Treść opublikowana przez Miroo
-
pokrowiec na auto
też myślałem nad czymś takim ale co zrobisz jak zdejmiesz ten pokrowiec z kupa śniegu wytrzepiesz i co do domu weźmiesz mokry do auta wsadzisz?
-
pojedynczy stuk w zawieszeniu.
tylko przy skręcaniu i jest to jak napisałem jeden stuk i czuć jakby się coś przesunęło tylko co?
-
pojedynczy stuk w zawieszeniu.
czy ktoś się spotkał z czymś takim, jadać autem i skręcając mocniej słychać pojedynczy stuk w zawieszeniu od strony pasażera (jakby się coś przesuwało) i w drugą stronę to samo. Na pewno to nie jest nic pod fotelem w schowku itd wszytko zostało sprawdzone. Wahacze sprawdzone i są ok. Macie pomysł co to może być co można sprawdzić?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
raczej zdecyduje się na siłowniki 630 ma ktoś jakieś propozycje nowe ori trochę drogie używki nie wiadomo w jakim stanie będą dajcie jakieś propozycje co do 630Nm chyba że te febi 650 wziąć?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
a febi raczej firma ok tylko febi nie ma chyba 630 tylko 650 o ile dobrze patrzyłem, i sprawa która mnie nurtuje jak mocno trzeba cisnąć żeby ręcznie zamknąć klapę?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
a ja się zastanawiam czy ciężko się zamyka taka klapę później?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
może jakiś grupowy zakup tez byłbym chętny
-
czym zabezpieczyć metalowe czesci podwozia?
ma ktoś jeszcze jakieś inne propozycje bo tak średnio chciałbym użyć konserwacji skoro to było pomalowane czarną farbą.
-
czym zabezpieczyć metalowe czesci podwozia?
Dziś jak byłem u kolegi na kanale i zauważyłem że w moim audi zaczynają rdzewieć (taki żółty nalot ) elementy do których są mocowane np wahacze szczególnie na tylnej osi . Tak pomyślałem że trzeba by było to czymś zabezpieczyć przed zimą, raczej żądnej konserwacji ani niczego typu baranek nie chciałbym używać bo wypaplam połowę rzeczy których nie chciałbym pomalować, , używaliście może jakiejś farby lub czegoś podobnego co by się nadawało do tego. Myślałem nad czymś co by może wchodziło w reakcje z rdzą i tworzyło jakaś taka lekko podgumowana czarna powłokę.
-
Opinie komputer
tak jak koledzy piszą nie inwestuj w AMD lepiej coś słabszego ale Intel Polecam taką bazę Procesor : Core i 5 2500K Płyta Asrock p67 pro3 B3 Pamięć: 4 lub 8 GB
-
Nagłosnienie w małym pokoju
amplituner polecam taki YAMAHA RX-V596 RDS
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a on jest darmowy kiedyś chcieli jakaś kasę za niego lub paragon ze sklepu. i czy jest czynny jak sklep zamknięty jest?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
też czekałbym na taki opis gdzie co i jak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no można by tylko że może coś pomyśleć na jakimś podziemnym parkingu jakby padało albo bardzo zimno było.
-
Pranie Tapicerki
tak dokładnie tam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
1 Miroo - 75%
-
Pranie Tapicerki
ja mam znajomego co pracuje od x lat na myjni Auto Błysk boczna dąbrowskiego prywatnie też jeździ. Jak coś to numer na PW
-
Dziwne charczenie podczas zmainy biegów
Witam mam taki problem od 2-3 dni podczas zmiany biegów jak puszczę gaz i nacisnę sprzęgło to słychać jakby takie ciche charczenie dodam że sprzęgło działa ok i występuje to tylko podczas zmiany biegów, gdy tylko przygazouje nie słychać tego. Autem nie szarpie nic nie drga czyli wykluczam raczej dwu-mas co to może być łożysko dociskowe ? maił ktoś takie objawy? Silnik to 1.9 tdi AVF ---------- Post dopisany 24-08-2013 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2013 at 12:43 ---------- problem rozwiązany poluzowana rura od turba i taki odgłos robiło
-
Problem z pendrivem
przeskanuj jakimś programem do naprawy dysku.
-
JAKIE HID'y W PRZECIWMGIELNE ???
ja tez byłbym zainteresowany tymi żarówkami które to dokładnie?
-
Podkaszarka kosa spalinowa- jaką wybrać ??
Wszytko ładnie pięknie ale sam miałem taki problem w tamtym roku chciałem kupić kosę oraz pilarkę. wcześniej miałem stihla FS 85 natomiast nowe stihle to już jedna wielka chińszczyzna i mało kto to poleca to już nie ta marka co kiedyś jeszcze husqvarna się trzyma. Dlatego kupiłem używana piłę husqvarny oraz jakaś kose Garland nową ale dałem 600 zł bo stwierdziłem że nie ma co przepłacać za jakieś firmowe i tak chińską.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Koledzy mam zakupiony moduł kogiela i leży on i nadeszła chwila żeby go założyć mam także zakupiony wyłącznik CLH/ DRL posiadam Bixy i przełącznik świateł z auto mógłby mi ktoś napisać gdzie dokładnie który kabel podpiąć od tego modułu żeby to działało, najlepiej w pozycji auto
-
Jaki miernik lakieru - co polecacie w przystępnych pieniądzach ?
MIERNIK GRUBOŚCI LAKIERU MINI TESTER CZUJNIK MGR10 (3281008552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam coś takiego do oglądania aut przed zakupem w sam raz
-
Jakie buty ?
ja polecam tej firmy buty bardzo wygodne i fajne Buty
-
perfumy
Ja też posiadam dużo różnych flakoników ulubione to: Hugo BOSS - in motion Burberry Touch oraz Hugo BOSS BOTTLED.