Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miroo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miroo

  1. i jeżeli przez odmę wywala to co robić?
  2. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w 1.9TDI
    dzięki płyn chłodzący wymieniłem na zimę więc tylko go zleję o płynie hamulcowym też myślałem natomiast dzięki za info o tym pasku pasek napinacz proponujecie ori czy jakiś zamiennik tez jest wart uwagi?
  3. Miroo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam pytanie zbieram się do wymiany rozrządu wiosną, powoli chce kupić wszystko co potrzebne tzn rozrząd pompa wody i teraz moje pytanie co przy tej okazji można/trzeba jeszcze wymienić ? myślałem nad paskiem klinowym czy jego da się normalnie wymienić czy jak będzie przód ściągany to przy okazji od razu wymieniać? może coś jeszcze?
  4. tak próbowałem i nic dioda na pilocie mruga ale efektu nie ma. po włożeniu kluczyka do zamka centralny działa ok
  5. to auto kolegi i właśnie w pierwszym pilocie jak padł ok miesiąc temu to wymienił od razu baterie i próbowaliśmy go przyuczyć i nic , ale miał drugiego jeszcze wczoraj drugi przestał reagować tez próbowaliśmy i nic.
  6. na 3 dni?? myślałem ze wystarczy dopasować pilot centralnego zamka i alarmu jak jest w filmiku do b6 tylko ze nie posiadam kabla do b7
  7. mam pytanie czy i jak to możliwe że u kolegi w b7 w odstępie dosłownie miesiąca dwa piloty przestały reagować tzn otwierać zamykać cz. Ze środka oczywiście cz działa metoda z stacyjką nie działa jedyne wyjaśnienie że komputer nie widzi pilotów dlaczego tak się dzieje?
  8. -27 audi od strzała odpaliło
  9. a jaki dodatek lejecie do audi 1.9 avf? macie coś sprawdzonego żeby nie zaszkodziło ?
  10. a kolega w jakim sklepie z zegarkami pracuje? bo niewykluczone że będę coś zmieniał co prawda zegarka za 13 tys nie kupię ale może coś tańszego też się znajdzie
  11. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4 B6
    dzięki już wysłałem info do kolegów zobaczymy co napiszą te ze zdjęć na alledrogo 20 zł sztuka
  12. Miroo odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4 B6
    a gdzie spr po vin długość świec czytałem że do 2002 były krótkie ja ma auto z końca 2003 roku wiec te 97 mm tylko nie wiem czy te na zdjęciach to oryginalny beru czy jakaś podróba jak myślicie?
  13. Miroo opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Czy możecie na podstawie tych fot stwierdzić czy to są oryginały?
  14. no i pasy trzeba odpiąć od fotela
  15. Miroo odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Witam bo przeczytałem wątek i nierozumieniem o jakich adapterach piszecie? tzn wiem że można zamontować te z golfa plusa chyba że jest coś innego jeszcze? Jak się sprawują te z golfa?
  16. jakby w Pl dało się rejestrować "angliki " to po roku lub dwóch trzeba było by zmienić ruch na lewostronny bo było by więcej anglików jak europejskich aut.
  17. pokombinujmy coś na tym podziemnym parkingu bo na zewnątrz nie są strasznie sprzyjające warunki. może tam w galerii nowa obok Tesco?
  18. jak 16 to przyjadę bo dziś nie dam rady
  19. Koledzy czy ktoś by się podjął założyć moduł do świateł (Kogiela) do b6 z bi-xenonem?
  20. ma ktoś namiary na jakiegoś dobrego tapicera z okolic Rzeszowa bo mata mi jakiegoś zwarcia dostała
  21. nie nie programowałem szyb Muszę odpiąć od nowa akumulator żeby to zrobić czy teraz też można
  22. Po odpięciu akumulatora stała się taka rzecz ze szyba od kierowcy działa normalnie natomiast od pasażera żeby ja zamknąć trzeba cały czas trzymać przycisk wcześniej było tak ze wystarczyło pociągnąć i puścić i sama się zamknęła Co się stało coś się przekodowało??
  23. w słoneczkach mam ET42,piasta 57,1 mm,7Jx16 a na felgę 17 o szerokości 7J opony 225 nie będą za szerokie?
  24. czy felgi o takich parametrach 17' ET 35 17x7J będą wystawały w audi a 4 i jak będą wyglądały względem org 16 słoneczek ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.