Treść opublikowana przez szypki12
-
[B5 ADP] Brak ssania
kolego ja mam to samoo u siebie ogólnie nic się nie dzieje,nie dławi sie, nie rzuca silnikiem,ale to wkurza troche,bo u mnie raz się załączy a raz nie więc cos jest nie tak....tak samo jestem po wymianie czujnika temperatury i nic
-
[B5 ANB] Brak ssania
a jak mam nazwać to inaczej????? chyba jest to ssanie automatyczne nie? w polonezie była wajcha a tu steruje komputer....myślę,że musi byc skoro raz się włącza a raz nie po całej nocy gdy jest zimno,nie wydaje mi sie normalne że od razu schodzi do 800-900 tys obrotów,zawsze z rana miałem 1100-1200 więc coś jest nie tak,że teraz jest inaczej
-
[B5 ANB] Brak ssania
chodzi o to że jak wracam z pracy po 12 godz,czy po nocce i stoi pod chmurką to ssanie sie nie włączy
-
[B5 ANB] Brak ssania
Panowie czy to jest czujnik temp.G62? samochód postoi kilka godzin na dworzu,zimny silnik i ssanie sie nie włączy,wymianiałem juz raz ten czujnik tem.ale co prawda nie ori.czy to wina tego czujnika? co ciekawe rano w garażu jak odpalam to ssanie jest.
-
[B5 ANB] 1.8T lift S-Line
dobrze mówisz cinusek takie same mam zdanie,że za dobrą i ładną bude nie wymagającą wkładu niestety trzeba położyć,tym bardziej że wszystko jest porobione(rozrząd itd) ja za swoją dokładnie tyle samo bym wołał :>
-
[B5 ANB] 1.8T lift S-Line
czemu zdecydowałeś się sprzedać?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale termostat już wymieniałem wcześniej i nie było problemu także myślę że nie mam żadnego modułu jak piszesz.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czesc ,gdzie znajduje się u mnie czujnik temp. silnika bo mam do wymiany i może jezcze powiedzccie czy mam dwie czy jedną sonde lambda,też do wymiany;)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
może ktoś mi powie co może być przyczyną, b7 2.0TDI przy każdym dodaniu gazu w sumie zawsze dymi tak na niebieskawo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiecie może gdzie,albo kto możne sprawdzić mi historię auta po vinie,głównie to przebieg mnie interesuje,dzwoniłem do audi w gd,nie podadzą u nas w eg tez nic;/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiecie czy dostane gdzieś w eg olej motul?????
-
[B5 AJM] Jaki komplet tarcz i klocków przód i tył?
tak zapytam,ile Cie to wyniosło,jakie koszta za cały komplet?? Czeka mnie to też na wiosne;)
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Tommy te lusterka to masz całe obudowy,czy nakładka?
-
[ALL B5] Paradiesgrün chrom , BOSE, scyzoryk, aluramki, VT RS6 felga
notorious,w jaki sposób dorezałeś te zamykanie drzwi po przekroczeniu danej prędkości??? chciałbym mieć to u siebie ale nie wiem jak do tego się dobrać.
-
[B5 ANA] Co cofa tłoczek w hamulcach
ok dzięki
-
[B5 ANA] Co cofa tłoczek w hamulcach
devastation spytam się Ciebie bo widze że jesteś ogarnięty w tym,jakiej firmy polecasz tarcze i klocki? bo nie chcem szajsu kupić, a powoli zbliża mi sie wymiana.Każdy mówi że Ate ale z tego co czytam to wynika że niezły szit jest.
-
Elbląg, El-Car głównie grupa VAG
Także polecam Krzyśka,zna się chłopak na rzeczy wszystko zawsze u niego robie i jestem zadowolony
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
heh ale ludzie mają pomysły
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dekory zmieniasz?
-
[ALL B5] Dziwna sprawa z ABS-em
sterownik abs do roboty miałem to samo abs+wykrzyknik na Fisie co jakis czas,po zrobieniu wszystko ok.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- [ALL B5] Klima sie nie włącza
mi tak samo w tych temperaturach klima sie nie załącza także wszystko ok- [B5 AAH] Benzyna 95 czy 98 ?
ja leje verve 98 na orlenie i jest ok,obroty trzyma równiutko a co do spalania to mniej więcej takie samo.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w Elblągu jakoś spokojnie z tym śniegiem,prawie go nie ma;) tylko mrozik konkretny a jak Olsztyn?- [B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1
pitman powiedz duża jest różnica między 150 a 180 koni?? ile Ci pali? tak pytam bo przymierzam sie u siebie troszkę podnieść moc - [ALL B5] Klima sie nie włącza