Treść opublikowana przez szypki12
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie chcem klekota i czarnej smugi dymu za soba
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
jak to w audi
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
tylko powiem Ci że mi akurat bardziej pasuje sylwetka b6 niż b7 ( nie podoba mi sie tył,lampy itd) przód ok a środek masz żywcem wyjęty z b6 wiec ja zostaje przy b6;) to co boli w tych b6 i b7 że przyciski sie strasznie wycierają ;(
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
no ja też będe szukał i oczywiście b6-tka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no o zlot,myślałem ze spotykacie sie na grunwaldzkiej zawsze w czwartki,ale czytam i wnioskuje ze jakiś dalszy wyjazd tak??
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
aaaaaa no taka sie trafiłaaaaaa też bym chciał quattro...
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
ośka????? co to znaczy hehe jeszcze nie znam slangu audimaniaków;d
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
wiesz musze ogarnać tutaj wszystko co i jak sie robi;p
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
Audi A4 po lifcie 99 rok 1.8T 150KM alu 17" xenon orginalny ze spryskami 10x airbag itd. POPRAW BŁĘDY ORTOGRAFICZNE
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co sie szykuje panowie ?????? nowy jestem;)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to elegancko dzięki wielkie.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 17:51_________________________________________________gdzie najlepiej robić przyciemke w eg??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jest etykieta to niemiec jezdzil wogole na 0w30 vavoline. czytałem to niby mobil 1 sie sprawdza tylko chodzi mi o jakich parametrach ma być ten olej. 0w40 niby do silników z turbo jest.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cześć chłopaki tydzien temu kupilem a4-ke b5 po lifcie 1.8T 150koni i zastanawiam sie jaki jej zalać olej. Mobil1 0w40 bedzie wporządalu??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
mam to samo TURBINA! LUZ NA WIRNIKU W TURBINIE;/ REGENERACJA POZOSTAJE CHYBA ;/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
SIEMKA;) [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]