Treść opublikowana przez blondyna4
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
heheh;) swiatla zamowione grill jeszcze nie...a z kierunkami na blotnikach tez juz kombinuje z kolega mam nadzieje ze bedzie sie podobala po lekkich przerobkach:)
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
hehe ciekawy gust? ja poprostu nie lubie tak zwanego wiejskiego tuningu.chce zrobic te lampy tylu w miare pod kolor bo sammochod jest ciemny,lampy przednie w miare tez ciemnawe a z tylu ten czerwony sie rzuca w oczy;) Ty masz dobry gust z tego co widze po Twojej audioli i jak bys mial jakies podpowiedzi dla mnie co moge zrobic jeszcze to bylbym wdzieczny;) pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolego;) GÓRĄ
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
panowie;) tak dla jasnosci obszycie kierownicy jest skórzane;) tylko moze tego nie widac...lampy tylne juz zamowione i grill przedni;)
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
takie kupilem bo takie mi sie podobaly i wazne jest to ze dobrze i fajnie swieca;) ale nie podobaja Ci sie?
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
ale dowcipne:p nie nie malowalem ich:D a felgi faktycznie male...a raczej gumy za duze:p powinny byc niskoprofilowe i felgi kolo 17.ale spokojnie...na wszystko przyjdzie czas... moze jakos nie dlugo sie go obnizy...zobaczymy
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
piekny avancik;) gratuluje;) i zapraszam do mnie;)
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
no wiec moje cudo to audiczka z 96roku.piekna,zadbana,z przodu lampy soczewkowe z tylu zamowilem juz inne ciemniejsze,alufelgi 15'' ENZO.zamowilem rowniez grill przedni bez znaczka;) tu sa fotki mojej pieknosci;) http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/12397
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
a ja po kupnie malenstwa chcialem z kims sie podzielic moim zadowoleniem i szukalem w googlach czegos takiego;)
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
a ja jak kupilem swoja a4 to uznalem ze musze sie z kims podzielic ta radoscia i szukalem w googlach:D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam witam;) piekne felgi i piekne autko jak kazde audi a4;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam rowniez kolegow! dziekuje za mile slowo pod adresem mojej "pociechy" ale niema co tego pisac bo moim zdaniem kazda a4 jest piekna;) ale w sumie milo slyszec dziekuje;) a takie pytanko?! mozna gdzies tu nabyc naklejki klubu a4? czy tak srednio?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich!! niestety dopiero co sie tutaj zarejstrowalem do milosnikow pieknej marki jaka jest Audi A4;) niedawno zostalem posiadaczem Audi A4 B5 z roku 1996 1,9TDi mam prosbe.mogl by mi ktos napisac cos wiecej o klubie??!! jezeli ktos chce obejrzec moje malenstwo to zapraszam;) : http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/12397
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy Audi A4;) ja smigam sobie granatowo-fioletowa audiolka a4 1,9tdi 90PS.dokonane zmiany to jak narazie tylko reflektory soczewkowe z przodu i alufelgi ENZO:) ogolnie jestem bardzo zadowolony z mojej pieknej "Audencii":) pozdro.