Treść opublikowana przez szypki12
-
[B5 ANB] 1.8T lift S-Line
cinusek dam Ci radę uważaj na krawężniki i większe nierównośći na tych 15, też mam lekko posadzoną i ostatnio uderzyłem miską no i wiadomo co sie stało.....a na 17 całkiem inna jazda i o nic nie zachaczałem.
-
[B5 ANB] 1.8T lift S-Line
prawie taka sama jak moja :> też jestem bardzo zadowolony ze swojej bezawaryjności no s-line w b5 nie było,a szkoda.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
już jest zamówiona w aso właśnie przez Adasia Burakowskiego tak czy inaczej 4 stówki,dobre jest to że w Polsce nie ma na stanie takiej miski i musze czekać ok 10 dni bo ściągają mi ją prosto z niemiec..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i lipa wyszła u mnie z miską,nie pasuje i nie ma raczej opcji z zamiennikiem, nie miałem wyjścia i zamówiłem w ASO.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no dokładnie tak samo pomyślałem :> ceni się heh
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no Korkuć zaśpiewał 150zł...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
byłem u korkucia miał miske ale z przed liftu,nie wiem czy by pasowała ale jak powiedział ile ceni to podziękowałem,no i w końcu zamówiłem w gordonie,dzisiaj ją odbieram 220zł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no też tak właśnie myślałem o korkuciu jeszcze,najgorsze jest to że trzeba cały silnik podnosić..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no podobno pasuje w 1.8t jest tylko jakis dodatkowy czujnik.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no zobaczymy jak to bedzie wygladalo,jutro mechanik bedzie ja wyjmował, na allegro jest za 210 zl nowa jakby co.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na alledrogo za bardzo nie ma do 1.8T;/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
najprawdopodobniej poszła mi misa olejowa,nasze super elbląskie drogi;/ wiecie czy misa jest aluminiowa czy stalowa?? i słyszałem że ciężka misja jest żeby ją wyjąć podobno silnik trzeba podnosić...gdzie najlepiej ją pospawać czy może nową kupić?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiecie może czy we wszystkich a4 b5 były osłony skrzyni biegów?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
do której zawsze jesteście na spotach?
-
Audi A4 B5 1.8 T
no takie wnętrze jest ok
-
Audi A4 B5 1.8 T
aha nie wiedziałem,no to wporządku podobnie jak w paskach to samo;/
-
Audi A4 B5 1.8 T
środek nie jest za fajny,pełno gadżetów nawalone jak w taksówce no i widać że poducha pasażera była chyba wystrzelona! plastik nie jest równo z deską;/ z zewnątrz bardzo ładna.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak dam rade to też w końcu zalece poraz pierwszy
-
[ALL B5] Moja nowo nabyta A4
ważne żeby nie był rozbity,aaa to że malowany to normalka wystarczy obcierka jakaś i trzeba pomalować ważne żeby było to dobrze pomalowane bezawaryjnego latania..
-
[ALL B5] Moja nowo nabyta A4
no właśnie po coooo org. są wporządku! no zupełnie inny odcień błotnika,albo dzwi
-
Audi A4 B5 Avant 2.5TDI quattro 99" LIFT
zdejmij te oznaczenia z klapy!!!!kto je tak nakleił
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
siema egon47 też planuje chipa do swojej i powiedz jak sie sprawuje sprzęgło, skrzynia no i turbo???? masz to wszystko orginalne czy coś tam rezałeś?? i powiedz jek to jedzie ja myślałem max do 185,190 KM żeby było bezpiecznie na fabrycznych podzespołach.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tą wlepe mam też w książce serwisowej to jest 1BA czyli zwykłe ale z tyłu mam amory czerwone i jest jakaś nalepka na nich ale nie czytałem jej;/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja nie obniżałem ale z tego co widzę to troche siedzi i zauważyłem przy zmianie kół że coś tam było grzebane,ale o ile i co ma tam wsadzone to nie wiem ogólnie z chęcią bym to sprawdził tylko nie wiem jak.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehe teraz to oszczędzam na chipa