólne i tylko o tam jej uznali moje zniżki. Yaris 1.0 180 zł
-
Jakie zegarki nosicie?
ja mam takiego seiko
-
Nowy czujnik zaniża temperature
jaki czujnik kupiłeś? oryginał?
-
Kupno nowej kosiarki spalinowej - co wybrać ?
Nie kupuj brigsa bo to porażka. W tej cenie poszukaj GV 53 TK Allroad 4 Oleo-Mac
-
Jaka Pilarka Spalinowa?
Poczytaj na forum http://www.pilarz.net.plMakita raczej pilarki słabe robi husqvarna i stihl ale husqvarna lepsza.
-
czy sa różne rodzaje pompy wspomagania
czy pompa o symbolu 8D0 145 156T z 2.0 tdi b7 podejdzie do Avf pompa 8E0145155N?
-
pompa wspomagania do audi avf
nikt nic więcej nie wie ??
-
pompa wspomagania do audi avf
Witam czy ktoś może mi spr czy pompa o nr 8D0 145 156T będzie pasować do audi WAUZZZ8E84A109420 1,9 AVF 2003r
-
regeneracja pomy wspomagania
Witam chciałbym oddać do regeneracji pompę z audi gdzie w Rzeszowie lub okolicach warto oddać taka pompę do zrobienia?
-
Kupno laptopa - jaką markę/serię wybrać dla jakości wykonania ?
Dell Asus na pewno nie kupuj acera to najgorsza marka
-
Monitoring domu
może coś takiego http://allegro.pl/kamera-obrotowa-wifi-11xir-p2p-nie-wymaga-publ-ip-i5352156102.html
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
u mnie korek szary i pisze tylko minerał to zalewać ori VW syntetyk czy minerał febi?
-
Jaka wiertarko wkrętarka ?
nie wiem czy się zmieścisz w kasie ale polecam ryobi
-
Awaria na wczasach ;)
To może tylko aku dostał zwarcie , ja tak miałem przyjechałem zgasiłem rano nie odpalił i zwarcie na celach w aku.
-
Wyjazd z UK do PL anglikiem
przy zawieraniu polisy u danego ubezpieczyciela masz informacje ile auto może przebywać za granicą np 3 tygodnie itp. jeśli chcesz być dłużej to trzeba wykupić dodatkowe ubezpieczenie.
-
Concert 2 Muzyka z Telefonu
czy ktoś jeszcze sprzedaje te kable żeby telefon podłączyć bo tematu już nie ma
-
założenie drl audi a4
niby czytałem ale wolałbym jakby ktoś znający się na rzeczy w okolicach Rzeszowa ewentualnie poświęcił mi parę chwil
-
założenie drl audi a4
Wiem pisałem pw do Wrclaguna ale nie odpowiedział dlatego założyłem temat czy ktoś jeszcze by to ogarnął.
-
założenie drl audi a4
Witam potrzebuję kogoś kto by założył moduł do świateł dziennych żeby h7 świeciły na 30 %( moduł posiadam) chcę także dołożyć włączanie i wyłączanie świateł ( posiadam włącznik) oraz tak to wszytko zgrać żeby po ustawieniu włącznika świateł na auto jeśli się ściemni to automatycznie włączyłby się bixy a h7 zgasły. Jeśli by ktoś to ogarniał to proszę o kontakt na pw oczywiście zapłacę
-
lampki w drzwi z logo
Znalazłem coś takiego na aliexpress montował ktoś coś takiego ? co o tym sądzicie? http://www.aliexpress.com/item/auto-door-light-car-led-door-logo-light-original-plug-and-play-for-A8-A6L-A5/2035979393.html
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
jakaś alternatywa do wyłącznika z funkcją auto? bo nie zestawu z auto. dajcie foto gdzie to ciąć tą kątówką.
-
Klimatyzacja stacjonarna w mieszkaniu.
tak jak koledzy piszą kup dłuższy stojak odsuń klimatyzator więcej od ściany i pamiętaj że na czas pracy fachowców od elewacji zakryj klimatyzator jakąś folią i go nie używaj wtedy bo jak w lamele naleci kleju itp to się nie doczyścisz.